Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Laikinus namus beglobiams gyvūnams suteikia KIKA

2015-10-21
Laikinus namus beglobiams gyvūnams suteikia KIKA

Vis garsiau kalbant apie didelę ir itin sunkiai suvaldomą beglobių gyvūnų problemą Lietuvoje, bendro projekto, padėsiančio surasti tokiems nelaimingiesiems namus, imasi parduotuvių  tinklas KIKA ir net dvi savanoriškos gyvūnų globos organizacijos – „Lesė“ bei „SOS gyvūnai“.

Šio kilnaus projekto tikslas – kviesti gyvūnams neabejingus žmones atkreipti dėmesį į benamių gyvūnų problemą ir skatinti jų globą. 

„Dažnai žmonės baiminasi, kad gyvūnas iš prieglaudos bus nesocializuotas, sirgs įvairiausiomis ligomis ir turės gausybę kitokių problemų. Tačiau atvykę į parduotuvę KIKA ir priėję prie specialiai įrengtų laikinų beglobių gyvūnų namų pamato visai kitokį vaizdą – čia tikrų namų laukia mieli ir draugiški šuniukai bei kačiukai“, – pasakoja tinklo KIKA atstovai. 

Imantis šios gražios iniciatyvos, KIKA parduotuvėse Vilniuje ir Kaune buvo įrengti laikini būstai likimo nuskriaustiems ir namų netekusiems gyvūnams, iš kurių jie galės iškeliauti į naujus saugius namus.

Bendras gyvūnų gerovės projektas unikalus ir tuo, kad Gyvūnų globos organizacijos „Lesė“ ir „SOS gyvūnai“ bei prekybos tinklas KIKA pasirūpino, kad visi į laikinus būstus atkeliaujantys gyvūnai būtų visiškai sveiki, neturėtų parazitų, būtų paskiepyti ir registruoti (turėtų mikročipą). Visi šie gyvūnai yra draugiški ir visiškai pasiruošę keliauti į naujus namus, o lengvai naujo gyvenimo šeimoje pradžiai KIKA dovanos ženklias nuolaidas augintinio reikmenims ir maistui įsigyti. 

 

Akivaizdu, kad projektas duoda naudą, nes, vos atkeliavę į laikinuosius namus, kačiukai bei šuniukai čia neužsibuvo – netrukus atsirado žmonių, kurie panoro mažiesiems beglobiams atverti savo namų duris. Nespėjus atkeliauti naujiems gyventojams, į parduotuvę užsukę žmonės jau teiraudavosi, kada bus galima aplankyti naujus gyvūnėlius.

Šiuo metu laikini beglobių gyvūnų būstai įrengti Vilniuje, PLC „Panorama“ (Saltoniškių g. 9)  ir Kaune,  PLC „Mega“ (Islandijos pl. 32) įsikūrusiose KIKA parduotuvėse, o netrukus ši graži iniciatyva persikels ir į uostamiestį. Gal čia Jūsų laukia naujas šeimos narys?

Jei tu pasirūpinsi badaujančiu šunimi ir jį prižiūrėsi, jis tau atsilygins tuo pačiu ir bus tau ištikimas; tai yra esminis skirtumas tarp šuns ir žmogaus. - Markas Tvenas.

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!