Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

KIKOS įkūrėjai ir savininkei – „Verslios moters“ apdovanojimas

2017-12-07
KIKOS įkūrėjai ir savininkei – „Verslios moters“ apdovanojimas

Gruodžio 6 dieną Lietuvos Respublikos ūkio ministerijoje jau ketvirtą kartą vykusioje Ūkio ministerijos ir VšĮ „Versli Lietuva“ organizuojamoje kasmetinėje moterų verslumo skatinimo konferencijoje „VIS‘os: Verslios. Išmanios. Socialios“ pirmą kartą įteikti „Verslių moterų apdovanojimai“ – nominacijos „Socialinio verslo lyderė“ ir „Versli moteris“.

„Verslios moters“ laimėjimą pelnė Janita Januškauskaitė-Plungė, UAB „Kika group“ įkūrėja ir savininkė, šeimos verslui vadovaujanti jau daugiau kaip 26 metus.

Kompanijos „KIKA group“ istorija prasidėjo tuomet, kai įmonės įkūrėja J. Januškauskaitė-Plungė 16-ojo gimtadienio proga įsigijo mažąjį sidabrinį pudelį, kurį pavadino Kika. Mylimo šuns vardas ir tapo įmonės pavadinimu.

Kikos rengimas parodoms Janitą išmokė šunų kirpimo meno, vėliau ji pradėjo kirpti ir kitus šunis. Meilė gyvūnams, draugiškumas, nuoširdumas, kokybiškai teikiamos paslaugos po truputį padėjo suburti lojalių klientų ratą. Taip iš mažos gyvūnų prekių parduotuvės išaugo kompanija „KIKA group“.

Šiuo metu ją sudaro mažmeninės prekybos įmonės Lietuvoje ir Estijoje (70 KIKA parduotuvių Lietuvoje ir 43 – Estijoje), didmeninė prekyba, specializuota pašarų gamykla „Akvatera“ ir „Tauro kennel“ šunų veislynas.

J. Januškauskaitė-Plungė aktyviai dalyvauja ir socialinėje veikloje – inicijavo ir savo parduotuvėse įrengė laikinus būstus iš gyvūnų globos organizacijų atkeliaujantiems gyvūnams.

Nominacijos „Socialinio verslo lyderė“ nugalėtoja tapo VšĮ „Verslas ar menas“ atstovė Eglė Jokužytė – viena iš socialinio verslo pradininkių Lietuvoje, veiklą pradėjusi nuo savanorystės. 

Moteris sakanti pranešimą apie

 

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!