Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

KIKA veterinarijos gydytojos žinias gilino tarptautiniame veterinarijos kongrese

2018-03-23
KIKA veterinarijos gydytojos žinias gilino tarptautiniame veterinarijos kongrese

Kovo 17 dieną KIKA veterinarijos gydytojos dalyvavo trečiajame veterinarijos kongrese „VET Congress 2018 Lithuania“, kuris vyko netoli Vilniaus. Renginio metu veterinarijos specialistams pristatytos aktualiausios naujienos.

Šiais metais kongresas sulaukė daugiau kaip 650 dalyvių ir lektorių iš Lietuvos, Suomijos, Italijos, Vienos universiteto, Prancūzijos, Jungtinės karalystės, Estijos, Lenkijos. Paskaitas dėstė ne tik Lietuvos veterinarijos specialistai, bet ir lektoriai iš kitų Europos veterinarijos universitetų bei veterinarijos srities mokslininkai. Visą dieną kartu su kitais dalyviais KIKA veterinarijos gydytojos sėmėsi žinių. 

Veterinarijos gydytoja, lektorė, dr. Liucia Panakova, praktikuojanti dermatologė supažindino veterinarijos gydytojus su įdomiais ausų uždegimų (otitų) atvejais, sukeltais parazitų, alergijų, grybelių. Ji pristatė atliktus ir nufilmuotus ausų tyrimus (videootoskopijas), papasakojo apie naujausias otitų gydymo tendencijas.

Paskaitą apie kvėpavimo takų ir virškinamojo trakto ligas, jų diagnozavimą ir gydymą vedė veterinarijos gydytojas, prof. Reinhard Hirt. Jis pateikė puikios vaizdinės medžiagos atliekant kvėpavimo takų ir virškinamojo trakto tyrimus, supažindino su jų svarba nustatant tikslias diagnozes ir parenkant gydymą.

Veterinarijos gydytojos

Taip pat KIKA veterinarijos gydytojos išklausė puikią mokslininko, veterinarijos gydytojo, dr. Erich Renhart paskaitą apie kitokių preparatų taikymą gydant gyvūnus – homeopatiją veterinarijoje. Specialistai buvo supažindinti su tokių preparatų efektyvumu gydant tiek kvėpavimo, virškinamojo trakto, tiek raumenų bei inkstų ligas ir kt. 

Po mokslų dienos savo žinias veterinarijos gydytojai pasitikrino protmūšyje. KIKA veterinarijos specialistai pateko tarp trijų geriausiai klausimus atsakiusių komandų ir buvo apdovanoti prizais. Vakaro programą vainikavo grupės „Rondo“ koncertas.

„Tai buvo puikus renginys, kuris suteikė progą pasitobulinti. Sužinojome apie veterinarinės medicinos tendencijas, buvome supažindinti su naujausiais gamintojų produktais, ligų gydymo sprendimais, diagnostika bei profilaktika. Visas įgytas žinias galėsime pritaikyti praktikoje. Taip pat buvo smagu susitikti ir pabendrauti su savo profesijos žmonėmis, pasidalinti esama patirtimi, aptarti aktualiausias naujienas“, – išskirtine galimybe dalyvauti tarptautiniame kongrese džiaugėsi Rasa Bičiulaitienė, KIKA veterinarijos gydytoja.

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!