Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

KIKA švenčia 26 metų gimtadienį!

2017-11-09
KIKA švenčia 26 metų gimtadienį!

Lapkričio 11 dieną KIKAI, didžiausiam gyvūnų prekių parduotuvių tinklui Lietuvoje, sukanka 26 metai. Rinkos lydere tapusi įmonė džiaugiasi, kad kiekvieną dieną gali dalintis žiniomis ir patirtimi su visais, kurie myli savo augintinius.

Pradžių pradžia – mergaitės ir šuns draugystė

Graži kompanijos „KIKA group“ istorija prasidėjo prieš daugiau kaip 26 metus, kai įmonės įkūrėja Janita Januškauskaitė-Plungė 16-ojo gimtadienio proga įsigijo mažąjį sidabrinį pudelį, kurį pavadino Kika. Mylimo šuns vardas vėliau ir tapo įmonės pavadinimu.

Kikos rengimas parodoms Janitą išmokė šunų kirpimo meno, vėliau ji pradėjo kirpti ir kitus šunis. Meilė gyvūnams, draugiškumas, nuoširdumas, kokybiškai teikiamos paslaugos po truputį padėjo suburti lojalių klientų ratą. Taip iš mažos gyvūnų prekių parduotuvės išaugo kompanija „KIKA group“.

Šiuo metu ją sudaro mažmeninės prekybos įmonės Lietuvoje ir Estijoje (69 KIKA parduotuvės Lietuvoje ir 42 – Estijoje), didmeninė prekyba, specializuota pašarų gamykla „Akvatera“ ir „Tauro kennel“ veislynas.

KIKA parduotuvė

KIKA – daugiau nei gyvūnų prekių parduotuvė

KIKA savo klientams siūlo platų asortimentą, kurį sudaro daugiau nei 5000 prekių, skirtų gyvūnams. Augintinių šeimininkai gali įsigyti pačių įvairiausių pašarų, skirtingų dizainų guolių, akvariumų, aksesuarų ir kitų gyvūnų priežiūros priemonių. Klientų patogumui galima apsipirkti ir neiškėlus kojos iš namų – Lietuvoje gyvūnų mylėtojai laukiami internetinėje parduotuvėje www.kika.lt, o Estijoje – www.kika.ee.

Taip pat KIKA parduotuvėse veikia gyvūnų kirpyklos. Čia teikiamos maudymo, kirpimo, higienos priežiūros paslaugos. Kirpyklose įrengta naujausia moderni įranga: pakeliami stalai, pritaikyti kirpti visų dydžių šunis, reguliuojamo aukščio vonios, stacionarūs džiovintuvai, naudojami profesionalūs kirpimo įrankiai ir kosmetikos priemonės. 

Nuolat tobulėjanti įmonė didžiosiose savo parduotuvėse KIKA yra įkūrusi ir veterinarijos vaistines, kuriose dirba kvalifikuoti veterinarijos gydytojai, galintys nemokamai pakonsultuoti augintinių sveikatos bei priežiūros klausimais. KIKA veterinarijos vaistinėse galima nusipirkti augintiniui skirtų vaistų, specializuotų priemonių bei gydomųjų ir dietinių pašarų. Nuo šiol veterinarinių prekių bus galima įsigyti ir internetinėje parduotuvėje www.kika.lt.

KIKA vadovaujasi šūkiu „Užsuk pasitarti!“, tad parduotuvių konsultantės ne tik padės išsirinkti maisto augintiniui, bet ir suteiks visą rūpimą informaciją gyvūnų priežiūros klausimais.

Moteris laikanti kačiuką

Padedame kitiems

Prieš daugiau nei dvejus metus KIKA parduotuvių tinklas inicijavo Lietuvoje naują gyvūnų globos projektą ir savo parduotuvėse įrengė laikinus būstus iš gyvūnų globos organizacijų atkeliaujantiems gyvūnams. Neįtikėtina, tačiau projektas pranoko lūkesčius, jis padėjo namus surasti beveik 1000 beglobių gyvūnų.

Šiais metais KIKA prisijungė ir prie kilnios „Mamų unijos“ veiklos. Tai paramos ir labdaros fondas, kuris rūpinasi kiekvienu Lietuvos vaiku, susirgusiu onkologine liga. Nuo šių metų rugsėjo didžiojoje dalyje KIKA parduotuvių visoje Lietuvoje – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose jau galima rasti specialias aukų dėžutes, kur kiekvienas gali paaukoti vėžiu sergantiems vaikams.

 

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!