Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

KIKA rekomenduoja: kaip sutaupyti augintinių prekėms, bet nepaaukoti kokybės

2023-03-23
KIKA rekomenduoja: kaip sutaupyti augintinių prekėms, bet nepaaukoti kokybės

Priimdami augintinį į savo šeimą, Jūs nebyliai pasižadate suteikti jam viską, kas geriausia, rūpintis jo vidine ir išorine sveikata kasdien. Tam, kad renkantis augintinio sveikatą puoselėjančius produktus nereikėtų paaukoti didelės biudžeto dalies, labai svarbu žinoti, ko ieškote ir kur galite rasti geriausią kainą. Todėl pristatome Jums projektus, kurie kaskart apsiperkant KIKA tinkle padės Jums sutaupyti.

 

„Nukąstos kainos“ – mažiausios kainos KIKA tinkle garantija!

 

Žaismingas rudakailis šunelis, šalia užrašas Nukąstos kainos

 

Čia rasite platų produktų sąrašą su mažiausiomis gyvūnų prekių kainomis visame KIKA tinkle. Prekių sąraše rasit tokius produktus kaip aukščiausios kokybės sausus bei konservuotus pašarus katėms ir šunims, higienos prekes, skanėstus-papildus šunims.

 

Funkciniai skanėstai-papildai – TAVO augintinio dienos vitaminų bei mineralų norma, už įprasto skanėsto kainą!

 

Jaunas rudakailis šunelis nasruose laiko funkcinį skanėstą-papildą

 

Nuo šiol KIKA tinkle galite įsigyti šuns mitybą praturtinančių skanėstų-papildų su net iki 34% „nukąstomis kainomis“!

 

Visų skanėstų-papildų sudėtys yra papildytos unikaliu mineralu MicroZeoGen. Tai vulkaninės kilmės klinoptilolitas, kuris gali padėti pagerinti vitaminų ir maistinių medžiagų įsisavinimą organizme ir gali padėti iš organizmo pasišalinti susikaupusiems toksinams.

 

Skanėstai-papildai kurti atsižvelgiant į tam tikras augintinių sveikatos problemas, kaip vienas iš būdų, galinčių padėti jas spręsti. Pvz. skanėstai-papildai šunims su gliukozaminu, skirti palaikyti stipriems kaulams ir sveikiems sąnariams; skanėstai-papildai su chitozanu gali padėti mažinti neigiamo cholesterolio kiekį kraujyje ir gali padėti palaikyti optimalų gyvūno svorį, sudeginti nereikalingas kalorijas. Skanėstai-papildai pagaminti Lietuvoje, Kauno rajone.

 

Tvarūs ir sveiki gamybos sprendimai TAVO augintinio mitybai

 

Nature's protection produktai: sausi pašarai, skanėtai, papildai, sriubytės

 

KIKA nėra tik gyvūnų prekių tinklas. KIKA GROUP – gamintojas, eksportuotojas, veisėjas. Kauno raj. Dievogalos k. esanti gyvūnų sauso pašaro bei skanėstų-papildų gamykla AKVATERA, gamina KIKA tinkle parduodamus ir į daugiau nei 60 pasaulio šalių eksportuojamus Nature‘s Protection, Nature‘s Protection Lifestyle, Nature‘s Protection Superior Care, Oak‘s Farm, HiQ, Araton sausus pašarus. Naujausios specializuotos gyvūnų pašarų gamybos technologijos, profesionalų iš Europos konsultacijos, aukščiausios kokybės žaliavos suteikia galimybę sukurti receptūras ir gaminti aukščiausios kokybės produktus, užtikrinančius visavertę augintinių mitybą.

 

Gamykloje itin didelis dėmesys skiriamas tvarumui, todėl produkcija gaminama pasitelkiant 100% žaliąją energiją. Net 30% energijos, reikalingos produkcijos gamybai, yra gaunama iš šalia gamyklos esančios saulės elektrinės, o likusi dalis perkama iš atsinaujinančių energijos tiekėjų - hidro ir vėjo elektrinių.

 

Kviečiame pasidairyti po puikius, sutaupyti padedančius pasiūlymus ir įsigyti Lietuvoje pagamintą produkciją jau šiandien! Jums padėti pasiruošę konsultantai laukia Jūsų daugiau nei 70-tyje fizinių parduotuvių Lietuvoje ir, žinoma, 24/7 veikiančioje internetinėje parduotuvėje www.kika.lt.

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!