Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

KIKA parduotuvė – jau ir Tauragėje

2017-11-13
KIKA parduotuvė – jau ir Tauragėje

Puikios žinios gyvūnų mylėtojams – lapkričio 14 dieną Tauragėje atidaroma KIKA parduotuvė. Tai pirmoji didžiausio gyvūnų prekių tinklo Lietuvoje parduotuvė šiame mieste. Parduotuvė bus atidaryta Gedimino ir Prezidento gatvių sankryžoje, naujame „Maximos“ prekybos centro pastate.

KIKA parduotuvėje tauragiškiai savo gyvūnams iš plataus prekių asortimento galės išsirinkti kokybiško sauso ir konservuoto maisto, aksesuarų, žaislų, įvairiausių guolių, šampūnų, kraiko ir kitų priežiūros priemonių.

„Labai džiaugiamės, kad pagaliau ir tauragiškiams galėsime pasiūlyti kokybiškų prekių gyvūnams. Savo asortimentą nuolat atnaujiname, tad pasaulyje vertinami produktai atkeliauja ir į mūsų parduotuves. Taip pat nuolat organizuojame įvairias akcijas, taikome nuolaidas, klientams teikiame išskirtinius, ypač naudingus pasiūlymus. Mūsų šūkis – „Užsuk pasitarti!“, tad visi gyvūnų mylėtojai yra laukiami naujoje KIKA parduotuvėje. Čia konsultantės ne tik padės išsirinkti maisto augintiniui, bet ir suteiks visą rūpimą informaciją gyvūnų priežiūros klausimais“, – apie naują parduotuvę pasakojo Renata Žilinskienė, KIKA mažmeninės prekybos padalinio vadovė.

Atidarymo dieną tauragiškių KIKA parduotuvėje laukia staigmenos ir ypatingos dovanos.

Iš viso KIKA turi 69 parduotuves Lietuvoje ir 42 Estijoje.

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!