Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

KIKA kviečia padėti vėžiu sergantiems vaikams

2017-09-29
KIKA kviečia padėti vėžiu sergantiems vaikams

Didžiausias gyvūnų prekių parduotuvių tinklas Lietuvoje KIKA jungiasi prie „Mamų unijos“, paramos ir labdaros fondo, kuris rūpinasi kiekvienu Lietuvos vaiku, susirgusiu onkologine liga, veiklos.

Nuo šių metų rugsėjo didžiojoje dalyje KIKA parduotuvių visoje Lietuvoje – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose jau galima rasti specialias aukų dėžutes, kur kiekvienas gali paaukoti vėžiu sergantiems vaikams.

„Mums labai svarbu, kad galime prisidėti prie kilnios „Mamų unijos“ misijos tokiu būdu. Tikime, kad gyvūnus mylintys žmonės, užsukantys į mūsų parduotuves, bus neabejingi ir vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis. Aukų dėžutes prie kasų pastatėme daugiau nei 60-yje KIKA parduotuvių visoje Lietuvoje. Čia bus galima aukoti ir taip prisidėti prie sunkiai sergančių vaikų sveikatos ir gerovės“, – teigė Ramūnė Šarkienė, KIKA mažmeninės prekybos padalinio vadovė.

Visos surinktos lėšos bus skirtos būtiniausiems vėžiu sergančių vaikų poreikiams tenkinti – nekompensuojamiems vaistams pirkti, nes vaistams, tyrimams ir įvairioms gydymosi priemonėms kasmet reikia ne mažiau nei 100 tūkst. eurų.

„Būdami vieni aktyviausių tarp paramos organizacijų, siekiame kuo plačiau skleisti žinią apie būtinąją pagalbą onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Todėl tikime, kad bendradarbiaudami su KIKA – didžiausiu Lietuvoje gyvūnų prekių parduotuvių tinklu – sukursime abipusę naudą. Pirkėjai galės prisidėti prie gerų darbų paaukodami, o mes galėsime dar labiau padėti sergantiems vaikams, suteikti gyvybiškai svarbias paslaugas ir paramą kiekvienam onkologine liga sergančiam vaikui ir jo šeimai“, – pasakojo „Mamų unijos“ atstovė Dalia Valatkevičienė. 

„Mamų unijos“ aukų dėžutes galima rasti šiose KIKA parduotuvėse >>

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!