Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

KIKA įmonių grupės gimtadienio proga – 3 tonos maisto gyvūnų prieglaudoms

2023-11-14
KIKA įmonių grupės gimtadienio proga – 3 tonos maisto gyvūnų prieglaudoms

KIKA GROUP, UAB kolektyvas lanko gyvūnų prieglaudą „Penkta koja“      

                                                                                               

Lapkričio 11 d. KIKA GROUP, UAB šventė 32-ą gimtadienį. Šiemet įmonė nusprendė jį įprasminti iniciatyva – asmeniniais apsilankymais ir parama Lietuvoje veikiančioms gyvūnų prieglaudoms.

 

 

Kaip teigia KIKA komunikacijos ir marketingo vadovė Elena Nevierė, gimtadienio savaitę KIKA dovanos pasiekė 26 gyvūnų prieglaudas net 14-oje Lietuvos miestų, viso buvo išdalintos net 3 tonos pašaro.

 

„Svarbu prisiminti, kad gyvūnais besirūpinančioms organizacijoms pagalbos reikia nuolatos, daugelis jų veikia vien dėl žmonių paramos ir savanorių iniciatyvų, todėl šiemet KIKA GROUP, UAB gimtadienis – proga ne gauti, o dalintis su tais, kuriems to labiausiai reikia“, – pažymi E. Nevierė.

                                                                                    

KIKA GROUP , UAB  kolektyvas lanko prieglaudas

Aplankė 26 prieglaudas

 

Anot E. Nevierės, KIKA GROUP, UAB jau ilgus metus bendradarbiauja su kai kuriomis Lietuvoje veikiančiomis gyvūnų prieglaudomis, todėl dar spalio mėnesį susisiekę su jomis įmonės atstovai pasiūlė savo paramą.

 

Gimtadienio savaitę KIKA dovanos pasiekė 26 gyvūnų prieglaudas net 14-oje Lietuvos miestų, o viena pirmųjų aplankytų prieglaudų – „Lesės“ Kauno filialas, kuriame rūpinamasi vyresnio amžiaus šunimis ir katėmis bei ligotais gyvūnais.

 

„Mus sutikę darbuotojai dalinosi, jog prieglaudai išsilaikyti padeda vien žmonių aukojami pinigai, kurie dažniausiai iškeliauja apmokėti veterinarų sąskaitoms. Tačiau visi gyvūnai nusipelno būti ne tik sveiki, bet ir mylimi bei palepinti. Tai įgyvendinti ir duoti skanesnį kąsnelį, anot „Lesės“ atstovų, leidžia KIKA parduotuvėse gyvūnams renkama parama, kuri patenka tiesiai į prieglaudas“, – apie apsilankymą pasakoja moteris.

                                                             KIKA GROUP , UAB aplankė gyvūnų prieglaudą  „Dryžuota laimė“

 

Komunikacijos ir marketingo vadovė tęsia, jog dar vienos iš aplankytų prieglaudų „Nojus“ atstovai dėkodami sakė, jog matydami tiek reikalingo maisto, dabar galės lengviau atsikvėpti, ir juokavo, jog šuniukams tai tikras kantrybės išbandymas, nes kvepia visi prieglaudos namai.

 

Išdalino 3 tonas pašaro

 

Viso KIKA GROUP, UAB gyvūnų prieglaudoms išdalino net 3 tonas „Nature‘s Protection“ Premium klasės sauso pašaro šunims ir katėms, kuris yra gaminamas įmonių grupei priklausančioje modernioje AKVATERA LT, UAB gamykloje, veikiančioje Zapyškyje.

 

„Gyvūnams prieglaudose, ypač jei jie gyvena lauke, patiria daug streso, serga, yra senyvo amžiaus, labai svarbu gauti kokybišką, visavertį maistą, kurio sudėtyje būtų ne tik aukščiausios klasės baltymų šaltiniai, bet ir mineralai, vitaminų kompleksai, supermaistas ir kiti ingredientai, kurie aprūpintų organizmą reikalingiausiomis medžiagomis, padėtų stiprinti imunitetą ir palaikyti gerą gyvūno savijautą.“, – kodėl paramai pasirinktas būtent „Nature‘s Protection“ maistas aiškina E. Nevierė.

 

Paramą prieglaudoms įmonė teikia nuolatos, ne tik per gimtadienį.

 

„Mums rūpi kiekvieno gyvūno gerovė, todėl vien per pastaruosius pusę metų nuo įmonės prieglaudoms išdalinome daugiau nei toną pašaro. Taip pat KIKA parduotuvėse jau daugiau kaip 10 metų turime aukų dėžes, į kurias bet kuris klientas, neabejingas beglobiams gyvūnams, gali paaukoti būtiniausių priemonių, maisto prekių prieglaudoms.“, – apie tai, kaip įmonė prisideda prie gyvūnų gerovės, pasakoja moteris.

                                                                  

KIKA GROUP , UAB aplankė gyvūnų prieglaudą „Mažas draugas“

Svarbi ne tik finansinė parama

 

Skaičiuojama, kad kasmet prieglaudos Lietuvoje pasipildo maždaug 15 tūkstančių šunų ir kačių, kurių dauguma – suaugę ir neženklinti.

 

KIKA atstovė pastebi, jog kasmet augančios energetikos, prekių ir paslaugų kainos lemia tai, jog prieglaudoms tenka ne tik didžiulis darbo krūvis, bet ir finansiniai iššūkiai.

 

„Prieglaudos gyvūnams suteikia ne tik laikinus namus – jose taip pat rūpinamasi jų sveikata, augintiniai skiepijami. Kadangi dauguma prieglaudų veikia savanoriškais pagrindais, svarbus kiekvieno mūsų indėlis. Tai nebūtinai finansinė parama. Savanoriai kviečiami vedžioti šunis, padėti tvarkytis. Žmonės taip pat raginami priglausti beglobius bent laikinai ir taip palengvinti prieglaudoms tenkančią naštą“, – teigia E. Nevierė ir kviečia kiekvieną galintį prisidėti, nelikti abejingais.

 

                                                        KIKA GROUP , UAB aplankė gyvūnų prieglaudą  „Marijampolės beglobiai“

 

Vilniuje KIKA GROUP, UAB atstovai lankėsi prieglaudose „Lesė“, „Vyšnių sodas“, „SOS gyvūnai“, „Naminukai“, „Priglausk“ ir „Tautmilė“. Kauno mieste ir rajone aplankė „Katino svajonės“, „Nojaus“, „Dryžuotos laimės“, „Penktos kojos“ ir „Nuaro“ prieglaudas. Pastaroji veikia ir Alytuje bei Klaipėdoje, į kurias taip pat keliavo parama.

 

Prienuose ir rajone aplankyti „Airos katinėliai“ bei išskirtinė „Egzoticsos“ egzotinių gyvūnų prieglauda. Jonavoje įmonės atstovai apsilankė prieglaudose „Jonava ir keturkojai“ bei „Miesto katė“, o Marijampolėje – „Marijampolės beglobiai“.

 

Komanda vyko ir į Kėdainiuose veikiančią prieglaudą „Miesto rainiukai“, Utenos gyvūnų globos namus, asociacijas „Keturkojo viltis“ Alytuje bei „Gyvūnų šansas“ Visagine, prieglaudas „Mažas draugas“ Panevėžyje, „Klajūnas“ Ukmergėje, „Keturkojis draugas“ Elektrėnuose, „Šiaulių letenėlę“, „Plungės priglaustukus“ ir Mažeikių gyvūnų globos draugiją.


                                                               KIKA GROUP , UAB aplankė gyvūnų prieglaudą „Keturkojo viltis“

 

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!