Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Kauniečiai laukiami naujoje KIKA parduotuvėje

2017-12-07
Kauniečiai laukiami naujoje KIKA parduotuvėje

Gruodžio 14 dieną Kaune visi gyvūnų mylėtojai kviečiami į naujai atidaromą parduotuvę KIKA, kuri įsikūrė  buvusiose „Prismos“ patalpose duris atveriančiame naujame prekybos centre „River Mall“, Jonavos g. 60.

Šioje KIKA parduotuvėje kiekvienas augintinio šeimininkas galės įsigyti kokybiško sauso ir konservuoto maisto šunims ir katėms, lesalų paukščiams, skanėstų graužikams, aksesuarų, žaislų, įvairiausių guolių, šampūnų, kraiko ir kitų priežiūros priemonių patiems įvairiausiems gyvūnams.

Parduotuvėje veikia veterinarijos vaistinė, kurioje dirba kvalifikuoti veterinarijos gydytojai, galintys nemokamai pakonsultuoti augintinių sveikatos bei priežiūros klausimais. KIKA veterinarijos vaistinėse galima įsigyti augintiniui skirtų vaistų, specializuotų priemonių bei gydomųjų ir dietinių pašarų.

Į KIKA parduotuvę kviečiame užsukti ir tuo atveju, jei svajojate apie gyvūną – čia galima įsigyti ir paukščių, ir įvairių graužikų.

Atidarymo proga gruodžio 14–17 dienomis KIKA parduotuvėje visoms prekėms bus taikomos 20% nuolaidos, o lojalumo kortelę visiems, perkantiems nuo gruodžio 15 dienos iki šių metų pabaigos, dovanosime vos už 1 centą!

Užsuk pasitarti!

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!