Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Išskirtinė galimybė gyvūnų mylėtojams: KIKA dovanoja net 3 kelialapius į Laplandiją

2023-11-22
Išskirtinė galimybė gyvūnų mylėtojams: KIKA dovanoja net 3 kelialapius į Laplandiją

Shutterstock nuotrauka

Artėjančių didžiųjų metų švenčių proga gyvūnų prekių tinklas KIKA gyvūnų mylėtojams paruošė magišką dovaną – net 3 kelialapius po 4 asmenis į Kalėdų Senelio rezidenciją – Laplandiją.

 

 

„Dabar – puikus metas palepinti savo augintinį ypatingu dėmesiu ir pasirūpinti jo dovana. Nesvarbu, ketinate jį pradžiuginti skanėstu, drabužėliu ar žaislu – bet kuris pasirinkimas gali jūsų augintiniui suteikti džiaugsmo, o jums dovanoti linksmą nuotykį – neužmirštamą kelionę pas šiaurės elnius. Dalyvaukite žaidime ir naujus metus pradėkite magiškoje sniego kalnų apsuptyje, amžinos vaikystės šalyje.“, – kviečia KIKA Marketingo ir komunikacijos vadovė Elena Nevierė.

 

 Shutterstock nuotrauka

Kaip dalyvauti žaidime?

 

Žaidimo taisyklės paprastos: pirkite bet kurioje KIKA parduotuvėje arba www.kika.lt už bet kokią sumą ir registruokite pirkimo kvitą čia. Jei apsipirkote ne kartą, registruoti galite visus turimus čekius, kurių data ne ankstesnė nei žaidimo pradžia, t.y. 2023 m. lapkričio 18 d., taip padidindami savo šansus laimėti.

 

Net 3 žaidimo laimėtojai bus paskelbti prieš pat didžiąsias metų šventes – gruodžio 20 d. KIKA „Facebook“ paskyroje bei KIKA internetinėje svetainėje. Visiems atiteks po kelionę 4 asmenų kompanijai, taigi, viso išdalinta bus net 12 kelialapių.

 

Apie kelionę

 

Kelionės organizatoriaus GRŪDA kelionė į Laplandiją vyks sausio 2–7 dienomis. E. Nevierės teigimu, programoje – daugybė skirtingų veiklų, kurios patiks tiek patiems mažiausiems, tiek suaugusiems.

 

„Tai proga ne tik susipažinti su Kalėdų Seneliu, jo elniais ir padėjėjais elfais, bet kartu išvysti Sibiro haskius jų natūralioje aplinkoje. Jų kinkiniai – pagrindinė transporto priemonė vietovėje“, – pristato E. Nevierė.

 

 Shutterstock nuotrauka

 

„Kelionės metu aplankysite kelias šalis – Latviją, Estiją, Suomiją ir net 4 valstybėms priklausiančią Laplandiją. Taip pat išvysite haskių fermą, ledo pilį, susipažinsite su Kalėdų Seneliu, pabuvosite poliariniame rate. Turėsite galimybę pasimėgauti sniegomobilių safariu ir daugybe kitų pramogų“, – vardina moteris ir priduria, jog įspūdžiai laukia ne tik Laplandijoje – šventinės ekskursijos suplanuotos ir Taline, Helsinkyje bei Rygoje.

 

Nevierė tikina, jog tokia išvyka – tikras žiemos pasakos stebuklas, o joje dalyvauti šansą turi kiekvienas KIKA klientas.

 

„Įsigydami savo augintiniui sveiką, naudą nešantį maistą, skanėstą ar tiesiog palepindami jį kalėdine dovana, žaislu ar smagiu megztiniu, patys gausite galimybę dalyvauti, o galbūt net ir laimėti gyvenimo nuotykį, tad kviečiame prisijungti“, – ragina E. Nevierė.

 

 Shutterstock nuotrauka

 

Šiandien KIKA GROUP, UAB sudaro KIKA mažmeninės bei elektroninės prekybos tinklas Lietuvoje ir Estijoje, kuris turi daugiau nei 120 parduotuvių, taip pat viena moderniausių sausų pašarų gamyklų Šiaurės Europoje AKVATERA LT, UAB, TOP4 geriausiu pasaulio veislynu pripažintas „Tauro Kennel“, gyvūnų SPA-kirpykla ir mokymų centras „Tauro Grooming Academy“ bei įmonės padalinys Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šiuo metu KIKA GROUP, UAB produkciją eksportuoja į daugiau nei 60 pasaulio šalių.

 

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!