Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Gyvūnų globos dieną – ypatingas dėmesys beglobiams šunims ir katėms

2017-10-16
Gyvūnų globos dieną – ypatingas dėmesys beglobiams šunims ir katėms

Pasaulinės gyvūnų globos dienos proga spalio 4–7-ąją KIKA parduotuvių tinklas organizavo beglobių gyvūnų paramos akciją. Jos metu visi norintys buvo kviečiami aukoti beglobiams gyvūnams ir jais besirūpinančioms organizacijoms. Paramos akcijos rezultatai džiuginantys – surinkta beveik 50 pilnų vežimėlių maisto ir kitų priemonių beglobiams šunims ir katėms.

Iš viso paramos akcija vyko 6-iuose Lietuvos miestuose, 15-oje KIKA parduotuvių. Paramą rinko 5 gyvūnų globos organizacijos: „Penkta koja“, „SOS gyvūnai“, „Nuaro fondas“, „Šiaulių letenėlė“, „Beglobis“, Panevėžio gyvūnų globos draugija ir gyvūnų labdaros ir paramos fondas „Lietuva – gyvūnams“.

Vežimėlis prikrautas gyvūnų prekių

Daugiausia žmonės beglobiams gyvūnams aukojo maisto – sausų ir konservuotų pašarų, taip pat – kraikų ir kitų priežiūros priemonių. Iš viso surinkta beveik 50 pilnų vežimėlių paramos. 

Šia akcija ypač džiaugėsi „Šiaulių letenėlės“ vadovė Ingrida Butkutė:

„Paramos surinkta net 11 pilnų prekybos centrų vežimų pašaro ir kraiko gyvūnams, žmonės aukojo ir grynaisiais pinigais, jų tikrai pakaks apmokėti kelioms globotinių operacijoms. Na, o viso maisto užteks net mėnesiui“.

Pasak „Šiaulių letenėlės“ vadovės, būtų puiku, jei ir po akcijos gyvūnų globos organizacijos nebūtų pamirštos, mat bet kokia pagalba (tiek finansinė, tiek savanorių) beglobiams gyvūnams reikalinga nuolat.

„Mūsų visų misija – gelbėti beglobius gyvūnus ir šviesti visuomenę apie atsakingą elgesį. Tik bendrai, kartu susivieniję mes galime tai daryti“, – sakė I. Butkutė.

Akcijos dienomis naujiems šeimininkams taip pat padovanoti du kačiukai, iki tol gyvenę KIKA parduotuvėse įrengtuose laikinuose būstuose. Džiugu tai, jog nuo 2015 m. spalio veikiančio projekto metu naujus namus iš viso surado net 804 buvę beglobiai šunys ir katės

Savanoriai renkantys prekes augintiniams

„Gyvūnų globos projekto „Laikini namai“ tikslas – kviesti gyvūnams neabejingus žmones atkreipti dėmesį į benamių gyvūnų problemą ir skatinti jų globą. Į KIKA parduotuvėse įrengtus specialius laikinus būstus namų netekę gyvūnai atkeliauja iš gyvūnų globos organizacijų, su kuriomis bendradarbiaujame, – čia jie laukia savo naujųjų šeimininkų. 

Be galo džiaugiamės projekto „Laikini namai“ sėkme. Negalėjome nė įsivaizduoti, kad per dvejus metus naujus namus mums pavyks surasti beveik 900 beglobių gyvūnų! Tai tik įrodo tokių projektų svarbą. Jausdami socialinę atsakomybę prieš kiekvieną gyvūną, stengiamės prisidėti prie įvairių veiklų. Vien gyvūnų globos organizacijos per metus paaukojame apie 8 tonas pašaro“, – pasakojo Agnė Dovydėnė, KIKA rinkodaros skyriaus vadovė.

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!