Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Aplankyk beglobius gyvūnus Vilniaus PC Banginis parduotuvėje KIKA

2016-09-06
Aplankyk beglobius gyvūnus Vilniaus PC Banginis parduotuvėje KIKA

Prieš daugiau nei metus didžiuosiuose miestuose nedrąsiai pirmus žingsnius žengęs bendras savanoriškų gyvūnų globos organizacijų ir parduotuvių tinklo KIKA projektas atkeliauja į Vilnių, į prekybos centre „Banginis“ esančią parduotuvę KIKA. 

Šio gyvūnų globos projekto tikslas – kviesti gyvūnams neabejingus žmones atkreipti dėmesį į benamių gyvūnų problemą ir skatinti jų globą. 

Sumanius imtis šios gražios iniciatyvos, KIKA parduotuvėje Kaune buvo įrengti specialūs laikini būstai namų netekusiems gyvūnams, iš kurių jie iškeliaudavo į naujus saugius namus. Prie projekto panoro prisijungti nemažai gyvūnų globos organizacijų. Džiugu, jog Vilniuje prie projekto prisijungė „SOS gyvūnai“. 

Kačiukas paimtas ant rankų

Gyvūnų globos organizacijos ir parduotuvių tinklas KIKA pasirūpino, kad visi į laikinus būstus atkeliaujantys gyvūnai būtų visiškai sveiki, neturėtų parazitų, būtų paskiepyti ir registruoti (turėtų „mikročipą“). Visi šie gyvūnai yra draugiški ir visiškai pasiruošę keliauti į naujus namus, o lengvai naujo gyvenimo šeimoje pradžiai KIKA dovanoja ženklias nuolaidas augintinio reikmenims ir maistui įsigyti.

Nauji laikini beglobių gyvūnų būstai įrengti Vilniuje, prekybos centre „Banginis“ įsikūrusiose KIKA parduotuvės patalpose. Čia naujų namų laukia beglobiai kačiukai ir šuniukai. 

Užsukite susipažinti!

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!