Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

100 buvusių beglobių gyvūnų turi tikrus namus

2016-04-01
100 buvusių beglobių gyvūnų turi tikrus namus

Prieš pusmetį nedrąsiai pirmus žingsnius žengęs bendras parduotuvių tinklo KIKA ir savanoriškos gyvūnų globos organizacijos „Lesė“ projektas šiandien džiugina puikiais rezultatais – per šį laiką tikrus namus surado net 100 buvusių beglobių šunų ir kačių.

Kačiukas prisiglaudęs prie vyro peties

Sumanius imtis šios gražios iniciatyvos, KIKA parduotuvėje Kaune buvo įrengti specialūs laikini būstai namų netekusiems gyvūnams, iš kurių jie iškeliaudavo į naujus saugius namus. Netrukus prie projekto panoro prisijungti ir daugiau gyvūnų globos organizacijų: Vilniuje – „SOS gyvūnai“ ir VšĮ „Beglobis“, Klaipėdoje – „Būk mano draugas“, o vos prieš savaitę prie projekto prisijungė Šiaulių gyvūnų globos namai. Šio projekto tikslas – kviesti gyvūnams neabejingus žmones atkreipti dėmesį į benamių gyvūnų problemą ir skatinti jų globą. 

„Žinia apie projektą sklinda iš lūpų į lūpas, todėl žmonės dažnai į parduotuves, kuriose laikinai gyvena beglobiai gyvūnai, užsuka tik jų aplankyti, susipažinti. Dažnas panoręs globoti gyvūną paprašo parduotuvės darbuotojų jo neatiduoti, kol situaciją aptars su namiškiais ir gerai apgalvos, todėl imtis globos žmonės grįžta tvirtai apsisprendę“, – pasakojo KIKA atstovė Loreta Kačanauskienė.

Akivaizdu, kad projektas lūkesčius pateisino, nes vis daugiau gyvūnų globos organizacijų reiškia susidomėjimą ir norą prisijungti, naujus namus suradusių gyvūnų skaičius auga, todėl planuojama plėtra ir į kitus Lietuvos miestus bei nauji laikini būstai didžiuosiuose miestuose. 

du sėdintys ir besižvlagantys kačiukai

„Džiaugiamės prisijungę prie projekto. Rezultatai labai optimistiški, nes per šį laikotarpį iš prieglaudos tiek daug gyvūnų naujų namų, deja, nesurado“, – pasakojo pirmosios prie projekto prisijungusios organizacijos „Lesė“ Kauno skyriaus direktorė Eglė Baležentienė.

Šiuo metu laikini beglobių gyvūnų būstai įrengti Vilniuje (PPC „Akropolis“ ir PLC „Panorama“), Kaune (PLC „Mega“), Klaipėdoje (PC „Banginis“) ir Šiauliuose (PC „Akropolis“) įsikūrusiose KIKA parduotuvėse. Užsukite susipažinti!

du kačiukai prieglaudoje laukiantys naujų namų

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!