Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: +370 7 00 66066

„Schubert“ išlenktas šepetys ilgais minkštais dantukais, skirtas efektyviai kačių bei šunų kailio priežiūrai. „Schubert“ gyvūnų priežiūros priemonės jums leis atsipalaiduoti ir gyvūno kailio priežiūrą paversti maloniu ir smagiu ritualu.

 

Aukšta kokybė
„Schubert“ šepetys turi itin aukštos kokybės pagalvėlę, kuri yra minkšta bei elastinga, tad šukuojant išsilenkia pagal tai, kaip stipriai ar švelniai atliekate šukavimo judesius.

 

Specialaus dizaino rankena
Šepečio rankena yra ergonomiška, tad nevargins jūsų rankų ir riešų. Gyvūną galėsite šukuoti įvairiomis technikomis ir kryptimis.

 

Kailio priežiūra
Šiuo šepečiu galėsite išpurenti šuns arba katės kailį, pašalinti besišeriančius negyvus plaukus, iššukuoti nedideles sąvėlas. Išlenktas šepečio dizainas jums padės iššukuoti sunkiai pasiekiamas vietas ir efektyviai iššukuoti poplaukį. Šepetys puikiai tinka storą kailį turintiems gyvūnams.

 

Specialūs šereliai
Ilgi šepečio šereliai yra pagaminti iš specialiai parinktos minkštos vielos. Šepetys puikiai tinka kasdienei šuns kailio priežiūrai ir masažui, jį naudojant stimuliuojama gyvūno odos kraujotakos sistema.

 

Savybės :

Matmenys: 15 x 10,5 x 2,5 cm.

Forma: stačiakampė, šepetys išlenktas.

Dydis – S.

Spalva – raudona.

Skirta: šunims ir katėms.

Pakuotė
Likučiai parduotuvėse
Kaina
Kiekis
9,99 €
1
Pristatymo terminas 6-8 savaitės

Panašios prekės

Antram vnt. -30%
21,99 €
OAK'S FARM Grain Free Salmon Adult 6+ Small and Mini Breed Dogs sausas pašaras suaugusiems mažų veislių šunims su lašiša 2 kg
Į krepšelį
2,49 €
TRIXIE Bacon strips Skanėstai šunims 85 g
Į krepšelį
4,19 €
HIPPIE PET Žaislas šunims 13.5 x 10.2 cm
Į krepšelį
59,99 €
MDM Ultragarsinis difuzorius su pulteliu ir kolonėle, baltas, 500ml
Į krepšelį
Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas.