Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: +370 7 00 66066

PRO PLAN Cat Sterilised Senior (7+ years) with LONGEVIS, rich in turkey – sausas, ėdalas sterilizuotoms, jautrią virškinimo sistemą turinčioms ir į nutukimą linkusioms katėms (vyresnėms nei 7 metų), su kalakutiena. Itin gardus ėdalas sukurtas taip, kad įtiktų ir išrankiausioms katėms.

 

Kačių maistas PRO PLAN subalansuotas skirtingoms kačių amžiaus grupėms ir poreikiams tenkinti. Ėdalai yra gero skonio, puikiai virškinami, mėgstami kačių.

 

LONGEVIS®

Sveikam gyvenimui

Longevis – tai maisto medžiagų derinys, kaip įrodyta, ilginantis sveiko gyvenimo laikotarpį ir gerinantis vyresnių nei 7 m. kačių gyvenimo kokybę.*

 

PAPILDYTAS GYVŪNINĖS KILMĖS BALTYMAIS

Su kalakutiena

Natūralaus skonio ir kvapo pašaras yra pagamintas iš grynos aukščiausios kokybės ingredientų. Pagrindinis baltymų šaltinis šiame pašare – kalakutiena. Siekiant kuo mažesnės ėdalo netoleravimo rizikos, pašaro receptūra subalansuota taip, kad pašaro sudėtyje būtų nedaug skirtingų baltymų šaltinių.

 

SU PREBIOTIKAIS

Sklandžiam virškinimui

Su natūraliais prebiotikais, kaip įrodyta, palaikančiais virškinimo sistemos sveikatą.

 

VITAMINŲ DERINYS

Sveikai odai ir kailiui
Sudėtyje yra vitaminų A, D3, E, C, kurie stiprina augintinio imuninę bei nervinę sistemas, stiprina kailį bei odą ir suteikia jiems sveiko ir natūralaus žvilgesio.

 

Šis unikalios sudėties pašaras specialiai pritaikytas sterilizuotoms, jautrią virškinimo sistemą turinčioms ir į nutukimą linkusioms katėms (vyresnėms nei 7 metų).

 

PRO PLAN sausi pašarai pasižymi aukštos kokybės ingredientais bei atspindi naujausiomis tendencijomis grįstą sveiką augintinių mitybą. Pašarų sudėtyje – augintiniui naudingi vitaminai, mineralai bei maistinės medžiagos.

 

Atstovas Lietuvoje: UAB „Nestle Baltics“.

 

*Tyrimas atliktas su 90 kačių, kurių amžius nuo 7 iki 17 m. Išvados paremtos rezultatais, gautais vieną kačių grupę šeriant išimtinai LONGEVIS® papildytu ėdalu ir lyginant su kita grupe, kurios racionas buvo kontroliuojamas.

Sudėtis: kalakutiena (14%), dehidratuoti paukštienos baltymai, ryžiai, kukurūzų glitimo miltai, kviečių glitimo miltai, kviečiai, kviečių pluoštas, sojos miltai, kukurūzų krakmolas, džiovinti kiaušiniai, gyvūniniai riebalai, džiovintos cikorijos šaknys, sojos pupelių aliejus, celiuliozė, mineralai, žuvų taukai, mielės.

Pakuotė
Likučiai parduotuvėse
Kaina
Kiekis
15,99 €
1
Pristatymo terminas 6-8 savaitės

Panašios prekės

NATURO Cat Chicken Mousse Konservuotas pašaras 85 g
1,49 €
NATURO Cat Chicken Mousse Konservuotas pašaras 85 g
Į krepšelį
Naujiena E-kaina -30% M-PETS Kačių žaislas, BOOGIE vibruojantis, baltas, 11x7x7 cm
10,49 € 14,99 €
M-PETS Kačių žaislas, BOOGIE vibruojantis, baltas, 11x7x7 cm
Į krepšelį
Naujiena E-kaina -30% PAW COUTURE Gyvūnų pernešimo krepšys, 36x20x30 cm,  rožinis
52,49 € 74,99 €
PAW COUTURE Gyvūnų pernešimo krepšys, 36x20x30 cm, rožinis
Į krepšelį
P.LOUNGE Guolis gyvūnams S dydis,  60x40x11 cm, baltas
24,99 €
P.LOUNGE Guolis gyvūnams S dydis, 60x40x11 cm, baltas
Į krepšelį
Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas.