Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: +370 7 00 66066

PRO PLAN Cat Sterilised Senior (7+ years) with LONGEVIS, rich in turkey – sausas, ėdalas sterilizuotoms, jautrią virškinimo sistemą turinčioms ir į nutukimą linkusioms katėms (vyresnėms nei 7 metų), su kalakutiena. Itin gardus ėdalas sukurtas taip, kad įtiktų ir išrankiausioms katėms.

LONGEVIS®

Longevis – tai maisto medžiagų derinys, kaip įrodyta, ilginantis sveiko gyvenimo laikotarpį ir gerinantis vyresnių nei 7 m. kačių gyvenimo kokybę.*

Aukščiausia kokybė
Natūralaus skonio ir kvapo pašaras yra pagamintas iš grynos aukščiausios kokybės ingredientų. Pagrindinis baltymų šaltinis šiame pašare – kalakutiena.

Tinka jautriai virškinimo sistemai
Siekiant kuo mažesnės ėdalo netoleravimo rizikos, pašaro receptūra subalansuota taip, kad pašaro sudėtyje būtų nedaug skirtingų baltymų šaltinių.

Su prebiotikais
Su natūraliais prebiotikais, kaip įrodyta, palaikančiais virškinimo sistemos sveikatą.

Gausu vitaminų
Sudėtyje yra vitaminų A, D3, E, C, kurie stiprina augintinio imuninę bei nervinę sistemas, stiprina kailį bei odą ir suteikia jiems sveiko ir natūralaus žvilgesio.

*Tyrimas atliktas su 90 kačių, kurių amžius nuo 7 iki 17 m. Išvados paremtos rezultatais, gautais vieną kačių grupę šeriant išimtinai LONGEVIS® papildytu ėdalu ir lyginant su kita grupe, kurios racionas buvo kontroliuojamas.

Pakuotė
Likučiai parduotuvėse
Kaina
Kiekis
15,99 €
1
.

Panašios prekės

-20%
5,59 € 6,99 €
OUT! Dog purškiama priemonė kvapui ir dėmėms naikinti, 750 ml
Į krepšelį
38,99 €
ZOLUX Girdykla fontanas katėms 2l, balta
Į krepšelį
19,99 €
NATURE'S PROTECTION Senior 10 years and older Poultry Sausas pašaras katėms 2 kg
Į krepšelį
119 €
TRIXIE Jorge Draskyklė katėms šviesiai pilkos/tamiai pilkos sp., 78 cm
Į krepšelį
Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas.