Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai:+370 700 66066

Koprofagija, arba kitaip – mitimas išmatomis, – itin nemaloni šuns elgsena. Priežasčių, kodėl augintinis taip elgiasi, yra keletas. Tačiau svarbiausia, jog tokios augintinio elgesio pasekmės gali būti skaudžios ir labai liūdnos ne tik šuniui, bet ir šeimininkui. Didžiausia rizika – užsikrėsti įvairiais parazitais, kurie gali sukelti mirtinas ligas. Todėl, bendradarbiaujant su veterinarijos gydytojais, ir buvo sukurtas šis natūralus pašaro papildas NATURE’S PROTECTION STOP STOOL EATING FORMULA, galintis padėti atpratinti šunį ėsti išmatas.

  • Efektyvus sprendimas. Padeda atpratinti šunį nuo nemalonaus elgesio – išmatų ėdimo. 
  • 100% natūrali sudėtis. Pašaro papildą sudaro: morkų milteliai, raudonoji guoba, vandeninės mėtos lapai, lūpakojai, gencijono šaknys.
  • Sklandžiam virškinimui. Subalansuotas natūralių ingredientų derinys gali padėti palaikyti skrandžio rūgštingumo balansą bei užtikrinti virškinamojo trakto apsaugą nuo sudirgimo, dėl kurio šunys įprastai pradeda ėsti žolę ir (arba) savo išmatas.
  • Ypatingas elementas. Sudėtis papildyta natūraliu mineralu „MicroZeoGen“ – dinamiškai mikronizuotu klinoptilolitu, kuris aktyviai stimuliuoja žarnyno mikroflorą ir maistinių medžiagų įsisavinimą. Dėl ypatingos savo mikrostruktūros jis gali padėti iš organizmo pašalinti toksinus bei sustiprinti imuninę sistemą.
  • Patikimas produktas. Sukurta bendradarbiaujant su veterinarais.
  • Universalus pašaro papildas. Tinka ir jauniems, ir suaugusiems šunims.

Pagaminta Europos Sąjungoje.

Plačiau apie tai, kaip išvengti žarnyno kirmėlių, skaitykite čia>>

Sudėtis: morkų miltai, raudonoji guoba, vandeninės mėtos lapai, lūpakojai, gencijono šaknys.

Priedai/1 kg: technologiniai priedai: nuosėdinės kilmės klinoptilolitas (1g 568) – 250 g, bentonitas (1m558i) – 50 g.

Analitines sudedamosios dalys: žali baltymai – 5,1%, neapdoroti aliejai ir riebalai – 1,1%, žalia ląsteliena – 9,9%, žali pelenai – 37,1%.

Rekomenduojama paros norma:

šuniui, sveriančiam 10 kg, duoti ½ arbatinio šaukštelio, maksimaliai – 4 arbatinius šaukštelius (1 arb. š. = apytiksliai 5 g). Duoti 4 savaites, jei reikia, galima ir ilgiau. Sumažinti nėštumo metu. Pašaro papildą rekomenduojama sumaišyti su pašaru. Sausas pašaras turi būti sudrėkinamas vandeniu. Jei gyvūnas papildomai gydomas vaistais, rekomenduojama palaukti mažiausiai 2 val. nuo vaistų davimo ir tuomet duoti pašaro papildo „Nature‘s Protection Stop Stool Eating Formula“.

NATURE'S PROTECTION Stop stool eating Formula Pašaro papildas šunims,

Šunų pašaro papildas nuo išmatų ėdimo.
Pakuotė
Kaina
Kiekis
200 g
10,99 €
1
Pristatymo terminas – iki 6 savaičių

Panašios prekės

14,99 €
PLANT THERAPY Tranquil eterinių aliejų mišinys,, 10 ml
Į krepšelį
4,59 €
VITAKRAFT Dog Minis Konservuotos dešrelės,, 120 g
Į krepšelį
18,07 € 22,59 €
IV SAN BERNARD Traditional line KS ANTI-ODOUR Šampūnas šunims ir katėms,, 500 ml
Į krepšelį
5,24 € 6,99 €
TRIXIE Žaislais paukščiams,, 1 vnt., 30 cm
Į krepšelį
Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas.