Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: +370 7 00 66066

LADYBEL yra seniausia Prancūzijoje gyvūnų kosmetikos gamintoja. Priemonės sukurtos naudojant šaltinio vandenį bei natūralias medžiagas, papildytas vitaminais ir mineralinėmis medžiagomis iš gamtos. Profesionalų vertinamą aukštos kokybės kosmetiką LADYBEL rekomenduojama naudoti kasdieninei gyvūnų priežiūrai namuose, šunų ir kačių kirpyklose, veislynuose, taip pat – ruošiant augintinius parodoms.

„Ladybel Lady Black“ – šampūnas su organiniu muilo riešutų ekstraktu, specialiai sukurtas juodo bei tamsaus kailio gyvūnams. 

  • Atkuria ir grąžina ryškią kailio spalvą. 
  • Saugo kailį nuo papilkėjimo.
  • Suteikia kailiui blizgesio ir švelnumo. 
  • Skirta visų veislių tamsaus kailio šunims, katėms ir egzotiniams naminiams gyvūnams. Ypač tinka: pudeliams, afganams, špicams, ši cu, škotų terjerams, čiau-čiau, šiperkams, anglų ir amerikiečių kokerspanieliams, griunendaliams, niūfaundlendams, taip pat Meino meškėnams, persų, egzotinėms, britų ir norvegų trumpaplaukėms katėms, jūrų kiaulytėms, triušiams, beždžionėms ir kitiems. 

Pagaminta Prancūzijoje. 

Sudėtis: Agents Tensioactifs, Extrait Noix De Lavage, Booster Couleur, Colorant & Conservateur Alimentaires, Parfum.

Naudojimo instrukcija:
galite naudoti gryną arba atskiestą santykiu: 1 dalis produkto ir 9 dalys karšto vandens. Kruopščiai sudrėkinkite kailį šiltu vandeniu ir užtepkite šampūno, masažuokite, kol įsigers. Nuskalaukite. Pakartokite, palikite 3 minutėms. Kruopščiai išskalaukite. Visada naudokite kremą skalavimui, kad padėtumėte atkurti kailio apsauginį sluoksnį ir kruopščiai išdžiovinkite. 

Įspėjamoji informacija: kenksmingas vandens organizmams su ilgalaikiu poveikiu. Gali sukelti sunkų akių ir odos dirginimą. 

Pakuotė
Likučiai parduotuvėse
Kaina
Kiekis
14,99 €
1
Pristatymo terminas – iki 12 savaičių
Atsiėmimas galimas tik parduotuvėje

Panašios prekės

1,79 €
TRIXIE Šokoladas milkie 100 g
Į krepšelį
15,69 €
BEAPHAR CHONDRO FIT Papildas šunims 35 ml
Į krepšelį
3+1
2,69 €
NATURE'S PROTECTION skanėstas šunims vištienos ir menkės suktinukai 75 g
Į krepšelį
TOP
7,99 €
BEAPHAR Stop-it Cat Priemonė katei atbaidyti 100 ml
Į krepšelį
Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas.