Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: +370 7 00 66066

Katės formos dubenėlis pagamintas taip, kad lakdamas vandenį augintinis jį liestų tik liežuviu ir nešlapintų savo snukučio. Tai ypač aktualu šviesaus kailio gyvūnams, kadangi nuo drėgmės jų kailis aplink snukutį ima ruduoti.

 

Aukščiausios kokybes plastikas

Dubenėlis pagaminti iš aukščiausios kokybės plastiko, kuris pasižymi ypatingu patvarumu, ilgaamžiškumu ir stabilumu naudojant.

 

Pritaikoma kiekvienam

Dubenėlio pasvirimo kampas gali būti reguliuojamas nuo 0 iki 20°, tad tiks kiekvienos katės poreikiams ir patogumui. Patogus šėrimo aukštis gali pagerinti virškinimo sistemos veiklą ir palengvina jūsų augintinių, sergančių artritu, bei turinčių kaklo ar nugaros problemų, valgymo procesus.

 

Ypatingas patogumas

Pasviręs katės formos dubenėlis apsaugo nuo maisto ar vandens išsiliejimo, o jo pagrindas yra platus ir apačioje padengtas specialia neslystančia danga, kuri apsaugo jūsų grindis bei namų ramybę, kadangi indelis stabiliai stovi savo vietoje ir neslysčioja.

 

Patogi priežiūra

Dubenėlis ir jo laikiklis nesunkiai atsiskiria ir fiksuojasi. Dėl šios priežasties jo valymo procesas yra itin lengvas ir greitas. Galite būti tikri, kad švarai palaikyti pakaks kelių minučių.

 

Švari „barzda“

Katės formos dubenėlis sukurtas taip, kad lakdamas vandenį jūsų augintinis jį liestų tik liežuviu ir nešlapintų savo snukučio. Tai ypač aktualu šviesaus kailio gyvūnams, kadangi nuo drėgmės jų kailis aplink snukutį ima ruduoti.

 

Savybės:

Išmatavimai: 15x15x14 cm

Spalva: balta

Sudėtis: plastikas.

Rekomenduojama: katėms

Talpa – 350 ml

Pakuotė
Likučiai parduotuvėse
Kaina
Kiekis
9,99 €
1
Pristatymo terminas 6-8 savaitės

Panašios prekės

Naujiena Tik internetu
43,99 €
P.LOUNGE Gyvūnų guolis 90 x 77 cm, L
Į krepšelį
9,99 €
BAKERY sausas pašaras šunims su paukštiena, 10 kg
Į krepšelį
39,99 €
ZOLUX Draskyklė katėms Duo pilka
Į krepšelį
-15%
5,94 € 6,99 €
TRIXIE Plastmasinis šepetys 12x19 cm
Į krepšelį
Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas.