Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: +370 7 00 66066

ELS PET gyvūnų girdykla buvo sukurta siekiant kuo patogiau ir kokybiškiau pasirūpinti augintiniais naudojantis aukščiausių technologijų pagalba.

 

Aukšta kokybė
Vandens siurblys yra itin aukštos kokybės, veikia tyliai (triukšmas siekia vos 40 dB) ir yra saugus tiek žmonėms, tiek gyvūnams. Girdykla pagaminta iš antibakterinio polipropileno, kuris padės palaikyti aukštą geriamojo vandens kokybę.

 

Keturių sluoksnių filtras
Gertuvėje yra įtaisytas specialus keturių sluoksnių filtras, kuris užtikrina, jog gyvūno geriamas vanduo yra žymiai švaresnis ir saugesnis. Šiuos keturis sluoksnius sudaro: mechaninė mikroporingos medvilnės pertvara (filtruojamos didelės dalelės, plaukai), didelio tankio medvilnės pluoštas (smulkios dalelės), aktyvintoji anglis iš kokosų lukštų (chloras ir kiti laisvi junginiai) ir jonų mainų derva (sunkiesiems metalams surinkti).

 

Padės išvengti inkstų akmenų

Švarus vanduo gali padėti apsaugoti augintinį nuo inkstų akmenų. Pastarieji susidaro dėl per didelio kalcio ir magnio jonų kiekio. Filtravimo metu iš vandens taip pat panaikinamas chloras ir sunkiųjų metalų jonai, kurie irgi gali kelti grėsmę augintinių sveikatai.

 

Ypatingas patogumas
Gyvūnų girdykla turi specialų jungiklį, kuriuo galėsite įjungti ir išjungti girdyklą. Ji taip pat turi dienos ir nakties režimus bei vandens reguliavimo mechanizmą, kuriuo galėsite susilpninti arba pastiprinti vandens tėkmės greitį.

 

Pramoga gyvūnams
Tekantis švarus vanduo ne tik atgaivins, bet ir sudomins jūsų augintinį. Ne paslaptis, jog katės itin mėgsta stebėti bei žaisti su tekančio vandens srovę, todėl ši girdykla jas sudomins.

 

Savybės :

  • Sudėtis: antibakterinis PP, ABS.
  • Įvesties įtampa: 100 - 240 V.
  • Išėjimo įtampa: 12 V.
  • Elektros suvartojimas: 2 W.
  • Laido ilgis: 1,5 m.
  • Tūris: 1,5 l.
  • Matmenys – 0,29 x 0,29 x 0,22 m.
  • Maitinimo adapteris: CCC, UL, CE, BS.
  • Spalva: balta.

Pagaminta Kinijoje/Valmistatud Hiinas

Pakuotė
Likučiai parduotuvėse
Kaina
Kiekis
79,99 €
1
Pristatymo terminas 6-8 savaitės
Atsiėmimas galimas tik parduotuvėje

Panašios prekės

3,49 €
TRIXIE Jojoba Kondicionierius šunims 250 ml
Į krepšelį
42,99 €
PAW COUTURE Pernešimo krepšys gyvūnui, geltonas
Į krepšelį
5,99 €
DOCO Vario atspindintis šviesą antkaklis, M dydis
Į krepšelį
2,79 €
NATURE'S PROTECTION skanėstas šunims sumuštiniai su antiena 75 g
Į krepšelį
Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas.