Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: +370 7 00 66066

Širdies formos dubenėlis ir gertuvė pagaminta iš aukščiausios kokybės plastiko, užtikrina ilgaamžiškumą ir kokybę. Ši patogi gertuvė ir dubenėlis skirti patogesnei augintinio priežiūrai, švariam ir sausam kailiukui išlaikyti. Svarbiausias privalumas – augintinis visuomet bus aprūpintas šviežiu vandeniu.

 

Du – viename

Šioje šėrykloje įtaisyti du dubenėliai: vienas pašarui, o kitas, kartu su buteliu, skirtas vandeniui. Tai padeda palaikyti tvarką ir estetiką gyvūno valgymo erdvėje.

 

Patogus dizainas

Specialiai sukurta platforma, kurioje pritaisyti gertuvė ir maisto indas neužima daug vietos namuose, yra lengvai valomi ir palengvina gyvūno priežiūrą. Šią šėryklą patogu pastatyti kampe ir taip sutaupyti vietos namuose.

 

Pritaikyta kiekvieniems namams

Ši gertuvė – lankstosi, tad ją pastatyti galėsite kampu arba ištiesą, taip efektyviausiai išnaudodami turimą erdvę, kurioje žadate šerti augintinį.

 

Aukščiausios kokybes plastikas

Dubuo pagamintas iš aukščiausios kokybės plastiko, yra atsparus rūdims, patvarus ir išlieka kokybiškas.

 

Lengva valyti

Šią gertuvę lengva išardyti, išvalyti ir dezinfekuoti.

 

Dubuo – užtikrinantis švarą ir kontroliuojantis vandens lygį

Gertuvės dizainas užtikrina, jog vandens lygis pastoviai yra kontroliuojamas, o vanduo išlieka švarus ir šviežias. Kokybiškas ir išradingas dubuo apsaugo vandenį nuo dulkių ir plaukų.

 

Švara namuose

Gertuvė sukurta taip, jog aplink jos platformą einantis griovelis surinktų išsibarsčiusį maistą bei vandenį – maitinimo erdvė akimirksniu taps švaresnė, o maistas arba vanduo neišsinešios vaikštant po namus.

 

Speciali gertuvė

Turbūt esate pastebėję, jog paprastai gyvūno dubenį reikia vis papildyti vandeniu, nes jis jį labai greitai išlaka (arba esant karštiems orams šis – nugaruoja). Naudojant specialią gertuvę galėsite jaustis ramiai, jog jūsų augintinis turi pakankamai vandens, kadangi didelės talpos gertuvė vis papildys gertuvę šviežiu vandeniu automatiškai.

 

Švari „barzda“

Vandens dubenėlis sukurtas taip, kad lakdamas vandenį jūsų augintinis jį liestų tik liežuviu ir nešlapintų savo snukučio. Tai ypač aktualu šviesaus kailio gyvūnams, kadangi nuo drėgmės jų kailis aplink snukutį ima ruduoti.

 

Savybės:

Išmatavimai: 65x33x45 cm.

Spalva: balta.

Sudėtis: plastikas.

Rekomenduojama: šunims ir katėms

Talpa – 500 ml.

Pagaminta Kinijoje.

Pakuotė
Likučiai parduotuvėse
Kaina
Kiekis
6,39 €
7,99 €
-20%
1
Pristatymo terminas 6-8 savaitės
Atsiėmimas galimas tik parduotuvėje

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas.