Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: +370 7 00 66066

Eterinių aliejų pieštukinis mišinys ASCENTUALS „Super Microbe Shield“ sudarytas iš 100% grynų, natūralių augalų eterinių ar bazinių aliejų. Moksliškai parinkti eterinių aliejų deriniai apgaubia jus nuostabiu aromatu, kuris saugo nuo bakterijų ir virusų. Tai aukščiausios kokybės, jokių cheminių medžiagų ar priedų neturintis produktas, kurio unikalių derinių efektyvumą patvirtina moksliniai tyrimai. Šie eteriniai aliejai padeda mažinti stresą bei nuovargį, apsisaugoti nuo infekcijų, atbaidyti vabzdžius ir išnaikinti mikrobus bei grybelius. Mišinio komponentai yra parinkti taip, kad pagelbėtų kovojant su peršalimu, kosuliu ir infekcinėmis ligomis. Kokosų aliejus – odą minkštinantis ir drėkinantis pieštukinio eterinių aliejų mišinio pagrindas. Nedidelis, sandarus buteliukas lengvai telpa į rankinę ar kišenę, tad jį galite visuomet turėti su savimi. Rutulinis antgalis yra ypač patogus naudoti.


Mišinys sudarytas iš šių eterinių aliejų:

  • Citrinų (Lemon), kurios dezinfekuoja ir valo orą, naikina bakterijas, virusus ir grybelius.
  • Cinamono lapų (Cinnamon Leaf), kuris stimuliuoja organizmą, stiprina imunitetą, mažina nuovargį.
  • Pipirmėčių (Peppermint), kurios padeda gerinti kvėpavimo sistemos veiklą, dezinfekuoja ir valo patalpų orą, naikina bakterijas, virusus ir grybelius.
  • Eukalipto globulų (Eucalyptus Globulus), kuris yra antibakterinis ir priešgrybelinis, tad gali padėti kovoti su kvėpavimo takų ligomis, įvairiomis infekcinėmis ligomis.
  • Molingojo šalavijo (Clary Sage), kuris gali būti naudojamas nervinei sistemai stabilizuoti, ypač kylant didesnio streso, depresijos ir nemigos problemoms.
  • Gvazdikėlių pumpurų (Clove Bud), kuris pasižymi antibakterinėmis ir priešgrybelinėmis savybėmis.
  • Pluoštinių Bosvelijų (Frankincense Carteri), kurios gali veikti kaip puiki apsauginė priemonė nuo įvairių mikroorganizmų.
  • Rozmarinų (Rosemary), pasižyminčių antibakterinėmis savybėmis, puikiai tinkančių orui valyti. Rozmarinų eterinis aliejus yra naudojamas kaip oro gaiviklis, kartu gali padėti neutralizuoti bakterijas.
  • Imbiero šaknies (Ginger root), kuris pasižymi antibakterinėmis savybėmis, gali skatinti toksinų pasišalinimą bei gerina apetitą ir valo kvėpavimo takus.


* Tik išoriniam naudojimui.

Sudėtis: Lemon, Cinnamon Leaf, Pepermint, Eucalyptus Globulus, Clary sage,Clove BUD, Frankensense carteri, Rosemary, Ginger root

Naudojimas: 1–3 lašus eterinio aliejaus įlašinkite į kvapų difuzorių/elektrinį garintuvą, užlašinkite ant medžiaginio antkaklio, žaislo ar augintinio guolio.
Įspėjamoji informacija: tik išoriniam naudojimui. Naudojant tiesiogiai ant kailio ar odos, būtina skiesti augaliniu aliejumi. Saugoti, kad nepatektų į akis, nosį ar burną. Gali pakeisti audinio spalvą.

Pakuotė
Likučiai parduotuvėse
Kaina
Kiekis
12,99 €
1
Pristatymo terminas – 2-12 savaičių

Panašios prekės

Naujiena
9,99 €
KIKA Daugkartinė veido kaukė, 1 vnt. vaikams, peliukas, žydra, 1 vnt.
Į krepšelį
3,99 €
AMY CAROL Žaislas Big mouth su katžole 8x9x5cm oranžinis
Į krepšelį
19,99 €
NATURE'S PROTECTION Senior 10 years and older Poultry Sausas pašaras katėms 2 kg
Į krepšelį
3,99 €
TRIXIE Šepetys ilgaplaukiams medinis
Į krepšelį
Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas.