Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai:+370 700 66066

Eterinių aliejų pieštukinis mišinys ASCENTUALS „Immune Booster“ sudarytas iš 100% grynų, natūralių augalų eterinių ar bazinių aliejų. Moksliškai parinkti eterinių aliejų deriniai padeda stiprinti imunitetą ir suteikia energijos. Tai aukščiausios kokybės, jokių cheminių medžiagų ar priedų neturintis produktas, kurio unikalių derinių efektyvumą patvirtina moksliniai tyrimai. Šie eteriniai aliejai padeda mažinti stresą, gerinti nuotaiką ir tuo pačiu metu pripildo namus itin gaivių ir harmonizuojančių kvapų. Mišinio komponentai yra parinkti taip, kad puoselėtų ir stiprintų jūsų augintinio, o kartu ir visos šeimos fizinę bei emocinę būklę. Kokosų aliejus – odą minkštinantis ir drėkinantis pieštukinio eterinių aliejų mišinio pagrindas. Nedidelis, sandarus buteliukas lengvai telpa į rankinę ar kišenę, tad jį galite visuomet turėti su savimi. Rutulinis antgalis yra ypač patogus naudoti.


Mišinys sudarytas iš šių eterinių aliejų:

  • Citrinų (Lemon), kuris stiprina imuninę imuninę sistemą, gerina medžiagų apykaitą, harmonizuoja emocinę būseną ir pakelia nuotaiką.
  • Tikrųjų levandų (Lavender Angustifolia), kurios pasižymi raminančiu poveikiu, mažina įtampą, nervingumą. Levandų eterinis aliejus gali būti naudojamas nervinei sistemai stabilizuoti, ypač kylant didesnio streso, depresijos ir nemigos problemoms.
  • Cinamono lapų (Cinnamon leaf), kuris stimuliuoja organizmą, stiprina imunitetą, mažina nuovargį.
  • Saldžiųjų apelsinų (Sweet orange), kurie stiprina imuninę sistemą, padeda atsipalaiduoti ir mažinti įtampą.
  • Pluoštinių Bosvelijų (Frankincense Carteri), kurios gali veikti kaip puiki apsauginė priemonė nuo įvairių mikroorganizmų.
  • Molingojo šalavijo (Clary Sage), kuris gali būti naudojamas nervinei sistemai stabilizuoti, ypač kylant didesnio streso, depresijos ir nemigos problemoms.
  • Rozmarinų (Rosemary), pasižyminčių antibakterinėmis savybėmis, puikiai tinkančių orui valyti. Rozmarinų eterinis aliejus yra naudojamas kaip oro gaiviklis, kartu gali padėti neutralizuoti bakterijas.
  • Imbiero šaknies (Ginger root), kuris pasižymi antibakterinėmis savybėmis, gali skatinti toksinų pasišalinimą bei gerina apetitą ir valo kvėpavimo takus.

* Tik išoriniam naudojimui.

Sudėtis: Lemon, Lavender Angustifolia, Cinamon leaf, Sweet orange, Frankensense carteri, Clary sage, Rosemary, Ginger root.

Naudojimas: 1–3 lašus eterinio aliejaus įlašinkite į kvapų difuzorių/elektrinį garintuvą, užlašinkite ant medžiaginio antkaklio, žaislo ar augintinio guolio.
Įspėjamoji informacija: tik išoriniam naudojimui. Naudojant tiesiogiai ant kailio ar odos, būtina skiesti augaliniu aliejumi. Saugoti, kad nepatektų į akis, nosį ar burną. Gali pakeisti audinio spalvą.

A'SCENTUALS Immune Booster eterinių aliejų mišinys

Pakuotė
Kaina
Kiekis
9,09 €
12,99 €
-30%
1
Pristatymo terminas – iki 6 savaičių

Panašios prekės

-30%
107,09 € 152,99 €
FERPLAST DOMUS Būda šuniui MINI, 50x65x47.5 cm
Į krepšelį
-30%
3,14 € 4,49 €
TRIXIE Žaislas šunims su virve ir teniso kamuoliuku 16 cm
Į krepšelį
-30%
6,99 € 9,99 €
HIPPIE PET Daugkartinio naudojimo sauskelnės patinams juostelės, S/M
Į krepšelį
-30%
2,93 € 4,19 €
HIPPIE PET Žaislas ketėms 10 x 24 cm
Į krepšelį
Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas.