Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai:+370 700 66066

Eterinių aliejų mišinys ASCENTUALS „Super Microbe Shield“ sudarytas iš 100% grynų, natūralių augalų eterinių ar bazinių aliejų. Moksliškai parinkti eterinių aliejų deriniai apgaubia jūsų namus nuostabiu aromatu, kuris saugo nuo bakterijų ir virusų. Tai aukščiausios kokybės, jokių cheminių medžiagų ar priedų neturintis produktas, kurio unikalių derinių efektyvumą patvirtina moksliniai tyrimai. Šie eteriniai aliejai padeda mažinti stresą bei nuovargį, apsisaugoti nuo infekcijų, atbaidyti vabzdžius ir išnaikinti mikrobus bei grybelius. Mišinio komponentai yra parinkti taip, kad pagelbėtų kovojant su peršalimu, kosuliu ir infekcinėmis ligomis.


Mišinys sudarytas iš šių eterinių aliejų:

  • Citrinų (Lemon), kurios dezinfekuoja ir valo orą, naikina bakterijas, virusus ir grybelius.
  • Cinamono lapų (Cinnamon Leaf), kuris stimuliuoja organizmą, stiprina imunitetą, mažina nuovargį.
  • Pipirmėčių (Peppermint), kurios padeda gerinti kvėpavimo sistemos veiklą, dezinfekuoja ir valo patalpų orą, naikina bakterijas, virusus ir grybelius.
  • Eukalipto globulų (Eucalyptus Globulus), kuris yra antibakterinis ir priešgrybelinis, tad gali padėti kovoti su kvėpavimo takų ligomis, įvairiomis infekcinėmis ligomis.
  • Molingojo šalavijo (Clary Sage), kuris gali būti naudojamas nervinei sistemai stabilizuoti, ypač kylant didesnio streso, depresijos ir nemigos problemoms.
  • Gvazdikėlių pumpurų (Clove Bud), kuris pasižymi antibakterinėmis ir priešgrybelinėmis savybėmis.
  • Pluoštinių Bosvelijų (Frankincense Carteri), kurios gali veikti kaip puiki apsauginė priemonė nuo įvairių mikroorganizmų.
  • Rozmarinų (Rosemary), pasižyminčių antibakterinėmis savybėmis, puikiai tinkančių orui valyti. Rozmarinų eterinis aliejus yra naudojamas kaip oro gaiviklis, kartu gali padėti neutralizuoti bakterijas.
  • Imbiero šaknies (Ginger root), kuris pasižymi antibakterinėmis savybėmis, gali skatinti toksinų pasišalinimą bei gerina apetitą ir valo kvėpavimo takus.


* Tik išoriniam naudojimui.

Sudėtis: Lemon, Cinnamon Leaf, Pepermint, Eucalyptus Globulus, Clary sage,Clove BUD, Frankensense carteri, Rosemary, Ginger root

 

 

 

Naudojimas: 1–3 lašus eterinio aliejaus įlašinkite į kvapų difuzorių/elektrinį garintuvą, užlašinkite ant medžiaginio antkaklio, žaislo ar augintinio guolio.
Įspėjamoji informacija: tik išoriniam naudojimui. Naudojant tiesiogiai ant kailio ar odos, būtina skiesti augaliniu aliejumi. Saugoti, kad nepatektų į akis, nosį ar burną. Gali pakeisti audinio spalvą.

 

 

 

 

A'SCENTUALS Super Microbe Shield eterinių aliejų mišinys,

Pakuotė
Kaina
Kiekis
12,99 €
1
Pristatymo terminas – iki 6 savaičių

Panašios prekės

50,99 €
NATURE'S PROTECTION LIFESTYLE Senior Grain Free Salmon Sausas pašaras katėms 7 kg
Į krepšelį
2,69 €
NATURE'S PROTECTION skanėstas šunims ančių krūtinėlės mėsa 75g
Į krepšelį
-25%
17,99 € 23,99 €
DAY Boksas šuns transportavimui 47.5x30.5x29.2 cm
Į krepšelį
-30%
9,09 € 12,99 €
PLANT THERAPY Deodorizing Synergy Pieštukinis eterinių aliejų mišinys 10 ml
Į krepšelį
Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas.