Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: +370 7 00 66066

Eterinių aliejų mišinys ASCENTUALS „Immune Booster“ sudarytas iš 100% grynų, natūralių augalų eterinių ar bazinių aliejų. Moksliškai parinkti eterinių aliejų deriniai padeda stiprinti imunitetą ir suteikia energijos. Tai aukščiausios kokybės, jokių cheminių medžiagų ar priedų neturintis produktas, kurio unikalių derinių efektyvumą patvirtina moksliniai tyrimai. Šie eteriniai aliejai padeda mažinti stresą, gerinti nuotaiką ir tuo pačiu metu pripildo namus itin gaivių ir harmonizuojančių kvapų. Mišinio komponentai yra parinkti taip, kad puoselėtų ir stiprintų jūsų augintinio, o kartu ir visos šeimos fizinę bei emocinę būklę.


Mišinys sudarytas iš šių eterinių aliejų:

  • Citrinų (Lemon), kuris stiprina imuninę imuninę sistemą, gerina medžiagų apykaitą, harmonizuoja emocinę būseną ir pakelia nuotaiką.
  • Tikrųjų levandų (Lavender Angustifolia), kurios pasižymi raminančiu poveikiu, mažina įtampą, nervingumą. Levandų eterinis aliejus gali būti naudojamas nervinei sistemai stabilizuoti, ypač kylant didesnio streso, depresijos ir nemigos problemoms.
  • Cinamono lapų (Cinnamon leaf), kuris stimuliuoja organizmą, stiprina imunitetą, mažina nuovargį.
  • Saldžiųjų apelsinų (Sweet orange), kurie stiprina imuninę sistemą, padeda atsipalaiduoti ir mažinti įtampą.
  • Pluoštinių Bosvelijų (Frankincense Carteri), kurios gali veikti kaip puiki apsauginė priemonė nuo įvairių mikroorganizmų.
  • Molingojo šalavijo (Clary Sage), kuris gali būti naudojamas nervinei sistemai stabilizuoti, ypač kylant didesnio streso, depresijos ir nemigos problemoms.
  • Rozmarinų (Rosemary), pasižyminčių antibakterinėmis savybėmis, puikiai tinkančių orui valyti. Rozmarinų eterinis aliejus yra naudojamas kaip oro gaiviklis, kartu gali padėti neutralizuoti bakterijas.
  • Imbiero šaknies (Ginger root), kuris pasižymi antibakterinėmis savybėmis, gali skatinti toksinų pasišalinimą bei gerina apetitą ir valo kvėpavimo takus.

* Tik išoriniam naudojimui.

Sudėtis: citrinų (Lemon) eterinis aliejus, tikrųjų levandų (Lavender Angustifolia) eterinis aliejus, cinamono lapų (Cinamon leaf) eterinis aliejus, saldžiojo apelsino (Sweet orange) eterinis aliejus, pluoštinių bosvelijų (Frankensense carteri) eterinis aliejus, molingojo šalavijo (Clary sage) eterinis aliejus, rozmarinų (Rosemary) eterinis aliejus, imbiero šaknies (Ginger root) eterinis aliejus.

Naudojimas: 1–3 lašus eterinio aliejaus įlašinkite į kvapų difuzorių/elektrinį garintuvą, užlašinkite ant medžiaginio antkaklio, žaislo ar augintinio guolio.
Įspėjamoji informacija: tik išoriniam naudojimui. Naudojant tiesiogiai ant kailio ar odos, būtina skiesti augaliniu aliejumi. Saugoti, kad nepatektų į akis, nosį ar burną. Gali pakeisti audinio spalvą.

Pakuotė
Likučiai parduotuvėse
Kaina
Kiekis
12,99 €
1
Pristatymo terminas 6-8 savaitės

Panašios prekės

TOP NATURE'S PROTECTION SUPERIOR CARE Skanėstai šunims antienos juostelės 75 g
3,29 €
NATURE'S PROTECTION SUPERIOR CARE Skanėstai šunims antienos juostelės 75 g
Į krepšelį
Naujiena NATURE LIVING Skanėstas šunims džiovinta triušio oda 10 vnt
6,59 €
NATURE LIVING Skanėstas šunims džiovinta triušio oda 10 vnt
Į krepšelį
NATURE LIVING Skanėstas šunims džiovintos triušio ausys su kailiu,  6 vnt
4,59 €
NATURE LIVING Skanėstas šunims džiovintos triušio ausys su kailiu, 6 vnt
Į krepšelį
BEAPHAR Renaletten tabletės katėms 75 vnt
4,99 €
BEAPHAR Renaletten tabletės katėms 75 vnt
Į krepšelį
Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas.