Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: +370 7 00 66066

Fantastiškas vienuolikos spygliuočių eterinių aliejų mišinys gali padėti sustiprinti imuninę sistemą, atgaivinti aplink esantį orą, įkvėpti ir atstatyti mintis.

 

Mišinį sudaro 11 aukščiausios kokybės eterinių aliejų:

 

 • Balzaminis kėnis ( AbiesBalsamea):

Ryškus ir pakylėjantis Kėnių balzaminių eterinis aliejus (angl. Balsam Fir Oil) yra labai rekomenduojamas naudoti difuzoriuose, siekiant išvalyti aplinką uždarose patalpose ir ypač padėti apsisaugoti nuo infekcinių bakterijų, kurios plinta šaltuoju metų laiku. Šis aliejus padeda sveikai plaučių funkcijai, ypač kai žmogus jaučiasi užgultas.

Kėnių balzaminių aliejus ne tik palaiko sveikus plaučius, bet ir turi poveikį emocinei pusiausvyrai. Pakilus, tačiau raminantis poveikis, šiš aliejus yra puikus pasirinkimas įkvėpti po varginančios dienos mieste ar ilgos kelionės, su kiekvienu įkvėpimu atgaivina vis labiau. Taip pat puikiai tinka nuraminanti raumenis ir sąnarius po ilgos dienos ar intensyvios treniruotės.

Naudojama dalis: Spygliai; Sinonimai: Abies balsamea; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Kanada; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės pereinančios į viršutines.

 • Sidabrinis kėnis (lot. AbiesSibirica):

Kaip ir kiti spygliuočių aliejai, kėnių eterinis aliejus (angl. Siberian Fir Oil) ypač naudingas plaučiams bei skausmo malšinimui. Šildantis kėnių aliejus skatina energijos judėjimą visame kūne, taip ramindamas sąnarius ir raumenis. Aliejaus gaivus miško aromatas dažnai naudojamas namų ir asmens priežiūros produktams, muilams ir valomosioms priemonėms suteikti kvapo. Rekomenduojama naudoti difuzoriuose, siekiant išvalyti aplinką uždarose patalpose ir ypač padėti apsisaugoti nuo ligų, plintančių šaltaisiais mėnesiais. Puikiai tinka skatinti sinusų sveikatą, kai norima apsisaugoti nuo peršalimo arba sumažinti gripo simptomus.

Kėnių eterinio aliejaus aromatas primena malonumą žygiuojant per didžiulį ir vešlų mišką, leidžia pasijausti išvien su gamta. Ryškus aliejaus aromatas gali padėti pamiršti bėdas ir padėti atsikratyti streso.

Naudojama dalis: Spygliai; Sinonimai: Abies sibirica; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Rusija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės pereinančios į vidurines.

 • Juodoji eglė (lot. Picea Mariana):

Juodųjų eglių eterinis aliejus (angl. Black Spruce Oil) dažnai naudojamas siekiant sumažinti nepageidaujamų mikrobų buvimą ir palengvinti nemalonius raumenų spazmus, be to, aliejus turi priešuždegiminių ir atsikosėjimą skatinančių savybių, kurios padeda išspręsti plaučių ir sinusų problemas. Juodųjų eglių aliejus yra naudingas siekiant sumažinti nedidelį skausmą ir uždegimą ir dažnai yra vertingas komponentas masažui skirtam aliejų mišiniui dėl atjauninančio poveikio. Aliejus turi raminamąjį poveikį protui, dėl savo atkuriamųjų, gaiviųjų ir valomųjų savybių, panašių į pasivaikščiojimą ramiame spygliuočių miške, kuris atneša vidinę ramybę ir atgaivina dvasią. Aliejus taip pat gali padėti palaikyti sveiką imuninę sistemą.

Juodųjų eglių aliejus atpalaiduoja ir ramina emociškai ir fiziškai. Skatina minkštą, švelnų savęs apmąstymą ir gali padėti apsaugoti jus nuo neigiamos energijos. Jis taip pat turi raminantį poveikį, kuris padeda sumažinti nervingumą ir mažina nerimą bei depresiją. Žinomas dėl didelių įžeminimo privalumų, juodųjų eglių aliejus plačiai naudojamas meditacijos mišiniuose, skirtuose stabilizuoti ir nuraminti neramų protą ar dvasią.

Naudojama dalis: Spygliai; Sinonimai: Picea mariana; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Kanada; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės pereinančios į vidurines.

 • Paprastoji pušis (lot. Pinus Sylvestris):

Pušų eterinis aliejus (angl. Scotch Pine Oil) ypač tinka įtraukti į mišinius, skirtus kvėpavimo takų sveikatai ir tinkamai plaučių funkcijai palaikyti, ypatingai jei jaučiatės užgulę nuo peršalimo ar sezoninės alergijos. Šis aliejus dažniausiai naudojamas garų ar inhaliatorių mišinyje, siekiant sumažinti sinusų įtampą. Pušų eterinis aliejus padeda palengvinti nedidelį skausmą ir uždegimą bei raumenų spazmus. Aliejus taip pat palaiko sveikus raumenis ir yra naudingas priedas, kurį verta įtraukti į masažui naudojamus aliejaus mišinius. Dėl gaivaus, švaraus kvapo ir naudingų savybių jis puikiai tinka buitinėms valymo priemonėms ir aromatinėms priemonėms, skirtoms sukurti gaivesnę aplinką.

Pušų aliejus ramina ir palaiko vidinę būsena emociškai. Kadangi pušis stimuliuoja pojūčius, ji gali būti naudojama skatinti minčių aiškumui, kai susiduriama su pykčiu ir nusivylimu, ir gali padėti pereiti prie optimistiškesnio mąstymo. Pušies aliejus yra tinkamas naudoti ištisus metus, tačiau ypatingai tinkamas sukurti žiemiškus mišinius, kurie dvelkia Kalėdomis.Naudojama dalis: Spygliai; Sinonimai: Pinus sylvestris; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Bulgarija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės natos.

 • Baltoji eglė (lot. Picea Glauca):

Baltųjų eglių eterinis aliejus (angl. White Spruce Oil) palaiko sveiką plaučių ir kvėpavimo takų veiklą, ypač jei sergate peršalimu, gripu ar turite problemų su astma. Aliejus yra naudingas norint suvaldyti skausmą ir uždegimą, palengvinti raumenų įtampą ir nuraminti patinusius limfmazgius. Baltosios eglės aliejus atpalaiduoja raumenų spazmus, tokius kaip nuolatinis, spazminis kosulys. Padeda sumažinti nepageidaujamą mikrobų veiklą, kas yra būtina norint atsikratyti peršalimo ar gripo. Baltųjų eglių aliejus gydo ir atjaunina odą, taip pat puikiai tinka pridėti prie kaulų gijimo ir stiprinimo aliejų mišinių.

Baltosios eglės eterinis aliejus yra emociškai ir fiziškai stimuliuojantis, jis idealiai tinka mišiniams, skirtiems kūnui ir protui pakylėti. Skatina didesnį pasitikėjimą savimi ir gali padėti sustiprinti asmens tapatybę. Galima naudoti šventiniu laikotarpiu ir žiemos mėnesiais, sukuria itin jaukią atmosferą, bet aliejus yra universalus ir puikiai tinka naudoti ištisus metus.

Naudojama dalis: Spygliai; Sinonimai: Picea glauca; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Kanada; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės pereinančios į vidurines.

 • Paprastoji eglė (lot. Picea Abies):

Eglių eterinis aliejus (angl. Norway Spruce Oil) padeda palaikyti sveiką plaučių ir kvėpavimo takų veiklą, ypač jei patiriate peršalimo ar gripo simptomus. Aliejai išgauti iš eglių spyglių ypač tinka kvėpavimo takams, šiš aliejus taip pat puikus pasirinkimas sklaidyti viršutinių kvėpavimo takų ligoms - skaidrus, švarus skvarbus aromatas padeda lengviau kvėpuoti. Aliejus taip pat sustiprina imuninę sistemą ir padeda kovoti su skausmu bei uždegimu. Ramina nemalonius raumenų spazmus, tokius kaip nesiliaujantis, spazminis kosulys. Naudinga mažinant mikrobų aktyvumą, o tai gali pagelbėti siekiant atsikratyti peršalimo ar gripo.

Eglių eterinis aliejus poveikis suteikia protui ir kūnui pusiausvyros jausmą ir yra ypač naudingas esant fiziniam ir emociniam išsekimui. Šis valantis ir pakeliantis aliejus, išsklaidytas arba tiesiogiai įkvėptas iš delno, mažina stresą ir pašalina liūdesį, vangumą ar psichinį nuovargį.

Naudojama dalis: Spygliai; Sinonimai: Picea abies; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Norvegija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės pereinančios į vidurines.

 • Didžioji pocūgė (lot.Pseudotsuga Menziesii):

Kaip ir daugelis kitų spygliuočių aliejų, didžiųjų pocūgių eterinis aliejus (angl. Douglas Fir Oil) pasižymi įžeminančiomis ir gaivinančiomis savybėmis ir rekomenduojamas naudoti difuzoriuose, siekiant išvalyti aplinką uždarose erdvėse ir padėti apsisaugoti nuo ligų, plintančių žiemos mėnesiais. Aliejus padeda sumažinti nepageidaujamą mikrobų veiklą, kuri gali būti naudinga norint atsikratyti peršalimo ar gripo. Didžiųjų pocūgių aliejus yra naudingas norint padėti tinkamai antinksčių veiklai. Aliejus sumažina nepageidaujamų raumenų spazmų atvejus, tokius kaip nuolatinis, spazminis kosulys. Didžiųjų pocūgių aliejus taip pat gydo ir atjaunina odą ir puikiai papildo kaulus gydančius ir stiprinančius aliejų mišinius.

Didžiųjų pocūgių eterinis aliejus atkuria ir ramina emociškai ir fiziškai. Skatina pakilią nuotaiką, ypač tuo metu, kai reikia daugiau emocinės drąsos ir jėgų. Išsklaidę su difuzoriumi šį aliejų, pasijusite tarsi žygiuotumėte miško taku saulėtą, giedrą dieną. Naudojamas valymo priemonėse, skirtose valyti namų ar biuro patalpas ir atgaivinti aplinką.

Naudojama dalis: Spygliai; Sinonimai: Pseudotsuga menziesii; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Kanada; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės pereinančios į viršutines, fiksatorius.

 • Kadagys (lot. Juniperus Oxycedrus):

Kedrinių kadagių aliejus (angl. Cade Oil) turi stiprų, dūminį medienos kvapą, kuris iš pradžių gali atbaidyti, tačiau profesionaliai dozuojant, gali suteikti kvepalams gilumo. Nuo senų laikų šis eterinis aliejus buvo naudojamas raumenų, sąnarių ir dantų skausmui malšinti. Be to, kedrinių kadagių aliejus dezinfekuoja sergant kvėpavimo takų ligomis, lengvina atsikosėjimą. Mažina nervinę įtampą, padeda sukoncentruoti dėmesį ir aktyvina protinę veiklą, sugrąžina pasitikėjimo savimi jausmą.

Ypač veiksmingas kovojant su bakterinėmis infekcijomis, grybeliu ir virusais, Kedrinių kadagių aliejus yra itin veiksmingas probleminei odai, aliejaus švelnus poveikis padeda odai, kuri paveikta egzemos, psoriazės ar kitų įvairių išbėrimų. Dėl stiprių priešuždegiminių ir antimikrobinių savybių, manoma, jog aliejus turi savybių kurios padeda kovojant su pleiskanomis ir kitas galvos odos problemas, taip pat turi teigiamą poveikį stabdant plaukų slinkimą.

Naudojama dalis: Mediena ir šakelės; Sinonimai: Juniperus oxycedrus L.; Kiti pavadinimai: Dygliuotasis kadagys, dygliuotasis kedras, aštrusis kedras; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Indija; Kvapo natų klasifikacija: Pamatinės natos.

 • Kedrinė pinija (lot. Pinus Edulis):

Koloradinių pinijų eterinis aliejus (angl. Pinyon Pine Oil) ramina esant nepageidaujamiems raumenų spazmams, tokiems kaip nuolatinis, spazminis kosulys, ir skatina sveiką plaučių ir kvėpavimo takų veiklą. Gali palengvinti skausmą ir uždegimą, taip pat puoselėja sveiką kraujotaką. Aliejus taip pat gali padėti sustiprinti pažeistą imuninę sistemą, padėti palaikyti sveiką antinksčių funkciją, sumažinti grybelio plitimą, palengvinti gerklės ir galvos skausmą. Turi savybių, kurios padeda gydyti įpjovimus, žaizdas ir nudegimus bei atjaunina odą. Koloradinių pinijų aliejus yra puikus valiklis, kuris gali būti naudojamas išlaikyti mūsų namus ir orą, kuriuo kvėpuojame, šviežią ir švarų.
Koloradinių pinijų aliejus stiprina ir atgaivina emociškai ir fiziškai. Aromaterapijoje šis aliejus yra žinomas dėl savo pakeliančių ir valomųjų savybių, kurios palaiko beveik visas kūno sistemas. Šis gaivinantis aliejus gali padėti išsklaidyti nerimą ir nuovargį, išvalyti orą ir išlaisvinti neigiamas emocijas.
Naudojama dalis: Spygliai; Sinonimai: Pinus edulis; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: JAV; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės pereinančios į viršutines.

 • Kanadinė cūga (lot. TsugaCanadensis):

Dėl natūralios cheminės Kanadinių cūgų eterinio aliejaus (angl. Hemlock Oil) sudėties jis yra puikus pasirinkimas odos ir plaukų priežiūros, masažo, muilo gaminimo, kvapiųjų medžiagų ir valymo reikmėms, skirtoms palaikyti bendrą savijautą, kvėpavimo takų sveikatą ir švarią aplinką. Vienas iš puikių kanadinių cūgų aliejaus savybių yra palaikyti sveiką plaučių veiklą, ypač efektyvu esant gleivių užgulimui ar spazminiam kosuliui. Efektyvus sprendimas norint palengvinti nepageidaujamus raumenų spazmus. Kanadinių cūgų aliejus taip pat gali padėti atgaivinti susilpnėjusią imuninę sistemą ir palaikyti sveiką antinksčių veiklą. Aliejus yra puikus naudojimui su difuzoriu, kai norima išvalyti ir dezinfekuoti kambarį nuo bet kokios nepageidaujamos mikrobinės veiklos.
Kanadinių cūgų aliejus atkuria ir pakelia emociškai ir fiziškai. Šis aliejus pašalina įtampą nuo kasdienio streso ir gali suteikti komforto ypač įtemptu metu. Padeda skatinti gilų, ramų miegą, todėl idealiai tinka žmonėms, kenčiantiems nuo nemigos. Tai taip pat pakylėja ir psichiškai išvalo, sumažina neigiamas mintis ir jausmus.
Naudojama dalis: Spygliai; Sinonimai: Tsuga canadensis; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Kanada; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės pereinančios į vidurines.

 • Kadagio lapai (lot. JuniperusCommunis):

Pasaulinio lygio detoksikatorius, kadagių eterinis aliejus (angl. Juniper Leaf Oil) valomosios savybės skatina sąnarių ir raumenų sveikatą ir puikiai papildo masažo aliejus, nes gali sukurti šilumos, komforto ir palengvėjimo pojūtį. Aliejus dažnai naudojamas skausmui ir uždegimui malšinti ir padeda palengvinti nepageidaujamus raumenų spazmus. Puikiai tinka valymo priemonėms, šalčio ir gripo mišiniams, nes padeda sustabdyti mikrobų aktyvumą. Populiarus pasirinkimas siekiant pagerinti limfos užgulimą, plaučių funkciją, kraujotaką ir sumažinti skysčių kaupimąsi.
Kadagių aliejus turi valomųjų savybių ir gali būti įtrauktas į kompozicijas, padedančias subalansuoti ir skatinti sveiką odą ir plaukus. Natūralių antibakterinių savybių turintis kadagio lapų eterinis aliejus yra viena iš populiariausių natūralių priemonių kovojant su odos sudirginimu, bėrimu, egzema ir įvairiomis infekcijomis. Šis eterinis aliejus gali padėti sumažinti randų ir strijų atsiradimą ir padeda išvengti spuogų. Gaivus ir raminantis kadagio lapų eterinio aliejaus aromatas taip pat žinomas kaip malšinantis stresą ir nerimą.
Naudojama dalis: Šakos su lapais; Sinonimai: Juniperus communis; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Indija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės pereinančios į vidurines.

 

Sudėtis:

Abies Balsamea (Balsam Fir), Abies Sibirica (Fir Needle), Picea Mariana (Spruce Black), Pinus Sylvestris (Scots Pine), Picea Glauca (Spruce White), Picea Abies (Spruce Norway), Pseudotsuga Menziesii (Douglas Fir), Juniperus Oxycedrus (Cade), Pinus Edulis (Pinyon Pine), Tsuga Canadensis (Spruce Hemlock), Juniperus Communis (Juniper Leaf) eteriniai aliejai.

 

Naudojimo instrukcija: 3-5 lašus eterinio aliejaus įlašinkite į aromaterapijos difuzorių arba į vonią. Įlašinkite kelis lašus eterinio aliejaus į vandenį, kad paruošti namų kvapo purškiklį arba užlašinkite kelis lašus ant tekstilės medžiagos ir padėkite ją pasirinktoje namų vietoje. 

 

Įspėjamoji informacija: Tik išoriniam naudojimui. Saugoti, kad nepatektų į akis, nosį ar burną. Saugoti nuo vaikų. 

 

Pagaminta Europos Sąjungoje.

 

 

Pasirinkite pakuotę
15,99 €
Kiekis
1
DPD paštomatas
DPD paštomatas
Pristatymo kaina: 3 €

Nemokamas pristatymas nuo 19 €

*„Tik internetu“ prekės užsakomos tiesiai iš tiekėjo, todėl jų pristatymas trunka nuo 4 iki 12 savaičių.

2-4 d.d.
Omniva paštomatas
Omniva paštomatas
Pristatymo kaina: 3 €

Nemokamas pristatymas nuo 29 €

*„Tik internetu“ prekės užsakomos tiesiai iš tiekėjo, todėl jų pristatymas trunka nuo 4 iki 12 savaičių.

2-4 d.d.
DPD kurjeris
DPD kurjeris
Pristatymo kaina: 4 €

Nemokamas pristatymas nuo 29 €

*„Tik internetu“ prekės užsakomos tiesiai iš tiekėjo, todėl jų pristatymas trunka nuo 4 iki 12 savaičių.

2-4 d.d.
Ziticity
Pristatysime šiandien !
Ziticity
Pristatymo kaina: 3,99 €

Užsisakius iki 10:30 val, prekės į namus pristatomos tą pačią arba kitą darbo dieną nuo 18 iki 22val.

*Prekės pristatomos tik miesto ribose, į rajonuose esančius adresus prekių nepristatome.

Fantastiškas vienuolikos spygliuočių eterinių aliejų mišinys gali padėti sustiprinti imuninę sistemą, atgaivinti aplink esantį orą, įkvėpti ir atstatyti mintis.

 

Mišinį sudaro 11 aukščiausios kokybės eterinių aliejų:

 

 • Balzaminis kėnis ( AbiesBalsamea):

Ryškus ir pakylėjantis Kėnių balzaminių eterinis aliejus (angl. Balsam Fir Oil) yra labai rekomenduojamas naudoti difuzoriuose, siekiant išvalyti aplinką uždarose patalpose ir ypač padėti apsisaugoti nuo infekcinių bakterijų, kurios plinta šaltuoju metų laiku. Šis aliejus padeda sveikai plaučių funkcijai, ypač kai žmogus jaučiasi užgultas.

Kėnių balzaminių aliejus ne tik palaiko sveikus plaučius, bet ir turi poveikį emocinei pusiausvyrai. Pakilus, tačiau raminantis poveikis, šiš aliejus yra puikus pasirinkimas įkvėpti po varginančios dienos mieste ar ilgos kelionės, su kiekvienu įkvėpimu atgaivina vis labiau. Taip pat puikiai tinka nuraminanti raumenis ir sąnarius po ilgos dienos ar intensyvios treniruotės.

Naudojama dalis: Spygliai; Sinonimai: Abies balsamea; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Kanada; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės pereinančios į viršutines.

 • Sidabrinis kėnis (lot. AbiesSibirica):

Kaip ir kiti spygliuočių aliejai, kėnių eterinis aliejus (angl. Siberian Fir Oil) ypač naudingas plaučiams bei skausmo malšinimui. Šildantis kėnių aliejus skatina energijos judėjimą visame kūne, taip ramindamas sąnarius ir raumenis. Aliejaus gaivus miško aromatas dažnai naudojamas namų ir asmens priežiūros produktams, muilams ir valomosioms priemonėms suteikti kvapo. Rekomenduojama naudoti difuzoriuose, siekiant išvalyti aplinką uždarose patalpose ir ypač padėti apsisaugoti nuo ligų, plintančių šaltaisiais mėnesiais. Puikiai tinka skatinti sinusų sveikatą, kai norima apsisaugoti nuo peršalimo arba sumažinti gripo simptomus.

Kėnių eterinio aliejaus aromatas primena malonumą žygiuojant per didžiulį ir vešlų mišką, leidžia pasijausti išvien su gamta. Ryškus aliejaus aromatas gali padėti pamiršti bėdas ir padėti atsikratyti streso.

Naudojama dalis: Spygliai; Sinonimai: Abies sibirica; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Rusija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės pereinančios į vidurines.

 • Juodoji eglė (lot. Picea Mariana):

Juodųjų eglių eterinis aliejus (angl. Black Spruce Oil) dažnai naudojamas siekiant sumažinti nepageidaujamų mikrobų buvimą ir palengvinti nemalonius raumenų spazmus, be to, aliejus turi priešuždegiminių ir atsikosėjimą skatinančių savybių, kurios padeda išspręsti plaučių ir sinusų problemas. Juodųjų eglių aliejus yra naudingas siekiant sumažinti nedidelį skausmą ir uždegimą ir dažnai yra vertingas komponentas masažui skirtam aliejų mišiniui dėl atjauninančio poveikio. Aliejus turi raminamąjį poveikį protui, dėl savo atkuriamųjų, gaiviųjų ir valomųjų savybių, panašių į pasivaikščiojimą ramiame spygliuočių miške, kuris atneša vidinę ramybę ir atgaivina dvasią. Aliejus taip pat gali padėti palaikyti sveiką imuninę sistemą.

Juodųjų eglių aliejus atpalaiduoja ir ramina emociškai ir fiziškai. Skatina minkštą, švelnų savęs apmąstymą ir gali padėti apsaugoti jus nuo neigiamos energijos. Jis taip pat turi raminantį poveikį, kuris padeda sumažinti nervingumą ir mažina nerimą bei depresiją. Žinomas dėl didelių įžeminimo privalumų, juodųjų eglių aliejus plačiai naudojamas meditacijos mišiniuose, skirtuose stabilizuoti ir nuraminti neramų protą ar dvasią.

Naudojama dalis: Spygliai; Sinonimai: Picea mariana; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Kanada; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės pereinančios į vidurines.

 • Paprastoji pušis (lot. Pinus Sylvestris):

Pušų eterinis aliejus (angl. Scotch Pine Oil) ypač tinka įtraukti į mišinius, skirtus kvėpavimo takų sveikatai ir tinkamai plaučių funkcijai palaikyti, ypatingai jei jaučiatės užgulę nuo peršalimo ar sezoninės alergijos. Šis aliejus dažniausiai naudojamas garų ar inhaliatorių mišinyje, siekiant sumažinti sinusų įtampą. Pušų eterinis aliejus padeda palengvinti nedidelį skausmą ir uždegimą bei raumenų spazmus. Aliejus taip pat palaiko sveikus raumenis ir yra naudingas priedas, kurį verta įtraukti į masažui naudojamus aliejaus mišinius. Dėl gaivaus, švaraus kvapo ir naudingų savybių jis puikiai tinka buitinėms valymo priemonėms ir aromatinėms priemonėms, skirtoms sukurti gaivesnę aplinką.

Pušų aliejus ramina ir palaiko vidinę būsena emociškai. Kadangi pušis stimuliuoja pojūčius, ji gali būti naudojama skatinti minčių aiškumui, kai susiduriama su pykčiu ir nusivylimu, ir gali padėti pereiti prie optimistiškesnio mąstymo. Pušies aliejus yra tinkamas naudoti ištisus metus, tačiau ypatingai tinkamas sukurti žiemiškus mišinius, kurie dvelkia Kalėdomis.Naudojama dalis: Spygliai; Sinonimai: Pinus sylvestris; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Bulgarija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės natos.

 • Baltoji eglė (lot. Picea Glauca):

Baltųjų eglių eterinis aliejus (angl. White Spruce Oil) palaiko sveiką plaučių ir kvėpavimo takų veiklą, ypač jei sergate peršalimu, gripu ar turite problemų su astma. Aliejus yra naudingas norint suvaldyti skausmą ir uždegimą, palengvinti raumenų įtampą ir nuraminti patinusius limfmazgius. Baltosios eglės aliejus atpalaiduoja raumenų spazmus, tokius kaip nuolatinis, spazminis kosulys. Padeda sumažinti nepageidaujamą mikrobų veiklą, kas yra būtina norint atsikratyti peršalimo ar gripo. Baltųjų eglių aliejus gydo ir atjaunina odą, taip pat puikiai tinka pridėti prie kaulų gijimo ir stiprinimo aliejų mišinių.

Baltosios eglės eterinis aliejus yra emociškai ir fiziškai stimuliuojantis, jis idealiai tinka mišiniams, skirtiems kūnui ir protui pakylėti. Skatina didesnį pasitikėjimą savimi ir gali padėti sustiprinti asmens tapatybę. Galima naudoti šventiniu laikotarpiu ir žiemos mėnesiais, sukuria itin jaukią atmosferą, bet aliejus yra universalus ir puikiai tinka naudoti ištisus metus.

Naudojama dalis: Spygliai; Sinonimai: Picea glauca; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Kanada; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės pereinančios į vidurines.

 • Paprastoji eglė (lot. Picea Abies):

Eglių eterinis aliejus (angl. Norway Spruce Oil) padeda palaikyti sveiką plaučių ir kvėpavimo takų veiklą, ypač jei patiriate peršalimo ar gripo simptomus. Aliejai išgauti iš eglių spyglių ypač tinka kvėpavimo takams, šiš aliejus taip pat puikus pasirinkimas sklaidyti viršutinių kvėpavimo takų ligoms - skaidrus, švarus skvarbus aromatas padeda lengviau kvėpuoti. Aliejus taip pat sustiprina imuninę sistemą ir padeda kovoti su skausmu bei uždegimu. Ramina nemalonius raumenų spazmus, tokius kaip nesiliaujantis, spazminis kosulys. Naudinga mažinant mikrobų aktyvumą, o tai gali pagelbėti siekiant atsikratyti peršalimo ar gripo.

Eglių eterinis aliejus poveikis suteikia protui ir kūnui pusiausvyros jausmą ir yra ypač naudingas esant fiziniam ir emociniam išsekimui. Šis valantis ir pakeliantis aliejus, išsklaidytas arba tiesiogiai įkvėptas iš delno, mažina stresą ir pašalina liūdesį, vangumą ar psichinį nuovargį.

Naudojama dalis: Spygliai; Sinonimai: Picea abies; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Norvegija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės pereinančios į vidurines.

 • Didžioji pocūgė (lot.Pseudotsuga Menziesii):

Kaip ir daugelis kitų spygliuočių aliejų, didžiųjų pocūgių eterinis aliejus (angl. Douglas Fir Oil) pasižymi įžeminančiomis ir gaivinančiomis savybėmis ir rekomenduojamas naudoti difuzoriuose, siekiant išvalyti aplinką uždarose erdvėse ir padėti apsisaugoti nuo ligų, plintančių žiemos mėnesiais. Aliejus padeda sumažinti nepageidaujamą mikrobų veiklą, kuri gali būti naudinga norint atsikratyti peršalimo ar gripo. Didžiųjų pocūgių aliejus yra naudingas norint padėti tinkamai antinksčių veiklai. Aliejus sumažina nepageidaujamų raumenų spazmų atvejus, tokius kaip nuolatinis, spazminis kosulys. Didžiųjų pocūgių aliejus taip pat gydo ir atjaunina odą ir puikiai papildo kaulus gydančius ir stiprinančius aliejų mišinius.

Didžiųjų pocūgių eterinis aliejus atkuria ir ramina emociškai ir fiziškai. Skatina pakilią nuotaiką, ypač tuo metu, kai reikia daugiau emocinės drąsos ir jėgų. Išsklaidę su difuzoriumi šį aliejų, pasijusite tarsi žygiuotumėte miško taku saulėtą, giedrą dieną. Naudojamas valymo priemonėse, skirtose valyti namų ar biuro patalpas ir atgaivinti aplinką.

Naudojama dalis: Spygliai; Sinonimai: Pseudotsuga menziesii; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Kanada; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės pereinančios į viršutines, fiksatorius.

 • Kadagys (lot. Juniperus Oxycedrus):

Kedrinių kadagių aliejus (angl. Cade Oil) turi stiprų, dūminį medienos kvapą, kuris iš pradžių gali atbaidyti, tačiau profesionaliai dozuojant, gali suteikti kvepalams gilumo. Nuo senų laikų šis eterinis aliejus buvo naudojamas raumenų, sąnarių ir dantų skausmui malšinti. Be to, kedrinių kadagių aliejus dezinfekuoja sergant kvėpavimo takų ligomis, lengvina atsikosėjimą. Mažina nervinę įtampą, padeda sukoncentruoti dėmesį ir aktyvina protinę veiklą, sugrąžina pasitikėjimo savimi jausmą.

Ypač veiksmingas kovojant su bakterinėmis infekcijomis, grybeliu ir virusais, Kedrinių kadagių aliejus yra itin veiksmingas probleminei odai, aliejaus švelnus poveikis padeda odai, kuri paveikta egzemos, psoriazės ar kitų įvairių išbėrimų. Dėl stiprių priešuždegiminių ir antimikrobinių savybių, manoma, jog aliejus turi savybių kurios padeda kovojant su pleiskanomis ir kitas galvos odos problemas, taip pat turi teigiamą poveikį stabdant plaukų slinkimą.

Naudojama dalis: Mediena ir šakelės; Sinonimai: Juniperus oxycedrus L.; Kiti pavadinimai: Dygliuotasis kadagys, dygliuotasis kedras, aštrusis kedras; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Indija; Kvapo natų klasifikacija: Pamatinės natos.

 • Kedrinė pinija (lot. Pinus Edulis):

Koloradinių pinijų eterinis aliejus (angl. Pinyon Pine Oil) ramina esant nepageidaujamiems raumenų spazmams, tokiems kaip nuolatinis, spazminis kosulys, ir skatina sveiką plaučių ir kvėpavimo takų veiklą. Gali palengvinti skausmą ir uždegimą, taip pat puoselėja sveiką kraujotaką. Aliejus taip pat gali padėti sustiprinti pažeistą imuninę sistemą, padėti palaikyti sveiką antinksčių funkciją, sumažinti grybelio plitimą, palengvinti gerklės ir galvos skausmą. Turi savybių, kurios padeda gydyti įpjovimus, žaizdas ir nudegimus bei atjaunina odą. Koloradinių pinijų aliejus yra puikus valiklis, kuris gali būti naudojamas išlaikyti mūsų namus ir orą, kuriuo kvėpuojame, šviežią ir švarų.
Koloradinių pinijų aliejus stiprina ir atgaivina emociškai ir fiziškai. Aromaterapijoje šis aliejus yra žinomas dėl savo pakeliančių ir valomųjų savybių, kurios palaiko beveik visas kūno sistemas. Šis gaivinantis aliejus gali padėti išsklaidyti nerimą ir nuovargį, išvalyti orą ir išlaisvinti neigiamas emocijas.
Naudojama dalis: Spygliai; Sinonimai: Pinus edulis; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: JAV; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės pereinančios į viršutines.

 • Kanadinė cūga (lot. TsugaCanadensis):

Dėl natūralios cheminės Kanadinių cūgų eterinio aliejaus (angl. Hemlock Oil) sudėties jis yra puikus pasirinkimas odos ir plaukų priežiūros, masažo, muilo gaminimo, kvapiųjų medžiagų ir valymo reikmėms, skirtoms palaikyti bendrą savijautą, kvėpavimo takų sveikatą ir švarią aplinką. Vienas iš puikių kanadinių cūgų aliejaus savybių yra palaikyti sveiką plaučių veiklą, ypač efektyvu esant gleivių užgulimui ar spazminiam kosuliui. Efektyvus sprendimas norint palengvinti nepageidaujamus raumenų spazmus. Kanadinių cūgų aliejus taip pat gali padėti atgaivinti susilpnėjusią imuninę sistemą ir palaikyti sveiką antinksčių veiklą. Aliejus yra puikus naudojimui su difuzoriu, kai norima išvalyti ir dezinfekuoti kambarį nuo bet kokios nepageidaujamos mikrobinės veiklos.
Kanadinių cūgų aliejus atkuria ir pakelia emociškai ir fiziškai. Šis aliejus pašalina įtampą nuo kasdienio streso ir gali suteikti komforto ypač įtemptu metu. Padeda skatinti gilų, ramų miegą, todėl idealiai tinka žmonėms, kenčiantiems nuo nemigos. Tai taip pat pakylėja ir psichiškai išvalo, sumažina neigiamas mintis ir jausmus.
Naudojama dalis: Spygliai; Sinonimai: Tsuga canadensis; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Kanada; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės pereinančios į vidurines.

 • Kadagio lapai (lot. JuniperusCommunis):

Pasaulinio lygio detoksikatorius, kadagių eterinis aliejus (angl. Juniper Leaf Oil) valomosios savybės skatina sąnarių ir raumenų sveikatą ir puikiai papildo masažo aliejus, nes gali sukurti šilumos, komforto ir palengvėjimo pojūtį. Aliejus dažnai naudojamas skausmui ir uždegimui malšinti ir padeda palengvinti nepageidaujamus raumenų spazmus. Puikiai tinka valymo priemonėms, šalčio ir gripo mišiniams, nes padeda sustabdyti mikrobų aktyvumą. Populiarus pasirinkimas siekiant pagerinti limfos užgulimą, plaučių funkciją, kraujotaką ir sumažinti skysčių kaupimąsi.
Kadagių aliejus turi valomųjų savybių ir gali būti įtrauktas į kompozicijas, padedančias subalansuoti ir skatinti sveiką odą ir plaukus. Natūralių antibakterinių savybių turintis kadagio lapų eterinis aliejus yra viena iš populiariausių natūralių priemonių kovojant su odos sudirginimu, bėrimu, egzema ir įvairiomis infekcijomis. Šis eterinis aliejus gali padėti sumažinti randų ir strijų atsiradimą ir padeda išvengti spuogų. Gaivus ir raminantis kadagio lapų eterinio aliejaus aromatas taip pat žinomas kaip malšinantis stresą ir nerimą.
Naudojama dalis: Šakos su lapais; Sinonimai: Juniperus communis; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Indija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės pereinančios į vidurines.

 

Sudėtis:

Abies Balsamea (Balsam Fir), Abies Sibirica (Fir Needle), Picea Mariana (Spruce Black), Pinus Sylvestris (Scots Pine), Picea Glauca (Spruce White), Picea Abies (Spruce Norway), Pseudotsuga Menziesii (Douglas Fir), Juniperus Oxycedrus (Cade), Pinus Edulis (Pinyon Pine), Tsuga Canadensis (Spruce Hemlock), Juniperus Communis (Juniper Leaf) eteriniai aliejai.

 

Naudojimo instrukcija: 3-5 lašus eterinio aliejaus įlašinkite į aromaterapijos difuzorių arba į vonią. Įlašinkite kelis lašus eterinio aliejaus į vandenį, kad paruošti namų kvapo purškiklį arba užlašinkite kelis lašus ant tekstilės medžiagos ir padėkite ją pasirinktoje namų vietoje. 

 

Įspėjamoji informacija: Tik išoriniam naudojimui. Saugoti, kad nepatektų į akis, nosį ar burną. Saugoti nuo vaikų. 

 

Pagaminta Europos Sąjungoje.

 

 


Rekomenduojamos prekės

-35% A'SCENTUALS Ultragarsinis difuzorius 100 ml talpos, stiklinis, juodas
35,74 € 54,99 €
A'SCENTUALS Ultragarsinis difuzorius 100 ml talpos, stiklinis, juodas
Į krepšelį
-35% A'SCENTUALS Ultragarsinis difuzorius 300 ml talpos, baltas
31,84 € 48,99 €
A'SCENTUALS Ultragarsinis difuzorius 300 ml talpos, baltas
Į krepšelį
Tik atsiėmimas parduotuvėjeTik atsiėmimas parduotuvėje
-35% A'SCENTUALS Ultragarsinis difuzorius 100 ml, stiklinis
35,74 € 54,99 €
A'SCENTUALS Ultragarsinis difuzorius 100 ml, stiklinis
Į krepšelį
-35% A'SCENTUALS Ultragarsinis difuzorius 150 ml, bambukas, stiklinis
45,49 € 69,99 €
A'SCENTUALS Ultragarsinis difuzorius 150 ml, bambukas, stiklinis
Į krepšelį
Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas.