Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: +370 7 00 66066

Dėmesio! Užsakę šią prekę su pristatymu į namus ar paštomatą, ją gausite vėliau, atskira siunta.

 

Buvo sukurtas neįtikėtinas 15 eterinių aliejų mišinys, palaikantis svarbiausią mūsų gyvenime sistemą - imunitetą. Unikalus senovinių eterinių aliejų mišinys, galintis padėti gydyti ir užkirsti kelią bakterinėms infekcijoms, palaikyti sveiką plaučių ir kvėpavimo takų funkciją bei stimuliuoti imuninę sistemą.

 

Mišinį sudaro 15 aukščiausios kokybės eterinių aliejų:                                  

 

 • Rosewood (lot. AnibaRosaeodora):

Kvapiojo rožmedžio eterinis aliejus (angl. Rosewood Essential Oil) yra vienas iš universaliausių eterinių aliejų, nes jis naudojamas daugeliui odos ligų gydyti, atpalaiduoja protą ir atgaivina, pašalina nereikalingas mintis ir sumažina nerimą. Švelnus, tinka bet kokio tipo odai, įskaitant riebią, jautrią ir brandžią veido odą. Raudonmedžio eterinis aliejus yra naudingas mažinant skausmą ir uždegimą bei palengvinant nepageidaujamus raumenų spazmus. Manoma, kad jis taip pat gali padėti sustiprinti susilpnėjusią imuninę sistemą, sumažindamas nepageidaujamų bakterijų, virusų ir grybelių problemas. Natūralioje parfumerijoje rožių medžio eterinis aliejus naudojamas kaip pamatinė nata, nes jis lėtai garuoja ir taip kurį laiką išsilaiko ore, todėl yra labai naudingas kuriant kvapus.

Naudojant aromaterapijoje, rožių medžio eterinis aliejus padeda pasiruošti dvasiniam gydymui. Tai palengvina prasmingą meditaciją ir gali padėti sumažinti nerimą ir situacinę depresiją. Rožmedis yra ypač efektyvus, kai norima pagerinti miego kokybę.

Naudojama dalis: Mediena; Sinonimai: Aniba rosodora Ducke; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Brazilija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės pereinančios į vidurines.

 

 • Citrinkvapė pipirinė mėta (lot. MenthaCitrata):

Pipirmėčių eterinis aliejus (angl. Bergamot Mint Oil) aromaterapeutų laikomas vienu svarbiausių eterinių aliejų, pasižymi puikiu poveikiu virškinimo, kvėpavimo ir nervų sistemoms. Aliejus suteikia organizmui pusiausvyrą, padeda palengvinti nepageidaujamus raumenų spazmus ir stiprina imuninę sistemą. Tepant aliejų ant odos, turi raminantį, minkštinantį, tonizuojantį ir priešuždegiminį poveikį. Pipirmėčių aliejus naudojamas daugelyje aukštos kokybės plaukų priežiūros produktų, nes jis gali natūraliai sutankinti ir maitinti pažeistus plaukus. Gali būti naudojamas kaip natūralus plaukų slinkimo gydymo būdas, stimuliuoja galvos odą ir suteikia energijos.

Pipirmėčių aliejus skatina gerą savijautą ir atgaivina. Saldus ir gaivus aromatas yra puiki priemonė sužadinti susikaupimo jausmą ir teigiamą nuotaiką. Išsklaidytas su difuzoriumi, padeda sumažinti emocinį susijaudinimą, gerina koncentraciją ir skatina ramų nakties miegą.

Naudojama dalis: Lapai ir žydinčios viršūnės; Sinonimai: Mentha citrata; Kiti pavadinimai: Citrininė mėta; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Indija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės natos.

 

 • Kvapusis šalavijas (lot. SalviaSclarea):

Kvapiųjų šalavijų eterinis aliejus (angl. Clary Sage Oil) gali padėti sumažinti nedidelį skausmą ir uždegimą, kartu palengvindamas raumenų spazmus. Aliejus gali sustiprinti susilpnėjusią imuninę sistemą ir padėti sumažinti nepageidaujamą bakterijų aktyvumą. Puikus palaikymas sveikai plaučių funkcijai, gali padėti atverti kvėpavimo takus nedidelio astmos priepuolio metu.

Naudojant aromaterapijoje, kvapiųjų šalavijų aliejus pakelia ir puoselėja gerą nuotaiką. Puikus pasirinkimas naudoti mišiniuose, skirtuose suvaldyti situacinį nerimą ir skatinti ramų miegą, aliejus mažina įtampą nuo kasdienio streso ir palaiko ramybės jausmą. Kvapiųjų šalavijų aliejus leidžia kūrybiškam įkvėpimui laisvai tekėti, dažnai padedant neryžtingumo ar emocinės sumaišties metu. Jis taip pat laikomas galingu afrodiziaku daugelyje kultūrų ir gali būti naudingas seksualinės sveikatos srityse.

Naudojama dalis: Lapai ir žydinčios viršūnės; Sinonimai: Salvia sclarea L.; Kiti pavadinimai: Šalavijų aliejus, muskatinių šalavijų aliejus; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Prancūzija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės natos.

 

 • Trapioji mirtenė (lot. MelaleucaTeretifolia):

Mirtų eterinis aliejus (angl. Honey Myrtle Oil) yra veiksmingas aliejus, naudojamas siekiant sumažinti nepageidaujamą mikrobų aktyvumą, jis padeda pašalinti plaučių užgulimą, palaiko sveiką plaučių ir kvėpavimo takų funkciją. Aliejus gali padėti sumažinti nepageidaujamą bakterijų, grybelių ar virusų aktyvumą. Suteikia odos paramą, gali padėti su nedidelėmis odos problemomis, tokiomis kaip spuogai, pjūviai, nudegimai ir nedidelės infekcijos. Mirtų eterinis aliejus turi antioksidacinių savybių ir gali padėti ląstelių regeneracijai. Tai taip pat padeda palaikyti raumenų sveikatą ir naudinga naudojant kartu su masažo mišiniais.

Naudojant su difuzoriumi, medaus mirtų eterinis aliejus emociškai pakelia ir atgaivina. Dėl savo savybių jis puikiai tinka perteikti švaros ir šviežumo jausmą. Aliejus atgaivina protą, kūną ir dvasią, padeda sumažinti emocinį ir fizinį nuovargį.

Naudojama dalis: Gėlių žiedai, lapai ir šakelės; Sinonimai: Melaleuca teretifolia Endl; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Australija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės pereinančios į viršutines.

 

 • Juodoji eglė (lot. PiceaMariana):

Juodųjų eglių eterinis aliejus (angl. Black Spruce Oil) dažnai naudojamas siekiant sumažinti nepageidaujamų mikrobų buvimą ir palengvinti nemalonius raumenų spazmus, be to, aliejus turi priešuždegiminių ir atsikosėjimą skatinančių savybių, kurios padeda išspręsti plaučių ir sinusų problemas. Juodųjų eglių aliejus yra naudingas siekiant sumažinti nedidelį skausmą ir uždegimą ir dažnai yra vertingas komponentas masažui skirtam aliejų mišiniui dėl atjauninančio poveikio. Aliejus turi raminamąjį poveikį protui, dėl savo atkuriamųjų, gaiviųjų ir valomųjų savybių, panašių į pasivaikščiojimą ramiame spygliuočių miške, kuris atneša vidinę ramybę ir atgaivina dvasią. Aliejus taip pat gali padėti palaikyti sveiką imuninę sistemą.

Juodųjų eglių aliejus atpalaiduoja ir ramina emociškai ir fiziškai. Skatina minkštą, švelnų savęs apmąstymą ir gali padėti apsaugoti jus nuo neigiamos energijos. Jis taip pat turi raminantį poveikį, kuris padeda sumažinti nervingumą ir mažina nerimą bei depresiją. Žinomas dėl didelių įžeminimo privalumų, juodųjų eglių aliejus plačiai naudojamas meditacijos mišiniuose, skirtuose stabilizuoti ir nuraminti neramų protą ar dvasią.

Naudojama dalis: Spygliai; Sinonimai: Picea mariana; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Kanada; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės pereinančios į vidurines.

 

 • Citrinmedis (lot. Leptospermum Petersonii):

Citrininių arbatmedžių eterinis aliejus (angl. Lemon Tea Tree Oil) gali padėti sumažinti bakterijų, grybelių ar virusų plitimą, padėti palaikyti plaučių ir kvėpavimo takų funkciją. Aliejus taip pat gali padėti sumažinti skausmą ir uždegimą, ypač susiduriant su lėtiniu uždegimu ar raumenų įtampa. Yra žinoma, kad jis turi neįtikėtinai daug cheminio junginio citralio, kuris suteikia išskirtinių mikrobus naikinančių savybių, dėl to aliejus puikus priedas valymo produktams. Žinomas kaip vienas geriausių eterinių aliejų natūraliems vabzdžių repelentams.

Citrininių arbatmedžių eterinis aliejus yra puikus natūralus antiseptikas odos infekcijoms gydyti. Aliejus iš karto įsiskverbia į išorinius odos sluoksnius ir susimaišo su kūno aliejais, tai padeda gydyti vabzdžių įkandimus, įpjovimus, nudegimus, spuogus, užkrėstos žaizdas, mėlynes ir saulės nudegimus. Citrininių arbatmedžių aliejus taip pat turi antimikrobinių savybių, kurios naikina ant odos plintančias bakterijas, kurios sukelia kūno kvapą.

Citrinų arbatmedžio aliejus pakylėja ir ramina emociškai. Šis eterinis aliejus suteikia aiškumą mintyse, stiprina pasitikėjimą savimi ir yra labai motyvuojantis. Citrinų arbatmedžio aliejus atgaivina protą, kūną ir dvasią, todėl mažina emocinį ir fizinį nuovargį.

Naudojama dalis: Lapai; Sinonimai: Leptospermum petersonii; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Australija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės natos.

 

 • Smulkioji mirtenė (lot. MelaleucaCajuputi):

Kajeputų eterinis aliejus (angl. Cajeput Oil) puikiai tinka naudoti daugelyje sveikatingumą skatinančių  mišinių ir formuluočių, skirtų stiprinti imuninę sistemą. Aliejus padeda palaikyti sveiką plaučių ir kvėpavimo takų funkciją, ypač kai siekiama sumažinti peršalimo ar gripo sukelta užgulimą, atverti ir išvalyti plaučius ir palaikyti kvėpavimo sistemą, jei vargina infekcija. Kajeputų aliejus yra naudingas norint slopinti nedidelį skausmą, uždegimą ir raumenų spazmus. Dažnai derinamas su įvairiomis mėtomis ir kitomis augalinėmis medžiagomis losjonų, balzamų ir kremų produkcijoje. Aliejus taip pat gali padėti palaikyti sveiką virškinimo sistemą.

Aromaterapijoje kajeputų aliejus pakylėja ir atgaivina. Emocinio nuovargio metu aliejus ramina ir pagyvina, gali padėti skatinti optimizmą ir atgauti teigiamą požiūrį. Švelnus kajeputų aliejaus kvapas išsklaidytas biuro aplinkoje - su kitais eteriniais aliejais arba be jų - padeda kovoti su mieguistumu ir išgryninti orą savo gyvu, mentolį primenančiu aromatu.

Naudojama dalis: Lapai ir šakelės; Sinonimai: Melaleuca cajuputi; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Australija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės natos.

 

 • Tikrasis šventkmynis (lot. TrachyspermumAmmi):

Kmynų eterinis aliejus (angl. Ajwain Oil) yra pagrindinis cheminio komponento timolio šaltinis, kuris laikomas galingiausiu terapiniu ingredientu. Žinomas dėl savo antiseptinių, antimikrobinių ir skausmą malšinančių savybių. Kmynų aliejus tradiciškai naudojamas ajurvedos medicinoje, siekiant palengvinti sąnarių skausmą, susijusį su reumatoidiniu artritu. Šis stebuklingas eterinis aliejus turi antihelmintinių savybių, kurios slopina kenksmingų bakterijų ir parazitų augimą virškinimo sistemoje. Aliejus taip pat yra galinga antibakterinė priemonė, padedanti gydyti ir užkirsti kelią bakterinėms infekcijoms organizme. Jis gali neutralizuoti laisvuosius radikalus, sumažinti uždegimą, pagerinti kvėpavimą ir atbaidyti vabzdžius.

Kmynu aliejus gaivina ir pažadina emociškai ir fiziškai. Naudojant aromaterapijoje, aliejaus aromatas gali padėti skatinti minčių aiškumą ir palaikyti teigiamą požiūrį į gyvenimą.

Naudojama dalis: Sėklos; Sinonimai: Trachyspermum ammi; Kiti pavadinimai: Tikrasis šventkmynis; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Indija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės natos.

 

 • Citrininis čiobrelis (lot. ThymusCitriodorus):

Citrininių čiobrelių eterinis aliejus (angl. Lemon Thyme Oil) pasižymi neįtikėtinomis antibakterinėmis, priešgrybelinėmis ir antivirusinėmis savybėmis. Dėl savo antiseptinių ir priešuždegiminių savybių jis puikiai papildo odą maitinančius aliejus ir naudojamas uždegiminėms, tokiems kaip vabzdžių įkandimai ir įgėlimai. Citrininių čiobrelių aliejus ne tik naudojamas žaizdoms ir odos problemoms valyti ir gydyti, bet ir gali būti vertingas valymo priemonių priedas. Aliejus taip pat padeda sunaikinti mikrobus ir palaikyti sveiką imuninę sistemą.

Naudojant aromaterapijoje, citrinų čiobrelių aliejus gali padėti slopinti stresą, nuovargį, depresiją ir melancholijos jausmus. Šis eterinis aliejus taip pat turi raminamųjų ir antispazminių savybių ir padėti atsikratyti nerimo jausmo. Gali būti naudojamas jausmingoms nuotaikoms įkvėpti, nes turi stiprių afrodiziako savybių.

Naudojama dalis: Lapai ir žydinčios viršūnės; Sinonimai: Thymus citriodorus; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: JAV; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės pereinančios į viršutines.

 

 • Kvapioji citrinmirtė (lot. BackhousiaCitriodora):

Citrinmirčių eterinis aliejus (angl. Lemon Myrtle Essential Oil) pasižymi puikiomis mikrobų šalinimo savybėmis, kurios yra veiksmingiausios, kai yra įtrauktos į difuzoriaus mišinius, purškiklius ir kitus produktus, skirtus palaikyti kvėpavimo takus ir imuninę sistemą bei prisidėti prie geros savijautos skatinimo. Tai padeda išvengti sezoninių ligų ir padeda lengviau kvėpuoti užgulimo metu. Citrinmirčių aliejus taip pat padeda kovoti su nemaloniais kvapais, taip pat yra labai naudingas ingredientas buitinėms valymo priemonėms. Citrinmirtė yra tiriama mokslininkų, dėl galimo jos panaudojimo gydant grybelinę odos infekciją. Šis aliejus naudojamas labai mažais kiekiais odos priežiūros reikmėms, jis yra vertingas riebiai odai.

Citrinmirčių eterinis aliejus pakylėja ir gaivina emociškai ir fiziškai. Jis taip pat turi raminamąjį poveikį, kuris gali padėti sumažinti įtampą nuo kasdienio streso ir nuraminti protą nerimo ir streso metu. Jei naudojamas prieš miegą, citrinų mirtų aliejus padeda ramiau miegoti.

Naudojama dalis: Lapai; Sinonimai: Backhousia citriodora; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Australija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės pereinančios į viršutines.

 

 • Šaltmėtė (lot. MenthaSpicata):

Šaltmėčių eterinis aliejus (angl. Spearmint Oil) yra puikus pasirinkimas norint palengvinti nepageidaujamus raumenų spazmus, padėti suvaldyti nedidelį skausmą ir uždegimą bei palaikyti sveiką virškinimo sistemą. Šis aliejus gali padėti palaikyti tinkamą plaučių funkciją, ypač naudingas esant peršalimui ar gripui. Šaltmėčių aliejus gali padėti sustiprinti imuninę sistemą ir sumažinti nepageidaujamą bakterijų, grybelių ar virusų plitimą. Naudojant odos priežiūros priemonėse, mėtų eterinį aliejų galima įtraukti į preparatus, skirtus odai ir plaukams atgaivinti.

Naudojant aromaterapijoje, saldus, gaivinantis šaltmėčių aliejaus kvapas turi subalansuojantį ir gerą savijautą skatinantį poveikį. Puikus priedas kasdieniam streso valdymui. Šis eterinis aliejus gali padėti valdyti situacinį nerimą ir depresiją bei skatinti ramų nakties miegą. Pereinamojo laikotarpio ar abejonių laikais šaltmėčių aliejus padeda aiškiau mąstyti ir skatina didesnį pasitikėjimą savimi.

Naudojama dalis: Lapai ir viršūnės; Sinonimai: Mentha spicata; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: JAV; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės natos.

 

 • Kvapusis citrinmedis (lot. CitrusJunos):

Kvapiųjų mandarinų eterinis aliejus (angl. Yuzu Oil) yra puikus pasirinkimas, kai norima padėti pagerinti imuninę sistemą, sumažinti skausmą ir uždegimą ar nuraminti raumenų spazmus. Populiarus Japonų liaudies medicinoje, kvapiųjų mandarinų aliejus palaiko sveiką plaučių funkciją ir turi galingą antibakterinį poveikį, todėl jis veiksmingas nuo peršalimo ir gripo. Dažnai naudojamas veido ir kūno valymo priemonėse dėl savo gryninančių savybių ir malonaus kvapo. Aliejus skatina jaunatviškesnę odos išvaizdą, mažina raukšlių atsiradimą, išlygina nevienodą pigmentaciją ir suteikia odai prarastą elastingumą.

Raminantis protą ir gaivinantis kūną, aliejus dažnai naudojamas aromaterapijoje. Dėl malonaus kvapiųjų mandarinų aromato jis yra tinkamas difuzorių mišiniams, skirtiems sumažinti nerimą, depresiją ir nervingumą.

Naudojama dalis: Žievė; Sinonimai: Citrus junos; Išgavimo būdas: Šaltas spaudimas; Kilmės šalis: Japonija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės natos.

 

 • Kvapusis bazilikas (lot. OcimumBasilicum):

Bazilikų eterinis aliejus (angl. Basil Oil) turi platų pritaikymo spektrą - nuo psichinės būklės stiprinimo iki malšinimo nuovargio. Aliejus padeda sumažinti nedidelį skausmą ir uždegimą bei raumenų spazmus, mažina nepageidaujamų bakterijų ar grybelių plitimą. Odos priežiūros srityje veiksmingos baziliko aliejaus antibakterinės ir priešuždegiminės savybės padeda sustabdyti spuogų protrūkį. Jis taip pat gali būti naudojamas vabzdžių įkandimams ir odos ligoms, tokioms kaip psoriazė, gydyti. Bazilikų aliejus, būdamas turtingas flavonoidų ir antioksidantų šaltinis, taip pat veikia kaip veiksminga senėjimą stabdanti priemonė, stangrinanti odą, kovojanti su laisvųjų radikalų daroma žala ir oksidaciniu stresu bei neleidžianti atsirasti raukšlėms.

Aromaterapijoje baziliko aliejus naudojamas atkurti protinį budrumą ir kovoti su nuovargiu, nes yra natūralus stimuliatorius. Šis eterinis aliejus yra pakylėjantis ir labai gerbiamas Ajurvedoje dėl savo sugebėjimo suteikti psichinių jėgų ir paaštrinti protą. Baziliko aliejaus kvapas sumažinta galvos skausmą ir nuraminta nervus, suteikia ramybės būseną.

Naudojama dalis: Lapai ir žydinčios viršūnės; Sinonimai: Ocimum basilicum; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Indija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės pereinančios į vidurines.

 

 • Krapai (lot. AnethumSowa):

Pagrindinis Indijos krapų eterinio aliejaus (angl. Anethi Oil) gydomasis bruožas yra skrandžio sutrikimams ir vidurių pūtimui malšinti. Aliejus yra naudingas mišiniuose, skirtuose skausmui ir uždegimui, raumenų spazmams malšinti ir neleidžia bakterijoms, grybeliui ar virusams plisti. Indijoje nuo senų laikų aliejus buvo naudojamas įvairioms odos problemoms gydyti. Indijos krapų aliejus gali padėti odai, slopindamas porų užsikimšimą, apsaugodamas ją nuo toksiškų bakterijų dalelių invazijos ir nuo spuogų, egzemos bei dermatito.

Indijos krapų eterinio aliejaus poveikis aromaterapijoje laikomas ypač naudingu. Savo gaivinančiu ir pakeliančiu aromatu jis suteikia emocinio nerūpestingumo jausmą. Šis gebėjimas atpalaiduoja įtampą nuo kasdienio streso, skatina gilų, ramų miegą ir palaiko pasitenkinimo ir gerovės pojūčius.

Naudojama dalis: Sėklos; Sinonimai: Anethum sowa L.; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Indija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės natos.

 

 • Blakinė kalendra (lot. CoriandrumSativum):

Kalendros sėklų eterinis aliejus (angl. Coriander Oil) ypač vertinamas parfumerijoje, pasižymi puikiomis fiksuojančiomis savybėmis ir gerai susilieja su kitais eteriniais aliejais, dažniausiai sukurdamas vyrišką natą. Dažnai naudojamas muilui, kosmetikai, odekolonui ir kvepalams suteikti gaivumo. Saldus kalendrų aliejaus aromatas atpalaiduoja ir gaivina, todėl puikiai tinka eterinių aliejų mišiniuose suteikti šviežią, žolinį kvapą.

Kalendros sėklų eterinis aliejus taip pat yra geras imuninės sistemos stimuliatorius ir puikiai kovoja su mikrobais. Aliejus yra veiksmingas odos priežiūros papildas, siekiant užkirsti kelią spuogams ir inkštirams, dėl savo antibakterinių ir antioksidacinių savybių, geba panaikinti streso ir aplinkos taršos žalą. Patikimas būdas sumažinti skausmą, pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis ir gerina kraujotaką.

Kalendros eterinio aliejaus ramiai šildo ir gali padėti pakelti nuotaiką, sumažinti stresą, sutelkti dėmesį ir galbūt palengvinti situacinę depresiją. Gali per daug įsitempusiam organizmui suteikti pusiausvyrą ir ramybę, dažnai naudojamas mišiniuose, skirtuose giliam, ramiam miegui inicijuoti.

Naudojama dalis: Sėklos; Sinonimai: Coriandrum sativum L.; Kiti pavadinimai: Koriandras; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Prancūzija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės pereinančios į viršutines, puikus fiksatorius.

 

Sudėtis: Aniba Rosaeodora (Rosewood), Mentha Citrata (Bergamot Mint), Salvia Sclarea (Clary Sage), Melaleuca Teretifolia (Honey Myrtle), Picea Mariana (Spruce Black), Leptospermum Petersonii (Lemon Tea Tree), Melaleuca Cajuputi (Cajeput), Trachyspermum Ammi (Ajowan), Thymus Citriodorus (Thyme Lemon), Backhousia Citriodora (Lemon Myrtle), Mentha Spicata (Spearmint), Citrus Junos (Yuzu), Ocimum Basilicum (Basil), Anethum Sowa (Anethi), Coriandrum Sativum (Coriander) eteriniai aliejai.

 

Naudojimo instrukcija: 3-5 lašus eterinio aliejaus įlašinkite į aromaterapijos difuzorių arba į vonią. Įlašinkite kelis lašus eterinio aliejaus į vandenį, kad paruošti namų kvapo purškiklį arba užlašinkite kelis lašus ant tekstilės medžiagos ir padėkite ją pasirinktoje namų vietoje. 

 

Įspėjamoji informacija: Tik išoriniam naudojimui. Saugoti, kad nepatektų į akis, nosį ar burną. Saugoti nuo vaikų. 

 

Pagaminta Europos Sąjungoje.

 

Pasirinkite pakuotę
Naujiena
15,99 €
Kiekis
1
DPD paštomatas
DPD paštomatas
Pristatymo kaina: 3 €

Nemokamas pristatymas nuo 19 €

*„Tik internetu“ prekės užsakomos tiesiai iš tiekėjo, todėl jų pristatymas trunka nuo 4 iki 12 savaičių.

2-5 d.d.
Omniva paštomatas
Omniva paštomatas
Pristatymo kaina: 3 €

Nemokamas pristatymas nuo 29 €

*„Tik internetu“ prekės užsakomos tiesiai iš tiekėjo, todėl jų pristatymas trunka nuo 4 iki 12 savaičių.

2-5 d.d.
DPD kurjeris
DPD kurjeris
Pristatymo kaina: 4 €

Nemokamas pristatymas nuo 29 €

*„Tik internetu“ prekės užsakomos tiesiai iš tiekėjo, todėl jų pristatymas trunka nuo 4 iki 12 savaičių.

2-5 d.d.
Atsiimsiu prie sutarto įėjimo (neturiu Galimybių paso)
Atsiimsiu prie sutarto įėjimo (neturiu Galimybių paso)
Pristatymo kaina: 0 €

Atsiimkite prekes prie sutarto įėjimo

1-2 d.d.
Atsiėmimas KIKA parduotuvėje
Atsiėmimas KIKA parduotuvėje
Pristatymo kaina: 0 €

Prekes atsiimkite parduotuvėje

1-2 d.d.

Dėmesio! Užsakę šią prekę su pristatymu į namus ar paštomatą, ją gausite vėliau, atskira siunta.

 

Buvo sukurtas neįtikėtinas 15 eterinių aliejų mišinys, palaikantis svarbiausią mūsų gyvenime sistemą - imunitetą. Unikalus senovinių eterinių aliejų mišinys, galintis padėti gydyti ir užkirsti kelią bakterinėms infekcijoms, palaikyti sveiką plaučių ir kvėpavimo takų funkciją bei stimuliuoti imuninę sistemą.

 

Mišinį sudaro 15 aukščiausios kokybės eterinių aliejų:                                  

 

 • Rosewood (lot. AnibaRosaeodora):

Kvapiojo rožmedžio eterinis aliejus (angl. Rosewood Essential Oil) yra vienas iš universaliausių eterinių aliejų, nes jis naudojamas daugeliui odos ligų gydyti, atpalaiduoja protą ir atgaivina, pašalina nereikalingas mintis ir sumažina nerimą. Švelnus, tinka bet kokio tipo odai, įskaitant riebią, jautrią ir brandžią veido odą. Raudonmedžio eterinis aliejus yra naudingas mažinant skausmą ir uždegimą bei palengvinant nepageidaujamus raumenų spazmus. Manoma, kad jis taip pat gali padėti sustiprinti susilpnėjusią imuninę sistemą, sumažindamas nepageidaujamų bakterijų, virusų ir grybelių problemas. Natūralioje parfumerijoje rožių medžio eterinis aliejus naudojamas kaip pamatinė nata, nes jis lėtai garuoja ir taip kurį laiką išsilaiko ore, todėl yra labai naudingas kuriant kvapus.

Naudojant aromaterapijoje, rožių medžio eterinis aliejus padeda pasiruošti dvasiniam gydymui. Tai palengvina prasmingą meditaciją ir gali padėti sumažinti nerimą ir situacinę depresiją. Rožmedis yra ypač efektyvus, kai norima pagerinti miego kokybę.

Naudojama dalis: Mediena; Sinonimai: Aniba rosodora Ducke; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Brazilija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės pereinančios į vidurines.

 

 • Citrinkvapė pipirinė mėta (lot. MenthaCitrata):

Pipirmėčių eterinis aliejus (angl. Bergamot Mint Oil) aromaterapeutų laikomas vienu svarbiausių eterinių aliejų, pasižymi puikiu poveikiu virškinimo, kvėpavimo ir nervų sistemoms. Aliejus suteikia organizmui pusiausvyrą, padeda palengvinti nepageidaujamus raumenų spazmus ir stiprina imuninę sistemą. Tepant aliejų ant odos, turi raminantį, minkštinantį, tonizuojantį ir priešuždegiminį poveikį. Pipirmėčių aliejus naudojamas daugelyje aukštos kokybės plaukų priežiūros produktų, nes jis gali natūraliai sutankinti ir maitinti pažeistus plaukus. Gali būti naudojamas kaip natūralus plaukų slinkimo gydymo būdas, stimuliuoja galvos odą ir suteikia energijos.

Pipirmėčių aliejus skatina gerą savijautą ir atgaivina. Saldus ir gaivus aromatas yra puiki priemonė sužadinti susikaupimo jausmą ir teigiamą nuotaiką. Išsklaidytas su difuzoriumi, padeda sumažinti emocinį susijaudinimą, gerina koncentraciją ir skatina ramų nakties miegą.

Naudojama dalis: Lapai ir žydinčios viršūnės; Sinonimai: Mentha citrata; Kiti pavadinimai: Citrininė mėta; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Indija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės natos.

 

 • Kvapusis šalavijas (lot. SalviaSclarea):

Kvapiųjų šalavijų eterinis aliejus (angl. Clary Sage Oil) gali padėti sumažinti nedidelį skausmą ir uždegimą, kartu palengvindamas raumenų spazmus. Aliejus gali sustiprinti susilpnėjusią imuninę sistemą ir padėti sumažinti nepageidaujamą bakterijų aktyvumą. Puikus palaikymas sveikai plaučių funkcijai, gali padėti atverti kvėpavimo takus nedidelio astmos priepuolio metu.

Naudojant aromaterapijoje, kvapiųjų šalavijų aliejus pakelia ir puoselėja gerą nuotaiką. Puikus pasirinkimas naudoti mišiniuose, skirtuose suvaldyti situacinį nerimą ir skatinti ramų miegą, aliejus mažina įtampą nuo kasdienio streso ir palaiko ramybės jausmą. Kvapiųjų šalavijų aliejus leidžia kūrybiškam įkvėpimui laisvai tekėti, dažnai padedant neryžtingumo ar emocinės sumaišties metu. Jis taip pat laikomas galingu afrodiziaku daugelyje kultūrų ir gali būti naudingas seksualinės sveikatos srityse.

Naudojama dalis: Lapai ir žydinčios viršūnės; Sinonimai: Salvia sclarea L.; Kiti pavadinimai: Šalavijų aliejus, muskatinių šalavijų aliejus; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Prancūzija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės natos.

 

 • Trapioji mirtenė (lot. MelaleucaTeretifolia):

Mirtų eterinis aliejus (angl. Honey Myrtle Oil) yra veiksmingas aliejus, naudojamas siekiant sumažinti nepageidaujamą mikrobų aktyvumą, jis padeda pašalinti plaučių užgulimą, palaiko sveiką plaučių ir kvėpavimo takų funkciją. Aliejus gali padėti sumažinti nepageidaujamą bakterijų, grybelių ar virusų aktyvumą. Suteikia odos paramą, gali padėti su nedidelėmis odos problemomis, tokiomis kaip spuogai, pjūviai, nudegimai ir nedidelės infekcijos. Mirtų eterinis aliejus turi antioksidacinių savybių ir gali padėti ląstelių regeneracijai. Tai taip pat padeda palaikyti raumenų sveikatą ir naudinga naudojant kartu su masažo mišiniais.

Naudojant su difuzoriumi, medaus mirtų eterinis aliejus emociškai pakelia ir atgaivina. Dėl savo savybių jis puikiai tinka perteikti švaros ir šviežumo jausmą. Aliejus atgaivina protą, kūną ir dvasią, padeda sumažinti emocinį ir fizinį nuovargį.

Naudojama dalis: Gėlių žiedai, lapai ir šakelės; Sinonimai: Melaleuca teretifolia Endl; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Australija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės pereinančios į viršutines.

 

 • Juodoji eglė (lot. PiceaMariana):

Juodųjų eglių eterinis aliejus (angl. Black Spruce Oil) dažnai naudojamas siekiant sumažinti nepageidaujamų mikrobų buvimą ir palengvinti nemalonius raumenų spazmus, be to, aliejus turi priešuždegiminių ir atsikosėjimą skatinančių savybių, kurios padeda išspręsti plaučių ir sinusų problemas. Juodųjų eglių aliejus yra naudingas siekiant sumažinti nedidelį skausmą ir uždegimą ir dažnai yra vertingas komponentas masažui skirtam aliejų mišiniui dėl atjauninančio poveikio. Aliejus turi raminamąjį poveikį protui, dėl savo atkuriamųjų, gaiviųjų ir valomųjų savybių, panašių į pasivaikščiojimą ramiame spygliuočių miške, kuris atneša vidinę ramybę ir atgaivina dvasią. Aliejus taip pat gali padėti palaikyti sveiką imuninę sistemą.

Juodųjų eglių aliejus atpalaiduoja ir ramina emociškai ir fiziškai. Skatina minkštą, švelnų savęs apmąstymą ir gali padėti apsaugoti jus nuo neigiamos energijos. Jis taip pat turi raminantį poveikį, kuris padeda sumažinti nervingumą ir mažina nerimą bei depresiją. Žinomas dėl didelių įžeminimo privalumų, juodųjų eglių aliejus plačiai naudojamas meditacijos mišiniuose, skirtuose stabilizuoti ir nuraminti neramų protą ar dvasią.

Naudojama dalis: Spygliai; Sinonimai: Picea mariana; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Kanada; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės pereinančios į vidurines.

 

 • Citrinmedis (lot. Leptospermum Petersonii):

Citrininių arbatmedžių eterinis aliejus (angl. Lemon Tea Tree Oil) gali padėti sumažinti bakterijų, grybelių ar virusų plitimą, padėti palaikyti plaučių ir kvėpavimo takų funkciją. Aliejus taip pat gali padėti sumažinti skausmą ir uždegimą, ypač susiduriant su lėtiniu uždegimu ar raumenų įtampa. Yra žinoma, kad jis turi neįtikėtinai daug cheminio junginio citralio, kuris suteikia išskirtinių mikrobus naikinančių savybių, dėl to aliejus puikus priedas valymo produktams. Žinomas kaip vienas geriausių eterinių aliejų natūraliems vabzdžių repelentams.

Citrininių arbatmedžių eterinis aliejus yra puikus natūralus antiseptikas odos infekcijoms gydyti. Aliejus iš karto įsiskverbia į išorinius odos sluoksnius ir susimaišo su kūno aliejais, tai padeda gydyti vabzdžių įkandimus, įpjovimus, nudegimus, spuogus, užkrėstos žaizdas, mėlynes ir saulės nudegimus. Citrininių arbatmedžių aliejus taip pat turi antimikrobinių savybių, kurios naikina ant odos plintančias bakterijas, kurios sukelia kūno kvapą.

Citrinų arbatmedžio aliejus pakylėja ir ramina emociškai. Šis eterinis aliejus suteikia aiškumą mintyse, stiprina pasitikėjimą savimi ir yra labai motyvuojantis. Citrinų arbatmedžio aliejus atgaivina protą, kūną ir dvasią, todėl mažina emocinį ir fizinį nuovargį.

Naudojama dalis: Lapai; Sinonimai: Leptospermum petersonii; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Australija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės natos.

 

 • Smulkioji mirtenė (lot. MelaleucaCajuputi):

Kajeputų eterinis aliejus (angl. Cajeput Oil) puikiai tinka naudoti daugelyje sveikatingumą skatinančių  mišinių ir formuluočių, skirtų stiprinti imuninę sistemą. Aliejus padeda palaikyti sveiką plaučių ir kvėpavimo takų funkciją, ypač kai siekiama sumažinti peršalimo ar gripo sukelta užgulimą, atverti ir išvalyti plaučius ir palaikyti kvėpavimo sistemą, jei vargina infekcija. Kajeputų aliejus yra naudingas norint slopinti nedidelį skausmą, uždegimą ir raumenų spazmus. Dažnai derinamas su įvairiomis mėtomis ir kitomis augalinėmis medžiagomis losjonų, balzamų ir kremų produkcijoje. Aliejus taip pat gali padėti palaikyti sveiką virškinimo sistemą.

Aromaterapijoje kajeputų aliejus pakylėja ir atgaivina. Emocinio nuovargio metu aliejus ramina ir pagyvina, gali padėti skatinti optimizmą ir atgauti teigiamą požiūrį. Švelnus kajeputų aliejaus kvapas išsklaidytas biuro aplinkoje - su kitais eteriniais aliejais arba be jų - padeda kovoti su mieguistumu ir išgryninti orą savo gyvu, mentolį primenančiu aromatu.

Naudojama dalis: Lapai ir šakelės; Sinonimai: Melaleuca cajuputi; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Australija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės natos.

 

 • Tikrasis šventkmynis (lot. TrachyspermumAmmi):

Kmynų eterinis aliejus (angl. Ajwain Oil) yra pagrindinis cheminio komponento timolio šaltinis, kuris laikomas galingiausiu terapiniu ingredientu. Žinomas dėl savo antiseptinių, antimikrobinių ir skausmą malšinančių savybių. Kmynų aliejus tradiciškai naudojamas ajurvedos medicinoje, siekiant palengvinti sąnarių skausmą, susijusį su reumatoidiniu artritu. Šis stebuklingas eterinis aliejus turi antihelmintinių savybių, kurios slopina kenksmingų bakterijų ir parazitų augimą virškinimo sistemoje. Aliejus taip pat yra galinga antibakterinė priemonė, padedanti gydyti ir užkirsti kelią bakterinėms infekcijoms organizme. Jis gali neutralizuoti laisvuosius radikalus, sumažinti uždegimą, pagerinti kvėpavimą ir atbaidyti vabzdžius.

Kmynu aliejus gaivina ir pažadina emociškai ir fiziškai. Naudojant aromaterapijoje, aliejaus aromatas gali padėti skatinti minčių aiškumą ir palaikyti teigiamą požiūrį į gyvenimą.

Naudojama dalis: Sėklos; Sinonimai: Trachyspermum ammi; Kiti pavadinimai: Tikrasis šventkmynis; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Indija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės natos.

 

 • Citrininis čiobrelis (lot. ThymusCitriodorus):

Citrininių čiobrelių eterinis aliejus (angl. Lemon Thyme Oil) pasižymi neįtikėtinomis antibakterinėmis, priešgrybelinėmis ir antivirusinėmis savybėmis. Dėl savo antiseptinių ir priešuždegiminių savybių jis puikiai papildo odą maitinančius aliejus ir naudojamas uždegiminėms, tokiems kaip vabzdžių įkandimai ir įgėlimai. Citrininių čiobrelių aliejus ne tik naudojamas žaizdoms ir odos problemoms valyti ir gydyti, bet ir gali būti vertingas valymo priemonių priedas. Aliejus taip pat padeda sunaikinti mikrobus ir palaikyti sveiką imuninę sistemą.

Naudojant aromaterapijoje, citrinų čiobrelių aliejus gali padėti slopinti stresą, nuovargį, depresiją ir melancholijos jausmus. Šis eterinis aliejus taip pat turi raminamųjų ir antispazminių savybių ir padėti atsikratyti nerimo jausmo. Gali būti naudojamas jausmingoms nuotaikoms įkvėpti, nes turi stiprių afrodiziako savybių.

Naudojama dalis: Lapai ir žydinčios viršūnės; Sinonimai: Thymus citriodorus; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: JAV; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės pereinančios į viršutines.

 

 • Kvapioji citrinmirtė (lot. BackhousiaCitriodora):

Citrinmirčių eterinis aliejus (angl. Lemon Myrtle Essential Oil) pasižymi puikiomis mikrobų šalinimo savybėmis, kurios yra veiksmingiausios, kai yra įtrauktos į difuzoriaus mišinius, purškiklius ir kitus produktus, skirtus palaikyti kvėpavimo takus ir imuninę sistemą bei prisidėti prie geros savijautos skatinimo. Tai padeda išvengti sezoninių ligų ir padeda lengviau kvėpuoti užgulimo metu. Citrinmirčių aliejus taip pat padeda kovoti su nemaloniais kvapais, taip pat yra labai naudingas ingredientas buitinėms valymo priemonėms. Citrinmirtė yra tiriama mokslininkų, dėl galimo jos panaudojimo gydant grybelinę odos infekciją. Šis aliejus naudojamas labai mažais kiekiais odos priežiūros reikmėms, jis yra vertingas riebiai odai.

Citrinmirčių eterinis aliejus pakylėja ir gaivina emociškai ir fiziškai. Jis taip pat turi raminamąjį poveikį, kuris gali padėti sumažinti įtampą nuo kasdienio streso ir nuraminti protą nerimo ir streso metu. Jei naudojamas prieš miegą, citrinų mirtų aliejus padeda ramiau miegoti.

Naudojama dalis: Lapai; Sinonimai: Backhousia citriodora; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Australija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės pereinančios į viršutines.

 

 • Šaltmėtė (lot. MenthaSpicata):

Šaltmėčių eterinis aliejus (angl. Spearmint Oil) yra puikus pasirinkimas norint palengvinti nepageidaujamus raumenų spazmus, padėti suvaldyti nedidelį skausmą ir uždegimą bei palaikyti sveiką virškinimo sistemą. Šis aliejus gali padėti palaikyti tinkamą plaučių funkciją, ypač naudingas esant peršalimui ar gripui. Šaltmėčių aliejus gali padėti sustiprinti imuninę sistemą ir sumažinti nepageidaujamą bakterijų, grybelių ar virusų plitimą. Naudojant odos priežiūros priemonėse, mėtų eterinį aliejų galima įtraukti į preparatus, skirtus odai ir plaukams atgaivinti.

Naudojant aromaterapijoje, saldus, gaivinantis šaltmėčių aliejaus kvapas turi subalansuojantį ir gerą savijautą skatinantį poveikį. Puikus priedas kasdieniam streso valdymui. Šis eterinis aliejus gali padėti valdyti situacinį nerimą ir depresiją bei skatinti ramų nakties miegą. Pereinamojo laikotarpio ar abejonių laikais šaltmėčių aliejus padeda aiškiau mąstyti ir skatina didesnį pasitikėjimą savimi.

Naudojama dalis: Lapai ir viršūnės; Sinonimai: Mentha spicata; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: JAV; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės natos.

 

 • Kvapusis citrinmedis (lot. CitrusJunos):

Kvapiųjų mandarinų eterinis aliejus (angl. Yuzu Oil) yra puikus pasirinkimas, kai norima padėti pagerinti imuninę sistemą, sumažinti skausmą ir uždegimą ar nuraminti raumenų spazmus. Populiarus Japonų liaudies medicinoje, kvapiųjų mandarinų aliejus palaiko sveiką plaučių funkciją ir turi galingą antibakterinį poveikį, todėl jis veiksmingas nuo peršalimo ir gripo. Dažnai naudojamas veido ir kūno valymo priemonėse dėl savo gryninančių savybių ir malonaus kvapo. Aliejus skatina jaunatviškesnę odos išvaizdą, mažina raukšlių atsiradimą, išlygina nevienodą pigmentaciją ir suteikia odai prarastą elastingumą.

Raminantis protą ir gaivinantis kūną, aliejus dažnai naudojamas aromaterapijoje. Dėl malonaus kvapiųjų mandarinų aromato jis yra tinkamas difuzorių mišiniams, skirtiems sumažinti nerimą, depresiją ir nervingumą.

Naudojama dalis: Žievė; Sinonimai: Citrus junos; Išgavimo būdas: Šaltas spaudimas; Kilmės šalis: Japonija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės natos.

 

 • Kvapusis bazilikas (lot. OcimumBasilicum):

Bazilikų eterinis aliejus (angl. Basil Oil) turi platų pritaikymo spektrą - nuo psichinės būklės stiprinimo iki malšinimo nuovargio. Aliejus padeda sumažinti nedidelį skausmą ir uždegimą bei raumenų spazmus, mažina nepageidaujamų bakterijų ar grybelių plitimą. Odos priežiūros srityje veiksmingos baziliko aliejaus antibakterinės ir priešuždegiminės savybės padeda sustabdyti spuogų protrūkį. Jis taip pat gali būti naudojamas vabzdžių įkandimams ir odos ligoms, tokioms kaip psoriazė, gydyti. Bazilikų aliejus, būdamas turtingas flavonoidų ir antioksidantų šaltinis, taip pat veikia kaip veiksminga senėjimą stabdanti priemonė, stangrinanti odą, kovojanti su laisvųjų radikalų daroma žala ir oksidaciniu stresu bei neleidžianti atsirasti raukšlėms.

Aromaterapijoje baziliko aliejus naudojamas atkurti protinį budrumą ir kovoti su nuovargiu, nes yra natūralus stimuliatorius. Šis eterinis aliejus yra pakylėjantis ir labai gerbiamas Ajurvedoje dėl savo sugebėjimo suteikti psichinių jėgų ir paaštrinti protą. Baziliko aliejaus kvapas sumažinta galvos skausmą ir nuraminta nervus, suteikia ramybės būseną.

Naudojama dalis: Lapai ir žydinčios viršūnės; Sinonimai: Ocimum basilicum; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Indija; Kvapo natų klasifikacija: Viršutinės pereinančios į vidurines.

 

 • Krapai (lot. AnethumSowa):

Pagrindinis Indijos krapų eterinio aliejaus (angl. Anethi Oil) gydomasis bruožas yra skrandžio sutrikimams ir vidurių pūtimui malšinti. Aliejus yra naudingas mišiniuose, skirtuose skausmui ir uždegimui, raumenų spazmams malšinti ir neleidžia bakterijoms, grybeliui ar virusams plisti. Indijoje nuo senų laikų aliejus buvo naudojamas įvairioms odos problemoms gydyti. Indijos krapų aliejus gali padėti odai, slopindamas porų užsikimšimą, apsaugodamas ją nuo toksiškų bakterijų dalelių invazijos ir nuo spuogų, egzemos bei dermatito.

Indijos krapų eterinio aliejaus poveikis aromaterapijoje laikomas ypač naudingu. Savo gaivinančiu ir pakeliančiu aromatu jis suteikia emocinio nerūpestingumo jausmą. Šis gebėjimas atpalaiduoja įtampą nuo kasdienio streso, skatina gilų, ramų miegą ir palaiko pasitenkinimo ir gerovės pojūčius.

Naudojama dalis: Sėklos; Sinonimai: Anethum sowa L.; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Indija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės natos.

 

 • Blakinė kalendra (lot. CoriandrumSativum):

Kalendros sėklų eterinis aliejus (angl. Coriander Oil) ypač vertinamas parfumerijoje, pasižymi puikiomis fiksuojančiomis savybėmis ir gerai susilieja su kitais eteriniais aliejais, dažniausiai sukurdamas vyrišką natą. Dažnai naudojamas muilui, kosmetikai, odekolonui ir kvepalams suteikti gaivumo. Saldus kalendrų aliejaus aromatas atpalaiduoja ir gaivina, todėl puikiai tinka eterinių aliejų mišiniuose suteikti šviežią, žolinį kvapą.

Kalendros sėklų eterinis aliejus taip pat yra geras imuninės sistemos stimuliatorius ir puikiai kovoja su mikrobais. Aliejus yra veiksmingas odos priežiūros papildas, siekiant užkirsti kelią spuogams ir inkštirams, dėl savo antibakterinių ir antioksidacinių savybių, geba panaikinti streso ir aplinkos taršos žalą. Patikimas būdas sumažinti skausmą, pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis ir gerina kraujotaką.

Kalendros eterinio aliejaus ramiai šildo ir gali padėti pakelti nuotaiką, sumažinti stresą, sutelkti dėmesį ir galbūt palengvinti situacinę depresiją. Gali per daug įsitempusiam organizmui suteikti pusiausvyrą ir ramybę, dažnai naudojamas mišiniuose, skirtuose giliam, ramiam miegui inicijuoti.

Naudojama dalis: Sėklos; Sinonimai: Coriandrum sativum L.; Kiti pavadinimai: Koriandras; Išgavimo būdas: Garų distiliacija; Kilmės šalis: Prancūzija; Kvapo natų klasifikacija: Vidurinės pereinančios į viršutines, puikus fiksatorius.

 

Sudėtis: Aniba Rosaeodora (Rosewood), Mentha Citrata (Bergamot Mint), Salvia Sclarea (Clary Sage), Melaleuca Teretifolia (Honey Myrtle), Picea Mariana (Spruce Black), Leptospermum Petersonii (Lemon Tea Tree), Melaleuca Cajuputi (Cajeput), Trachyspermum Ammi (Ajowan), Thymus Citriodorus (Thyme Lemon), Backhousia Citriodora (Lemon Myrtle), Mentha Spicata (Spearmint), Citrus Junos (Yuzu), Ocimum Basilicum (Basil), Anethum Sowa (Anethi), Coriandrum Sativum (Coriander) eteriniai aliejai.

 

Naudojimo instrukcija: 3-5 lašus eterinio aliejaus įlašinkite į aromaterapijos difuzorių arba į vonią. Įlašinkite kelis lašus eterinio aliejaus į vandenį, kad paruošti namų kvapo purškiklį arba užlašinkite kelis lašus ant tekstilės medžiagos ir padėkite ją pasirinktoje namų vietoje. 

 

Įspėjamoji informacija: Tik išoriniam naudojimui. Saugoti, kad nepatektų į akis, nosį ar burną. Saugoti nuo vaikų. 

 

Pagaminta Europos Sąjungoje.

 


Rekomenduojamos prekės

Kalėdos
NATURE'S PROTECTION Multivitamins Papildai šunims, 150 g
17,99 €
NATURE'S PROTECTION Multivitamins Papildai šunims, 150 g
Į krepšelį
Kalėdos
NATURE'S PROTECTION Daily Vitamins Formula Papildai katėms 120 tbl., 60 g
12,99 €
NATURE'S PROTECTION Daily Vitamins Formula Papildai katėms 120 tbl., 60 g
Į krepšelį
COLLAR Odinid antkaklis su atspindinčia juosta rudas, 2x32-40 cm
5,99 €
COLLAR Odinid antkaklis su atspindinčia juosta rudas, 2x32-40 cm
Į krepšelį
-30% M-PETS Žaislas DROGO mėlynas 18 x 8.5 x 8.5 cm
6,99 € 9,99 €
M-PETS Žaislas DROGO mėlynas 18 x 8.5 x 8.5 cm
Į krepšelį
Tik atsiėmimas parduotuvėjeTik atsiėmimas parduotuvėje
Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas.