Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai:+370 700 66066

„A'Scentuals“ – eterinių aliejų sinergija jūsų namams ir augintiniams. Visi „A’Scentuals“ produktai pagaminti tik iš 100% grynų, natūralių eterinių ar bazinių augalinių aliejų. Juose nėra jokių cheminių medžiagų ir priedų. Siūlydami natūralias, aukščiausios kokybės priemones siekiame užtikrinti kuo geresnę jūsų augintinio, o kartu ir visos šeimos fizinę bei emocinę būklę.

Kosulys, čiaudėjimas, sloga –  tai tik keletas simptomų, su kuriais augintiniai susiduria peršalimo ligų sezono metu. Gaivaus, miško aromato eterinių aliejų mišinys „A‘Scentuals Microbe Shield“ sukurtas pagal aukščiausios kokybės standartus tam, kad galėtų padėti apsaugoti augintinius nuo įvairių mikrobų (bakterijų, virusų ir grybelių), dezinfekuotų bei kvėpintų patalpas.

„A‘Scentuals Microbe Shield“ mišinys sudarytas iš šių natūralių eterinių aliejų:

  • kopalių (Copaiba), kurie skleidžia ne tik švelnų, malonų miško aromatą, bet ir pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis, tad gali padėti apsisaugoti nuo infekcijų bei naikinti jau atsiradusius mikrobus;
  • rozalinų (Rosalina), kurios gali padėti išvalyti orą nuo bakterijų ir virusų kartu maloniai pakvėpindamos patalpas;
  • imbierinių citrinžolių (Palmarosa), kurios pasižymi antivirusinėmis, priešuždegiminėmis, priešgrybelinėmis savybėmis, yra lengvai toleruojamos bet kokio odos tipo ir gali padėti apsisaugoti nuo įvairių rūšių mikrobų;
  • pluoštinių bosvelijų (Frankincense Carteri), kurios gali veikti kaip puiki apsauginė priemonė nuo įvairių mikroorganizmų;
  • bergamočių (Bergamot), kurios taip pat gali padėti apsisaugoti nuo bakterijų, virusų ir grybelių.

Gamintojas: „A‘Scentuals“, Lietuva.

Sudėtis: Copaifera officinalis, Bergamot, Melaleuca ericifolia, Boswellia serrata, Cymbopogon martini.

Naudojimas: 1–3 lašus eterinio aliejaus įlašinkite į kvapų difuzorių/elektrinį garintuvą, užlašinkite ant medžiaginio antkaklio, žaislo ar augintinio guolio.

Įspėjamoji informacija: tik išoriniam naudojimui. Naudojant tiesiogiai ant kailio ar odos būtina skiesti su augaliniu aliejumi. Saugoti, kad nepatektų į akis, nosį ar burną. Gali pakeisti audinio spalvą.

A'SCENTUALS Microbe Shield eterinių aliejų mišinys,

NAUJIENA! Sinerginis eterinių aliejų mišinys augintiniams nuo nepageidaujamų mikroorganizmų (virusų, bakterijų) apsaugoti.
Pakuotė
Kaina
Kiekis
10 ml
9,74 €
12,99 €
-25%
1
Pristatymo terminas – iki 6 savaičių

Panašios prekės

8,69 €
HIPPIE PET antkaklis su pavadėliu, 1,2x35 cm, raudonas-juodas
Į krepšelį
111,20 € 139 €
TRIXIE Adele Draskyklė katėms,, 56x38x120 cm * SPEC.
Į krepšelį
11,99 € 15,99 €
TAURO PRO LINE Coat Daily Care Šampūnas šunims ir katėms,, 250 ml
Į krepšelį
51,99 €
NATURE'S PROTECTION LIFESTYLE Sterilised Adult Grain Free Salmon with krill Sausas pašaras katėms,, 7 kg
Į krepšelį
Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas.