Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai:+370 700 66066

„A'Scentuals“ – eterinių aliejų sinergija jūsų namams ir augintiniams. Visi „A’Scentuals“ produktai pagaminti tik iš 100% grynų, natūralių eterinių ar bazinių augalinių aliejų. Juose nėra jokių cheminių medžiagų ir priedų. Siūlydami natūralias, aukščiausios kokybės priemones siekiame užtikrinti kuo geresnę jūsų augintinio, o kartu ir visos šeimos fizinę bei emocinę būklę.

Blusos, erkės ir kiti erzinantys parazitai – nemaloni problema, su kuria susiduria daugelis augintinių ir jų šeimininkų.  Žolinio, gaivaus citrinų kvapo eterinių aliejų mišinys „A‘Scentuals Insect Repellent“ sukurtas pagal aukščiausios kokybės standartus tam, kad galėtų padėti atbaidyti nemalonius augintiniams vabzdžius ir parazitus bei sumažintų jų sukeltą odos niežėjimą. Su rutuliniu antgaliu, ypač patogu naudoti!

„A‘Scentuals Insect Repellent“ mišinys sudarytas iš šių natūralių eterinių aliejų:

  • citrinžolių (Lemongrass), kurios gali padėti atbaidyti labiausiai paplitusius vabzdžius ir kitus parazitus: uodus, blusas, muses, vapsvas, erkes ir kt.;
  • snapučių (Geranium), kurie skleisdami savo aromatą gali padėti išvaikyti vabzdžius;
  • tikrųjų levandų (Levander Angustifolia), kurios ne tik gali padėti atbaidyti vabzdžius, bet ir pasižymi įgėlimo skausmą mažinančiomis savybėmis;
  • viržinių mirtenių/rozalinų (Rosalina), puikiai maskuojančių kūno kvapą ir galinčių padėti atbaidyti uodus bei kitus vabzdžius, kurie gali sukelti nemalonių odos pojūčių;
  • eukaliptų (Eucalyptus Globulus), kurie gali slopinti vabzdžių nuodų sukeltą alerginę reakciją bei malšinti niežulį.

Gamintojas: „A‘Scentuals“, Lietuva.

Sudėtis: Citrus x limon, Lavandula angustifolia, Melaleuca ericifolia, Eucalyptus globulus, Pelargonium graveolens, Cymbopogon flexuosus essential oils diluted in Jojoba oil at 10%.

Naudojimas: naudoti prieš einant į lauką. Tepti tiesiai ant augintinio kailio, krūtinės, nugaros, kojų, uodegos bei pilvo srityse. Būnant lauke tepti kas 1–2 val.

Įspėjamoji informacija: tik išoriniam naudojimui. Saugoti, kad nepatektų į akis, nosį ar burną.

A'SCENTUALS Insect Repellent pieštukinis eterinių aliejų mišinys

NAUJIENA! Tepamas pieštukinis sinerginis eterinių aliejų mišinys augintiniams nuo išorinių vabzdžių ir parazitų apsaugoti.
Pakuotė
Kaina
Kiekis
12,99 €
1
Pristatymo terminas – iki 6 savaičių

Panašios prekės

14,99 €
PLANT THERAPY Tranquil eterinių aliejų mišinys 10 ml
Į krepšelį
-25%
2,62 € 3,49 €
HIQ skanėstas šunims triušio ausys su antiena ir ispaninio šalavijo sėklomis, 75 g
Į krepšelį
-20%
1,19 € 1,49 €
LOVELY HUNTER Dog adult beef and rabbit Konservuotas pašaras, 150 g
Į krepšelį
3,49 €
NATURE LIVING Skanėstas šunims džiovintos vidinės kiaulių ausys, 7 vnt
Į krepšelį
Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas.