Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: +370 7 00 66066

Aktyvios pramogos kartu su augintiniu. Kuo užimti keturkojį draugą?

2019-05-29

Atšilus orams taip norisi kuo daugiau laisvo laiko praleisti lauke kartu su savo augintiniu. Ilgi pasivaikščiojimai, maudynės ežere ar upėje – tai turbūt kiekvieno augintinio mėgstamiausi užsiėmimai, tačiau kuo gi dar nustebinti savo draugą?

Aktyvumą skatinantys žaislai

Tikriausiai kiekvienas šuo mėgsta gaudyti mėtomą kamuoliuką. Taip jis ne tik pasisemia geros nuotaikos, aktyviai sportuoja, bet ir stiprina ryšį su savo šeimininku. Kamuoliukas – puiki dresūros priemonė, jį mėtydami galime nesunkiai išmokyti šunį komandos „Atnešk“.

Vasarojant prie vandens telkinių, nepamainomi specialūs vandens žaislai. Neskęstantys žaislai sukurti taip, kad augintiniui būtų patogu juos sugriebti dantimis ir parnešti į krantą. Tokia priemonė puikiai tinka dresūrai ir linksmam laiko praleidimui kartu su šuniu.

Ruošiatės keliauti į sodybą ar pajūrį? Pasiimkite užimtumo žaislų ir savo keturkojui draugui. Skraidanti lėkštė arba diskas tam puikiai tiks. Mėtydami šį žaislą sustiprinsite ryšį su savo augintiniu, jį treniruosite ir abu pasisemsite gerų emocijų. Šis žaislas guminis, todėl nepavojingas augintinio dantims, jį lengva paimti ir atnešti.

Saugumas vandenyje

Vasarą mėgstate keliauti baidarėmis ar irklentėmis, o augintinis nori plaukti kartu? Pasirūpinkite jo saugumu vandenyje. Netikėtai išvirtus ar iššokus iš valties, augintinis išsigąsta, pasimeta ir gali panirti į vandenį. Be to, ne visi šunys yra geri plaukikai, todėl atsidūrus vandenyje gali pristigti jėgų pasiekti krantą. Speciali apsauginė liemenė apsaugo gyvūną nuo panirimo į vandenį. Ji pagaminta iš ryškiaspalvio audinio, todėl yra gerai matoma netgi esant prastoms oro sąlygoms. Liemenės nugaroje yra tvirta rankena, už kurios lengva paimti ir ištraukti augintinį iš vandens, todėl jis visada bus saugus.

Mėgaukitės vasara kartu su savo keturkoju bičiuliu!

TRIXIE MOT-AQUA

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas.