Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Jei galėtų kalbėti, ko Kalėdų Senelio paprašytų tavo augintinis?

2019-11-26
Jei galėtų kalbėti, ko Kalėdų Senelio paprašytų tavo augintinis?

Kalėdos jau ne už kalnų. Ko gero, pradėjote ir dovanų ieškoti. O ką dovanosite savo augintiniui? Guolį, šviečiantį antkaklį, skanėstų, naują narvelį? Ar kada pagalvojote, jei jūsų augintinis galėtų kalbėti, ko jis paprašytų Kalėdų Senelio? Stebuklingam metui artėjant augintinių norai jums kaip ant delno!

 

 

 


Mielas Kalėdų Seneli,

nors šaltukas jau kandžioja nosytę, mėgstu su savo draugais dūkti lauke. Labai praverstų šiltesnis drabužėlis. Taip pat šokinėčiau iš laimės, jei dovanų gaučiau kokio dar neragauto pašaro, skanėstų ar naujų žaislų.

Tiesa, nebuvau labai geras: suplėšiau šeimininko šlepetę, slapta miegojau jo lovoje ir kartais apsimesdavau, kad negirdžiu jo kvietimo. Bet pažadu – šiais metais pasitaisysiu. Šiltų žiemos švenčių!

Šuo Baris


Gerasis Kalėdų Seneli,

tau rašo katytė Princė. Labai rūpinuosi savo kailiuku, tačiau pastaruoju metu jis taip veliasi, kad bijau per šventes atrodysiu nekaip. Šepetys, šukos ir šampūnas – dovanos, kurių aš labiausiai norėčiau. Na, ir dar kokia spalvota lazdelė su plunksnomis, kad galėtume kartu su šeimininke smagiai žaisti. Gražių tau švenčių, Kalėdų Seneli!

Katė Princė


Kalėdų Seneli,

žinau, kad ten, kur tu gyveni, labai šalta, o pas mus – tropikai. Visgi iki pilnos laimės reikia visai nedaug – didesnio akvariumo, senajame jau baigiu visus šonus nusidaužyti. Taip pat būtų puiku, jei prie jo pridėtum ir daugiau augalų bei dekoracijų, kad turėčiau kur pasislėpti. Ir baigėsi pašaras, ryškinantis spalvas. Būtinai nepamiršk ir jo, noriu per šventes visus svečius džiuginti savo gražiomis spalvomis ir pelekais. Ačiū.

Žuviukas Vilis


Puikusis Kalėdų Seneli,

mes su broliu jau beveik pasiruošėme šventėms. Susitvarkėme narvelį, išsipurenome kailiukus. Betrūksta vos kelių dalykų. Labai norėtume tų skaniųjų pašarų su daržovėmis, vaisiais ir riešutais, šienelio su mėtomis ir naujo medinio namelio. Tikimės, jog skaitai šį laišką, ir dovanėlės nevėluos.

Jūrų kiaulytės Pūkas ir Tukas

 


Mielas Kalėdų Seneli,

jau buvau tau pačiulbėjusi savo norus, bet jei tu kartais pamiršai, primenu. Aš – mažas paukštelis, tad dovanėlių užteks kuklių. Labai norėčiau pagražinti savo narvelį, o tam man reikia sūpuoklių iš natūralių medžiagų, naujos spalvotos lesyklėlės ir laktelės. Kalėdų Seneli, būčiau be galo dėkinga, jei ir mano draugams žvirbliukams, kurie žiemoja lauke, atneštum dovanų skaniųjų lazdelių su riebalais, riešutais ir sėklomis. Gražių žiemos švenčių visiems!

Papūgėlė Gilė


Šaunusis Kalėdų Seneli,

nepastebėjau, kaip greit ir tos Kalėdos atėjo. Jau ir eglutė papuošta! Gražu... Šioms šventėms labai norėčiau gauti mėgstamiausių savo pašarų su krevetėmis ar natūraliomis žolelėmis, taip pat reikėtų pašaro papildų, vitaminų, saugančių sveikatą ir mano namelį. Praverstų ir šildantis akmuo, kad išlipęs iš vandens galėčiau smagiai sau pasišildyti pilvuką. Nuoširdžiai ačiū.

Vandens vėžlys Rojus

 

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!