Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Žalioji vaistinėlė: saugi augintinio priežiūra

2021-04-12
Žalioji vaistinėlė: saugi augintinio priežiūra

Augintinių šeimininkai vis dažniau ieško natūralių sveikatingumo priemonių. Kai kurie iš jų atsisako cheminių preparatų dėl savo įsitikinimų, kiti augina gyvūnus, kurie jų netoleruoja ar baiminasi galimo apsinuodijimo. Dėl šios priežasties KIKA sukūrė Žaliąją vaistinėlę, kurioje kiekvienas šeimininkas gali rasti natūralių sveikatos produktų.

 

Apsauga iš gamtos

 

Šios vaistinėlės išskirtinumas – 100 proc. natūralus joje esantis asortimentas. Žaliojoje vaistinėlėje rasite produktus, kurie savo sudėtyje neturi jokių cheminių preparatų.

Visos joje esančios priemonės yra patikrintos dermatologiškai. Produktai buvo sukurti kartu su veterinarais bei mitybos specialistais.

Žaliojoje vaistinėlėje esančios sveikatingumo prekės yra netoksiškos, jos nekenkia augintiniams, žmonėms bei gamtai. Tai – naujas konceptas, siekiantis išpildyti natūralių prekių ieškančių šeimininkų poreikius.

Augintinių prekių lenytna

 

Net 10 kategorijų

 

Žaliojoje vaistinėlėje rasite viską, ko reikia augintinio sveikatai. Joje esantys produktai skirti ir keturkojo išorės, ir vidinių organų būklės puoselėjimui.

 

Žaliojoje vaistinėlė galite rasti natūralias sveikatingumo prekes:

  1. Burnos priežiūrai
  2. Kailiui ir odai
  3. Akims
  4. Ausims
  5. Apsaugai nuo parazitų
  6. Kirminų šalinimui
  7. Imunitetui
  8. Vidaus organams
  9. Nosims ir pėdutėms
  10. Nervinei veiklai

 

Platus asortimentas

 

Žaliojoje vaistinėlėje rasite papildus bei vitaminus, antiparazitinius purškiklius, antkaklius ir ultragarsinius pakabus bei kitus augintinio sveikatą puoselėjančius produktus.

Tarp jų galite rasti tokius prekės ženklus kaip NATURE‘S PROTECTION, ANIBIO, TICKLESS bei daugelį kitų, klientų pamėgtų ir laiko patikrintų linijų.

Didesnėse KIKA parduotuvėse ieškokite žalia juosta pažymėtos vaistinėlės. Apsiperkant kika.lt, prekių skiltyje „Sveikata“ paspauskite „Vaistinėlė“, kad išvystumėte asortimentą.

Nuo šiol puoselėti augintinio sveikatą – lengva, greita, ir 100 proc. saugu!

 

Vaistinėlės produktus rasite čia >>
Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!