Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Tegu jūsų augintinių Aulėdos ir Miaulėdos būna sveikos, sočios bei stilingos!

2021-11-19
Tegu jūsų augintinių Aulėdos ir Miaulėdos būna sveikos, sočios bei stilingos!

Artėja pačios gražiausios ir šilčiausios metų šventės, kuomet visa šeima susirinks mėgautis gardžiu maistu, bendravimu ir jaukiomis dovanomis. Augintiniai – mūsų šeimos nariai, tad dėmesį ir meilę šventiniu laikotarpiu parodykime ir jiems.

KIKA linki Jūsų augintiniams pačių linksmiausių Aulėdų ir Miaulėdų ir nori, kad šiais metais jos jiems taptų ypatingos. Todėl visus mylinčius šeimininkus kviečiame pasirūpinti maloniomis ir naudingomis dovanėlėmis savo gyvūnams.

 

Kuo pradžiuginti savo augintinį?

Iš tiesų Kalėdinės dovanėlės mūsų mylimiems keturkojams labai panašios, kaip ir artimiausiems žmonėms, nes tiek vieniems, tiek kitiems norime padovanoti tai, kas jiems būtų sveika, skanu ar gražu. Kosmetika, vitaminai, aukščiausios kokybės maistas ir gardėsiai, jaukūs pledai ar mieli dubenėliai, nauji žaisliukai – visa tai pradžiugins jūsų šuniukus, kačiukus bei kitus gyvūnėlius.

Šiais metais KIKA jūsų augintiniams linki sočių, sveikų ir stilingų Kalėdų, todėl siūlo iš gausaus prekių asortimento išsirinkti tai, kas ne tik džiugins šeimininkų akis, bet ir atneš daug naudos gyvūnams. Tai, kas padės jiems parodyti savo meilę ir dėmesį.

augintinių žaislai

Sveikos Aulėdos ir Miaulėdos

Visi norime, kad mūsų augintiniai būtų sveiki, todėl norus paverskime tikrove ir po Kalėdine eglute padėkime jam sveikatą puoselėjančią dovaną.

Norite, kad augintinis džiugintų Jus žvilgančiu kailiu? Supakuokite jam dovanų Tauro Pro Line Healthy Coat šampūną šunims ir katėms – jis ne tik suteiks žvilgesio, bet ir padės natūraliai augti sveikam kailiukui. Norite, kad augintinio pėdutės ir nosytė būtų švelnūs? Padovanokite jam Tauro Pro Line Pure Nature pėdučių ir nosytės balzamą.

produktai augintinių švarai

 

Jautriems augintiniams, kuriems triukšmingos šventės – tikras iššūkis, puikia dovana taps šunų ir kačių natūralūs antistresiniai antkakliai, jie padės šventes praleisti be nerimo. Dovanodami savo šeimos nariams vitaminų ir papildų nepamirškite ir savo keturkojų šeimos narių. Kiekvieno augintinio sveikatai pastiprinti puikiai tiks Nature‘s Protection lašišų aliejus ar stebuklus darantis šunų ir kačių maisto papildas su kalciu MicroZeoGen. Šios dovanos puikiai tiks jūsų keturkojui, o jis jums atgal padovanos savo kasdienę gerą savijautą.

 

Sočios Aulėdos ir Miaulėdos

Visi šeimininkai žino, kad lengviausia augintinį pradžiuginti – skaniu maistu. Todėl Jūs Kalėdų Seneliui galite pašnibždėti kokio gardaus maisto jūsų šuo ar katė norėtų, o senelis jį tikrai ras KIKA parduotuvėse.

Čia rasite ne tik skanaus, bet ir Jūsų augintiniui naudingo šunų bei kačių maisto. Begrūdis, aukščiausios kokybės, papildytas vitaminais ir supermaistu, gyvūnų pašaras pradžiugins bet kurį augintinį. Ir padės jam kasdien jaustis gerai.  Svarbiausia Kalėdų Seneliui pašnibždėti kokie Jūsų šuniuko poreikiai – nes čia maisto rasite ir pačiam jautriausiam augintiniui, baltakailiams šunims, šunims su antsvorio ar kitomis sveikatos problemomis. 

augintinių skanėstai

Nepamirškite ir skanėstų! Natūralūs ir Jūsų šuniuko sveikatai naudingi skanėstai – puiki dovana. Todėl nedvejodami rinkitės funkcinius skanėstus-papildus savo keturkojui ir stebėkite, kaip jis vizgina uodegytę gavęs tokią skanią ir dantukams naudingą dovaną.

Katytės irgi neliks nuskriaustos, jei jų šeimininkai primins Kalėdų Seneliui užsukti į KIKĄ. Katėms čia galima rasti kokybišką sausą ir konservuotą pašarą patogioje vienkartinėje pakuotėje.

 

Stilingos Aulėdos ir Miaulėdos

Su šeima prie šventinio stalo sėsite pasipuošę. O ar jau pagalvojote kaip šventėms papuošite savo augintinį? Stilingoms Aulėdoms ir Miaulėdosm KIKA jums paruošė ne vieną Kalėdine tematika dekoruotą drabužėlį Jūsų augintiniui. Paw couture suknelės, Kalėdiniai megztukai, marškinėliai ir net raštuotos kojinaitės šuniukams jų šventes pavers ne tik stilingomis, bet ir šiltomis bei jaukiomis.

Augintinių žaislai

O gal savo augintinį norite pradžiuginti nauju dubenėliu? KIKA parduotuvėse galite išsirinkti tokį, kuris derės prie jūsų namų interjero – keramikiniai, tvirti, ilgaamžiai ir įvairiaspalviai dubenėliai taps puikia dovana.

Jaukūs pledukai, minkštutėliai guoliukai, stilingos ir didelės lyg rūmai kačių draskyklės – šios stilingos dovanos suteiks džiaugsmo ir šeimininkui, ir jo augintiniui. O gal norite savo namus pripildyti sveikatą duodančia aromaterapijos galia? KIKA parduotuvėse Kalėdų Senelis ras nuostabių Amelum namų kvepalų ir difuzorių bei eterinių aliejų mišinių, kurie ne tik  suteiks stebuklingą aromatą namuose, bet ir pagerins keturkojų bei dvikojų šeimos narių sveikatą. 

kačių nameliai

Ir, žinoma, nepamirškite Kalėdų Seneliui pakuždėti, kad Jūsų mylimas šuniukas ar kačiukas labai apsidžiaugtų nauju kokybišku žaisliuku – gausiausią jų pasirinkimą taip pat galima rasti KIKA parduotuvėse.

 

Mes linkime jums pačių jaukiausių švenčių, kurių metu nei vienas šeimos narys neliks pamirštas.

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!