Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Prestižiniame šunų čempionate JAV – neįtikėtinos augintinių iš Lietuvos pergalės

2022-02-14
Prestižiniame šunų čempionate JAV – neįtikėtinos augintinių iš Lietuvos pergalės

Prieš prasidedant didžiosioms metų šventėms Amerikoje vyko bene labiausiai prestižine laikoma parodų savaitė ir didžiausias šunų čempionatas „American Kennel Club National Championship 2021“, kur dalyvavo ir puikių rezultatų pasiekė net 8 šunys iš „Tauro Kennel“ veislyno.

 

Įmonių grupės „KIKA Group“ įkūrėja, ilgametė veisėja Janita Januškauskaitė-Plungė neabejoja, kad prie veisiamų augintinių pergalių didele dalimi prisidėjo Lietuvoje su meile kurti produktai – specializuoti, baltakailiams skirti pašarai, kosmetika ir visa priežiūros sistema, kurią, pasak jau daugiau nei 30 metų turinčios veisėjos, jai pavyko sukurti sukaupus didelę patirtį ir puikiai pažįstant augintinių poreikius. Šie produktai padeda puoselėti ne tik gyvūnų grožį, bet ir jų sveikatą.

 

Profesionali kinologė atvirauja, kad pasiruošimas parodai nėra paprastas, tačiau įvertinimai, kurių sulaukia augintiniai, viską atperka bei patvirtina, jog Lietuvoje sukurti „Nature‘s Protection Superior Care White Dog“ pašarai bei „Tauro Pro Line“ kosmetika yra iš tiesų veiksmingi, tad ne veltui pripažinti visame pasaulyje. O įsigyti šią produkciją galima visose KIKA parduotuvėse bei www.kika.lt

 

Tiesa, puikus pasirodymas parodoje nėra vienintelis laimėjimas – šiemet „KIKA Group“ per Atlantą išplukdė pirmuosius savo pačių sukurtų lietuviškų produktų konteinerius į naująjį padalinį Amerikoje, kad produktai, padedantys ruošti čempionus, būtų lengvai prieinami  augintiniams visame pasaulyje.

 

„KIKA Group“ stendas ir dalis komandos „American Kennel Club National Championship 2021“ parodoje

„KIKA Group“ stendas ir dalis komandos „American Kennel Club National Championship 2021“ parodoje

Pasiruošimas parodai – didelė atsakomybė

 

J. Januškauskaitė-Plungė dalinasi, jog tam, kad atsidurtų parodoje, su augintiniais turėjo įveikti net 18 valandų trukusį skrydį iš Lietuvos į JAV, o pasiruošimas jam reikalavo ypatingo pasirengimo. „Pats pasiruošimas skrydžiui, ypač, kai jis toks ilgas, reikalauja ypatingo pasirengimo! Mes turime apsvarstyti visus galimus scenarijus, stengtis numatyti, su kokiomis problemomis galime susidurti, turime žinoti, kur galime kreiptis pagalbos“, – pasiruošimą prisimena veisėja ir priduria, kad prieš keliones visada pasitaria su veterinarijos gydytojais, atlieka išsamias šunų apžiūras, sutvarko reikalingus dokumentus ir skiepus, nes šunys turi būti geros fizinės būklės, stiprūs.

 

Veisėja pažymi, kad nors Amerikoje prekių augintiniams pasirinkimas išties didelis, vengiant sukelti gyvūnams papildomą stresą ar negalavimus, visuomet su savimi vežasi ir įprastą jiems pašarą bei kitas reikalingiausias priemones:

 

„Turime itin gerai viską suplanuoti, kad nepritrūktume nei pašarų, nei palų, nei sauskelnių ar kitų būtiniausių priemonių. Pavyzdžiui, pašaro papildas „MicroZoeGen“ yra gyvybiškai svarbus ir atlieka daugybę funkcijų: gali padėti padidėjus skrandžio rūgščių kiekiui, naudojamas kaip puiki prevencinė priemonė prieš viduriavimą, o apsinuodijus maistu – tai pirmoji pagalba sudirgintam virškinimo traktui.“

Nature‘s Protection pašaro papildas Microzeogen su šalia sėdinčiu šuniuku

Nature‘s Protection pašaro papildas Microzeogen

Tačiau, J. J. Plungė atvirauja, kad pasiruošimas prasideda toli gražu ne kelios dienos iki parodos: „Visų pirma, nuolatos laikomės augintinių priežiūros sistemos, kuri yra efektyvi ir duoda labai gerus rezultatus. Ją sudaro 80 % teisinga ir subalansuota mityba bei 20 % kasdienė priežiūra. Savo augintiniams veislyne duodame tik „Nature‘s Protection Superior Care White Dogs“ pašarus – tai begrūdžiai pašarai su aukščiausios kokybės baltymų šaltiniais, tokiais kaip balta žuvis ar lašiša. Dėl subalansuoto amino rūgščių kiekio šis pašaras kovoja su rudomis ašarų dėmėmis ir taip mums pavyksta kailiuką ringui išlaikyti tobulai baltą.

 

Kita dalis – kasdienė priežiūra, čia pasitelkiame profesionalią kosmetiką „Tauro Pro Line“, kuri savo sudėtyje turi daugiau nei 97% natūralių ingredientų, be to nėra tokių agresyvių sudedamųjų dalių kaip silikonai, SLS ar parabenai. Man labai svarbu, kad kosmetika duotų ilgalaikį rezultatą, t.y. nemaskuotų kailio problemas, bet skatintų sveiko kailio augimą ir palaikytų sveiką odą.“

KIKA įmonių grupės savininkai Janita J. Plungė ir Tauras Plungė pristato Tauro Pro Line kosmetiką

KIKA įmonių grupės savininkai Janita J. Plungė ir Tauras Plungė pristato Tauro Pro Line kosmetiką

Apdovanojimus parsivežė visi veislyno šunys

Iš Lietuvos į Ameriką kartu su J. Januškauskaite-Plunge skrido 5 šunys: Pomeranijos špicai, garbanoti Maltos bišonai bei Maltos bišonai. Ji džiaugiasi, kad užsienyje susitiko ir su kitais Lietuvos veislyno šunimis: „Amerikoje mus pasitiko ir čia gyvenantys bei savo karjeras kuriantys trys mūsų veislyno šunys – Tauro Svajūnas, kuris yra ne tik Pabaltijo šalių, tačiau ir Amerikos 2021 metų čempionas, Maltos bišonė Tauro Elektra ir baltas gražuolis Pomeranijos špicas Tauro Salamonas!“

 

Džiugina tai, kad visi  8 veislyno šunys buvo apdovanoti: „Absoliučiai visi mūsų šunys yra prizininkai ir visi „atsidarė Amerikos čempionus“, taigi, manau, kad Lietuvai tai yra didžiulis pasiekimas, nes mūsų šunys yra vieni pirmaujančių net ir šalia Amerikos, Pietų Korėjos, Kinijos bei kitų geriausių didžiųjų pasaulio šalių šunų“, – džiaugiasi veisėja.

 

Pats svarbiausias Amerikos laimėjimas, kuriuo ypatingai didžiuojasi ir pati veisėja, yra Tauro Svajūnas – „Silver Grand“ čempionas. Tai šuo, kuris jau yra laimėjęs daugiau kaip 100 geriausio veislės atstovo titulų ir yra Nr. TOP 2 bišonas Amerikoje:  „Jis yra vienas žymiausių šunų Amerikoje ir šis šuo yra išveistas Lietuvoje. Dabar jis grįžta į Lietuvą, į Europos čempionatą, pas mus, o jo vietą Amerikoje užims Tauro Klaudijus.“

 

„KIKA Group“ įmonių grupės įkūrėja džiaugiasi, kad parodoje turėjo galimybę pristatyti Lietuvoje su meile pagamintą produkciją – palas, sauskelnes, kosmetiką bei kitas šunų priežiūros priemones. Ypatingai daug dėmesio sulaukė natūrali „Tauro Pro Line“ kosmetika, kurią įsigiję ir išbandę klientai sugrįždavo padėkoti ar parekomenduoti savo draugams. Pasak jų, tai tokia kosmetika, kokios dar neteko bandyti – kokybiška ir duodanti rezultatą jau po pirmo maudymo.

 

Amerikos keturkojams – naujienos iš Lietuvos

Pasak J. Januškauskaitės-Plungės, įvairios kelionės ir patirtis užsienyje atnešė ne tik apdovanojimus – tai leido suprasti, kad pasaulyje augintiniai susiduria su tokiomis pačiomis problemomis, kurias išspręsti gali padėti ir Lietuvoje kuriami produktai, todėl prieš penkerius metus pradėję vystyti gamyklos registracijos ir įmonės veiklos registraciją Amerikoje, šių metų rudenį „KIKA Group“ jau išplukdė pirmuosius savo pačių sukurtų lietuviškų produktų konteinerius.

 

„Jau kurį laiką amerikiečiai klausinėjo mūsų apie maistą, kosmetiką, kitus produktus. Tad mes jiems siųsdavome pavyzdžius iš Lietuvos. Ir nors tai kainavo nemažus pinigus, tie šeimininkai, kurie norėjo, kad jų augintiniai turėtų baltą, sveiką kailį, nepaisant didelių kaštų, vis tiek tai darydavo. Tačiau įmonė žengė didelį žingsnį ir jau nuo lapkričio pabaigos „KIKA USA“ kompanijoje prekiaujame savo, Lietuvoje sukurtais, produktais“, – apie sprendimą atidaryti Amerikos rinką pasakoja J. Januškauskaitė-Plungė.

 

Janita J. Plungė ir Laimis Staršelskis pirmojo krovinio išvežimo į JAV dieną Janita J. Plungė ir Laimis Staršelskis pirmojo krovinio išvežimo į JAV dieną

„Aš labai kviečiu visus šeimininkus įsiklausyti į veisėjų patarimus, įsiskaityti į produktų sudėtį, pasižiūrėti, ką mes savo šalyje gaminame, nes pasaulis šėlsta nuo mūsų produktų ir nuo rezultatų, kuriuos pavyksta pasiekti juos naudojant, – pataria J. Janušauskaitė-Plungė. – Noriu įkvėpti Lietuvos žmones pasitikėti mūsų šalyje sukurtu maistu, skanėstais, kosmetika,  kurie yra natūralūs, išbandyti, veikiantys ir įvertinti visame pasaulyje.“

 

Ateities vizijoje – tėvynės vardo garsinimas

Šiandien įmonių grupę „KIKA Group“ sudaro daugiau nei 120 parduotuvių turintis mažmeninės prekybos tinklas Lietuvoje ir Estijoje, viena moderniausių sausų pašarų gamyklų Šiaurės Europoje „Akvatera“ pasaulinio pripažinimo sulaukęs veislynas „Tauro Kennel“, šiemet įkurta gyvūnų SPA-kirpykla ir mokymų centras „Tauro Grooming Academy“ bei naujai atidarytas įmonės padalinys JAV. Tačiau, pasak J. Janušauskaitės-Plungės, tai dar toli gražu ne viskas.

 

Ji neabejoja, kad dėl ilgametės patirties gyvūnų priežiūros sektoriuje, puikiai žino, ko reikia gyvūnams, o ateities prioritetai – natūralūs ir funkcionalūs produktai.

 

Janita Januškauskaitė-Plungė, „American Kennel Club National Championship 2021“ paroda

Janita Januškauskaitė-Plungė, „American Kennel Club National Championship 2021“ paroda

 

„Sekame tendencijas, patys jas formuojame ir kuriame inovatyvius sprendimus, o žvelgiant į ateitį – ir toliau sieksime kurti tokius produktus, kurie, jeigu kalbame apie ne maisto prekes, būtų funkcionalūs, išmanūs ir palengvinantys buitį, o pašarai ir skanėstai būtų ne tik skanūs, bet ir iš tiesų teiktų naudą, būtų natūralios sudėties, sveiki“, – ateities planais dalinasi verslininkė ir priduria, kad tikisi viso pasaulio augintiniams suteikti galimybę naudoti Lietuvoje sukurtus aukščiausios kokybės produktus, taip garsinant šalies vardą.

 

Nors iš Amerikos parodos visi 8 veislyno šunys parsivežė apdovanojimus, J. Januškauskaitė-Plungė sustoti neketina ir šiuo metu su komanda dalyvauja Europos šunų parodoje 2021 Vengrijoje (EDS 2021), kur jau skina pirmąsias pergales – per pirmąją dieną laimėti net 6 apdovanojimai.

 

Moteris atvirauja ateityje turinti dar didesnių lūkesčių: „Svajoju išveisti tokį šunį, kuris laimėtų visą pasaulio čempionatą ir jam stovint ant aukščiausios pakylos grotų Lietuvos himnas bei kiltų trispalvė. Norėčiau, kad viso pasaulio baltų šunų augintojai žinotų, kad pats geriausias baltų šunų maistas bei priemonės yra sukurti ir pagaminti Lietuvoje, dalyvaujant komandai, vedamai raudonplaukės moters, kuri be proto myli šunis.“

 

 

Janita Januškauskaitė-Plungė ir Vaida Petkevičiūtė su pirmaisiais laimėtojais Europos šunų parodoje 2021 Vengrijoje Janita Januškauskaitė-Plungė ir Vaida Petkevičiūtė su pirmaisiais laimėtojais Europos šunų parodoje 2021 Vengrijoje

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!