Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Per Kalėdas visi vaišinkimės saikingai ir atsakingai. Kaip elgtis, jei augintinis paragavo netinkamo maisto?

2021-12-13
Per Kalėdas visi vaišinkimės saikingai ir atsakingai. Kaip elgtis, jei augintinis paragavo netinkamo maisto?

Artėja šventės, per kurias visa šeima susirinks kartu, mėgausis jaukia kompanija ir gardžiu maistu. Ir nors visi šeimininkai jau žino, kad žmonių maistas nėra tinkamas augintiniams (o kartais net ir labai žalingas), per šventes vis nutinka taip, kad šuo ar katė neatsispiria gardiems kvapams ir patys nugvelbia kąsnelį maisto nuo stalo.

 

Mūsų gyvūnai sugeba rasti progą, kai niekas nemato ir nugvelbti maisto nuo stalo. O ten dažnai būna sudėta tai, kas keturkojams draugams visai netinka – šokoladas, riebūs, rūkyti ar sūdyti gaminiai, patiekalai su daug prieskonių, riešutai ar kiti gyvūnams labai pavojingi dalykai. Paragavus tokių „skanėstų“ gyvūno virškinimas gali sutrikti, jis gali stipriai apsinuodyti ir šeimininkų šventės taps kupinos streso bei nerimo dėl augintinio sveikatos.

 

Taigi, ką daryti, jei augintinis nugvelbė maisto nuo šventinio stalo?

Visų pirma reikėtų nuo to apsisaugoti – informuokite svečius, kad nemaitintų jūsų gyvūno. Netoliese šventinio stalo galite padėti augintinio skanėstų – tokių, kuriuos duodate jam nuolatos – jais svečiai galės pavaišinti jūsų keturkojį nepridarydami jam žalos. Rinkitės sveikus ir funkcinius gyvūnų skanėstus, kurie ne tik nepakenks, bet ir duos naudos jūsų šuns ar katės sveikatai.

 

Jei visgi nelaimė nutiko ir jūsų gyvūnas paragavo maisto nuo stalo, rekomenduojame visada savo namų vaistinėlėje turėti maisto papildo MicroZeoGen.

 

Nature‘s Protection MicroZeoGen pašaro papildas su kalciu šunims ir katėms yra pripažintas net veisėjų. O jį išbandę šeimininkai, vadina papildą stebuklingu pagalbininku ne tik keturkojams, bet ir visiems šeimos nariams. Papildą sudaro vulkaninės kilmės klinoptilolitas ir kalcio kreida. Šių dviejų, visiškai natūralių ingredientų sąjunga sukuria produktą, kuris gali padėti pagerinti tiek gyvūno, tiek žmogaus sveikatą.  

 

Baltas šuniukas šalia maisto papildo pakuotės jam

 

Šis maisto papildas gali padėti padidėjus skrandžio rūgščių kiekiui, gali būti naudojamas ir kaip puiki prevencinė priemonė prieš viduriavimą, gali padėti pašalinti iš organizmo susikaupusius toksinus, dėl to gali pagerėti vitaminų ir maistinių medžiagų įsisavinimas organizme. Apsinuodijus maistu – MicroZeoGen yra pirmoji pagalba sudirgintam virškinimo traktui.  

 

Tad jei jūsų augintinis švenčių metu suėdė tai, ko nederėjo – turėkite namuose MicroZeoGen maisto papildą. Sumaišius jį su vandeniu ir sugirdžius gyvūnui, jūs ne tik nuraminsite jo skrandį, bet ir padėsite greičiau iš organizmo pasišalinti toksinams.

 

Ir tai ne vienintelės gerosios šio papildo savybės. MicroZeoGen papildas tinka suaugusiems šunims ir katėms – profilaktiškai, siekiant nuolat papildyti kalcio atsargas ir pagerinti virškinimo sistemą. Taip pat daug judantiems, sportuojantiems bei senstantiems augintiniams, norint užtikrinti tinkamą kaulų ir sąnarių būklę. Jis labai naudingas vaikingoms ir maitinančioms kalėms ir katėms. Be to, šiuo papildu drąsiai galima dezinfekuoti žaizdas ar net sustabdyti kraujavimą.

 

MicroZeoGen turi daugybę naudingų savybių ir tinka ne tik gyvūnams. Šeimininkai taip pat gali jį naudoti apsinuodijus ar po audringo vakarėlio – jis padeda skaidyti alkoholį, maistą bei pagreitina organizmo atsistatymą. Papildas stiprina kaulus ir sąnarius, padeda nuo padidėjusio rūgštingumo.

 

MicroZeoGen papildą galima naudoti ir profilaktiškai – nelaukiant pirmųjų simptomų. Palengvinkite savo ir keturkojų šeimos narių organizmo veiklą ir pamirškite apie nemalonius pojūčius susijusius su persivalgymu ar organizmo apsinuodijimu.

 

MicroZeoGen – jūsų ramioms ir sveikoms šventėms.

 

Maisto papildai augintiniams

 

 

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!