Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Pasaulinėje šunų parodoje – puikus lietuvių pasirodymas ir išskirtinis „Tauro Kennel“ veislyno įvertinimas

2023-09-19
Pasaulinėje šunų parodoje – puikus lietuvių pasirodymas ir išskirtinis „Tauro Kennel“ veislyno įvertinimas

„Tauro Kennel“ veislyno šunys ir iškovota TOP 1 veislyno pasaulyje vieta, World Dog Show 2023, Ženeva

 

Dar pernai  KIKA GROUP, UAB priklausantiems prekės ženklams „Tauro Pro Line“ ir „Nature's Protection Superior Care“ atiteko garbė tapti šiemet rugpjūčio 23–27 dienomis Ženevoje, Šveicarijoje vykusios pasaulinės „World Dog Show 2023“ parodos generaliniais rėmėjais.

 

 

Įmonių grupės įkūrėja ir vadovė, daugiau nei 37 metų patirtį turinti veisėja, kinologė, produktų kūrėja Janita Januškauskaitė-Plungė džiaugiasi ne tik galimybe dalyvauti renginyje, bet ir pasiekimais – net 4 „Tauro Kennel“ veislyno šunys iškovojo pasaulio čempionų titulus, o pats veislynas pripažintas TOP 1 veislynu pasaulyje.

 

Parodoje taip pat buvo pristatyti ir augintinių mylėtojų pamėgti „Misoko“ gaminiai bei specialiai šiai parodai sukurta atributika, sulaukusi didžiulio dalyvių susidomėjimo ir išsiskirianti violetine spalva.

 

4 pasaulio čempionai ir TOP 1 veislynas

 

Ilgametė veisėja didžiuojasi, jog parodoje Lietuvą garsino ne tik kokybiška produkcija, bet ir KIKA GROUP, UAB priklausančio veislyno šunys. Iš viso „“ dalyvavo 33 „Tauro Kennel“ šunys ir beveik visi parsivežė apdovanojimus, tarp kurių – net 4 pasaulio čempionai.

 

Garbanotasis bišonas Tauro Svajūnas bei Pomeranijos špicas Benjaminas pelnė Pasaulio čempionų titulus (World Winner 2023), o Pomeranijos špicas Džordonas bei Pomeranijos špicė Tauro Wespa – Jaunimo pasaulio čempionų titulus (Junior World Winner 2023).

 

Dar 4 šunys apdovanoti Pasaulio būsimos vilties titulais (World Future Hope 2023): tai garbanotieji bišonai Akordas ir Teodora, Maltos bišonė Tauro Godiva bei Pomeranijos špicė Tauro Sandrina.

 

„Garbanotieji bišonai „Tauro Kennel“ veislynui iškovojo ypatingą TOP 1 pasaulio veislyno titulą. Tai dar vienas didžiulis laimėjimas ir garbė ne tik Kika Group įmonių grupei, bet ir visai Lietuvai“, – pažymi J. J. Plungė.

 

Pasaulio čempionas Pomeranijos špicas Benjaminas, World Dog Show 2023, Ženeva

 

Tarptautinė komanda iš Europos ir Azijos

 

Šiemet tarptautinę parodoje dirbusią KIKA komandą sudarė daugiau nei 40 žmonių, atvykusių ne tik iš Europos šalių, tokių kaip Italija, Ispanija, Lenkija ir Prancūzija, bet ir iš Azijos: Malaizijos, Indonezijos.

 

„Visas penkias parodos dienas komanda dirbo išsijuosusi: vykdė prekybą, pasakojo dalyviams apie produkciją, dalyvavo ringuose su šunimis, mezgė naujus kontaktus, o taip pat susitiko su seniai matytais draugais ir kolegomis iš viso pasaulio“, – įspūdžiais dalinasi J. J. Plungė.

 

Verslininkė priduria, jog renginiui buvo ruoštasi ištisus metus, o pati paroda pralėkė žaibo greičiu, tačiau svarbiausia, kad rezultatai – džiugina. „Tai keistas, bet kartu ir malonus jausmas. Gavome išskirtinę progą ne tik garsinti mūsų šalį, bet taip pat nešti žinutę, jog gyvūnams yra reikalingi natūralūs, veikiantys produktai, kurie neša naudą, sprendžia problemas, o ne jas maskuoja. Ir būtent tokius mes kuriame čia, Lietuvoje.“

 

KIKA GROUP, UAB tarptautinė komanda, World Dog Show 2023, Ženeva

 

J. Plungės teigimu, pagrindiniai parodos rėmėjai – „Tauro Pro Line“ ir „Nature's Protection Superior Care“ – viso pasaulio šeimininkams padeda laikytis sveiko ir laimingo augintinio formulės, kurią sudaro 20 proc. kasdienė priežiūra ir 80 proc. subalansuota mityba.

 

Po metus trukusio darbo – svajonės išsipildymas

 

Itin daug darbo ir pastangų, anot J. J. Plungės, tapus parodos rėmėjais pareikalavo dar viena atsakinga užduotis – sukurti renginio atributiką.

 

„Kuriant šiųmetės parodos atributiką kartu dirbo visas kolektyvas, prisijungė daugybė skirtingų skyrių, atlikome įvairius bandymus, testus. Ieškojome kokybiškų medžiagų ir labiausiai dalyviams patiksiančių spalvos bei raštų sprendimų. Per metus laiko visos komandos dėka svajonės tapo realybe“, – apie procesą pasakoja verslininkė.

 

KIKA GROUP, UAB komanda su World Dog Show 2023 atributika, Ženeva

 

Pasirinkta vyraujanti atributikos spalva – violetinė. Anot KIKA vadovės, ji yra ryški spalva, savyje talpinanti dvasiškumą, harmoniją, pusiausvyrą, violetinė spalva simbolizuoja ir naujas idėjas. „Dalyviai buvo labai patenkinti atributika, vis grįždavo į stendą dar ką nors nusipirkti, o ateičiai turime dar daugiau planų ir ambicijų“, – dalinasi J. J. Plungė.

 

Parodoje buvo pristatyti ne tik augintiniams, bet ir jų šeimininkams, gyvūnų entuziastams sukurti produktai: rankšluosčiai, skanėstų dėklai, žaislai, puodeliai ir netgi drabužiai, telefono laikikliai bei smagios kojinaitės. Dalis produktų buvo specializuoti ir skirti kirpėjams, pavyzdžiui, prijuostės bei krepšiai. Pastarieji tapo bene populiariausia preke parodoje.

 

„Išties jautėme, kad visos prekės dalyviams teikė laimę ir bus puikus atsiminimas visam gyvenimui“, – tikina J. J. Plungė ir priduria, jog didžiąją dalį šių produktų galite įsigyti KIKA internetinėje parduotuvėje.

 

World Dog Show 2023 atributika

 

Padėti gyvūnams galite... žaisdami

 

World Dog Show 2023“ buvo pristatytas išskirtinis produktas – mobiliesiems telefonams skirtas žaidimas „VAN DAMME: Dawn of Chihuahuas“, sukurtas bendradarbiaujant su žinomu Jungtinių Amerikos Valstijų aktoriumi ir režisieriumi Žanu Klodu van Damu. Žaidime galima išvysti ir „Tauro Pro Line“, „Nature's Protection Superior Care“ bei „Misoko“ prekinius ženklus, kurie yra šio žaidimo rėmėjai.

 

J. Plungė pristato, jog žaidimo tikslas – padėti gyvūnams: „Žaisdami jūs gelbėjate virtualius šunis nuo piktojo ateivio Deivo, kuris atvyko pagrobti visų žemės šunų. Tačiau dar svarbiau yra tai, jog žiūrėdami reklamas ir leisdami laiką žaidime žaidėjai renka lėšas, kurios bus paaukotos įvairioms gyvūnų gelbėjimo organizacijoms visame pasaulyje, kurių viena – „Montreal SPCA“, sauganti gyvūnus nuo 1869 metų. Žaidimas jau veikia, todėl nedelskite jį atsisiųsti į savo išmanųjį telefoną ir prisidėti prie gerų darbų.“

 

KIKA GROUP, UAB ir VAN DAMME kūrybinė komanda, World Dog Show 2023, Ženeva

 

„World Dog Show 2024“ vyks balandžio 25–28 dienomis Zagrebe, Kroatijoje.

 

Šiandien KIKA GROUP, UAB sudaro KIKA mažmeninės bei elektroninės prekybos tinklas Lietuvoje ir Estijoje, kuris turi daugiau nei 120 parduotuvių, taip pat viena moderniausių sausų pašarų gamyklų Šiaurės Europoje AKVATERA LT, UAB , TOP 1 geriausiu pasaulio veislynu pripažintas „Tauro Kennel“ , gyvūnų SPA-kirpykla ir mokymų centras „Tauro Grooming Academy“ bei įmonės padalinys Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šiuo metu KIKA GROUP, UAB produkciją eksportuoja į daugiau nei 60 pasaulio šalių.

 

Daugiau apie Pasaulinės šunų parodos Ženevoje įspūdžius išgirskite iš veisėjos, kinologės, groomerės ir produktų kūrėjos Janitos J. Plungės šiame LNK laidos "Gyvūnų pasaulis" reportaže.

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!