Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Naujas efektyvus ginklas kovai su parazitais – BITELESS antkaklis šunims ir katėms

2021-05-26
Naujas efektyvus ginklas kovai su parazitais – BITELESS antkaklis šunims ir katėms

Rūpestingi šunų ir kačių šeimininkai žino – nuo erkių savo augintinius reikia saugoti beveik visus metus. Tiems, kurie pirmenybę teikia natūralioms apsaugos priemonėms KIKA turi puikių žinių – naują prekyboje pasirodžiusį visiškai natūralų, eterinių aliejų pagrindu pagamintą antkaklį šunims ir katėms BITELESS. Lietuvoje sukurtas ir pagamintas antkaklis padės mūsų augintinius apsaugoti ne tik nuo erkių, bet ir nuo kitų gyvūnams pavojingų parazitų ir bus visiškai saugus tiek gyvūnams, tiek likusiems šeimos nariams.

 

Natūrali, augintiniui ir šeimai saugi priemonė

 

Parduotuvių tinklo KIKA veterinarijos gydytoja ir farmacijos vadovė Kamilė Ausmanė savo praktikoje vis dažniau susiduria su augintinių šeimininkais, kurie savo gyvūnus nori apsaugoti natūraliomis priemonėmis.

„Jautrius cheminėms medžiagoms šunis ir kates auginantys šeimininkai, ar šeimos, kuriose yra mažų vaikų, vis dažniau teiraujasi kaip natūraliai apsaugoti savo augintinius nuo parazitų. Džiaugiuosi, kad dabar galėsiu jiems pasiūlyti veiksmingą ir šimtu procentų natūralią priemonę – naująjį BITELESS antkaklį“, – pasakoja veterinarijos gydytoja K. Ausmanė.

 

Ilgalaikė eterinių aliejų apsauga

 

Natūralių priemonių šalininkai labai vertina eterinių aliejų teikiamą naudą. Būtent jų pagrindu ir pagamintas naujasis antkaklis šunims ir katėms. 

Vaistinių ramunių, citrininių korimbijų, levandų ir pipirmėčių eterinių aliejų pagrindu pagamintas antkaklis BITELESS atbaido ir apsaugo šunis ir kates ne tik nuo pavojingas ir mirtinas ligas nešiojančių erkių. Blusos, uodai ir kiti parazitai taip pat vengia ir nemėgsta būtent šio eterinių aliejų mišinio, todėl jūsų augintis išvengs nemalonių susidūrimų su jais ir galės saugiai mėgautis buvimu gamtoje.

„Šis antkaklis puikus tuo, kad nuo parazitų apsaugo beveik visus metus, jo veikimo laikas iki 8 mėnesių, todėl kartą uždėję antkaklį galėsite dėl savo augintinio ilgai būti ramūs“, – pasakoja veterinarijos gydytoja Kamilė Ausmanė.

Taip pat labai patogu tai, kad šis antkaklis nebijo vandens, todėl maudynes mėgstantys augintiniai galės drąsiai mėgautis vandens teikiamais malonumais, o jų šeimininkai nebijos, kad antkaklio apsauga sumažės.

„Šis antkaklis puikiai tinka šeimoms auginančioms mažus vaikus, mažieji galės drąsiai glostyti savo augintinius nebijodami, kad ant antkaklio esančios medžiagos gali jiems pakenkti ar alergizuoti. Kalbant apie alergijas– antkaklis BITELESS tinka net ir patiems jautriausiems gyvūnams, jo sudėtinės medžiagos visiškai nedirgina odos ir nesukelia jokių alerginių reakcijų,“ – teigia veterinarijos gydytoja.

Naujieji natūralūs antkakliai BITELESS puikiai apsaugos bet kurios veislės ir dydžio šunis bei kates, nes jų ilgis reguliuojamas, todėl tiks ir mažiems, ir dideliems gyvūnams. Teisingai uždėję antkaklį savo augintiniui galėsite ramiai jį vedžioti lauke iki 8 mėnesių būdami saugūs dėl parazitų. Antkaklis BITELESS tinka ir mažyliams, jis saugus naudoti šunims ir katėms nuo 3 mėnesių amžiaus.

 

Natūraliai apsaugai sustiprinti – eterinių aliejų mišiniai



Eteriniai aliejai jau seniai ir veiksmingai naudojami apsaugai nuo įvairiausių kraujasiurbių parazitų. Parduotuvių tinklo KIKA lankytojai jau pamėgo ir įvertino prekinio ženklo A‘Scentuals priemones, kurios veiksmingai saugo ne tik gyvūnus, bet ir jų šeimininkus, ir visą namų aplinką nuo parazitų.

Norėdami sustiprinti BITELESS antkaklio apsaugą natūralių eterinių aliejų linijoje A‘Scentuals taip pat rasite ir specialiai natūraliai apsaugai nuo parazitų sukurtus, augintiniams saugius mišinius Insect Repellent ir Insect Asian Shield.

Šie eterinių aliejų mišiniai, įtrinti į augintinio sprandą, efektyviai padeda atbaidyti erkes ir kitus geliančius vabzdžius, todėl itin efektyvūs ilgų pasivaikščiojimų gamtoje metu.

„Šiuos mišinius taip pat galima naudoti ir garintuvuose – taip atbaidysite uodus ir kitus vabzdžius savo namuose ar terasose. Taip pat apsaugosite savo namus nuo augintinio iš lauko parneštų parazitų, tokių kaip blusos.

Šios priemonės ne kartą išbandytos, jos tikrai veikia ir saugo ne tik keturkojus, bet ir visus šeimos narius“, – pasakoja veterinarijos gydytoja Kamilė Ausmanė.

Naujojo natūralaus, eterinių aliejų pagrindu pagaminto antkaklio BITELESS ir A‘Scentuals eterinių aliejų mišinių  nuo parazitų ieškokite KIKA parduotuvėse.

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!