Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Lietuviais pasitikėjo didžiausia pasaulyje šunų paroda – mūsų šalyje kurti produktai tapo generaliniais rėmėjais

2023-08-04
Lietuviais pasitikėjo didžiausia pasaulyje šunų paroda – mūsų šalyje kurti produktai tapo generaliniais rėmėjais

Janita ir Tauras Plungės su „World Dog Show“ parodos organizatoriais

 

Šiemet KIKA GROUP, UAB džiaugiasi sulaukę išskirtinio pripažinimo. Jai priklausantys prekių ženklai „Tauro Pro Line“ ir „Nature‘s Protection Superior Care“ tapo pagrindiniais „World Dog Show 2023“ rėmėjais. Tai pati didžiausia ir svarbiausia šunų paroda visame pasaulyje, kasmet vykstanti nuo 1971 m. Šiemet „World Dog Show 2023“ vyks Ženevoje, Šveicarijoje, rugpjūčio 23–27 dienomis.

 

 

Kaip teigia KIKA GROUP, UAB įkūrėja ir daugiau kaip 35 metų patirtį turinti veisėja Janita Januškauskaitė-Plungė, tokio aukšto lygio parodos organizatorių pasitikėjimas yra didžiulė garbė ne tik dirbančiai komandai, bet ir visai Lietuvai, kurios vardas garsiai skamba tarptautinėje arenoje.

 

KIKA įkūrėja Janita Plungė ir Swiss Kennel Club prezidentas Laurent Pichard

Janita J. Plungė ir Swiss Kennel Club prezidentas Laurent Pichard

Pasiruošimas trunka maždaug metus

 

J. Plungė dalinasi, jog derybos dėl šios parodos prasidėjo jau prieš kelerius metus, o nuo pernai Madride vykusios „World Dog Show 2022“ parodos vyko intensyvus pasiruošimas.

 

„Šiemet keliauti į Ženevą ruošiasi gausi KIKA įmonių grupės komanda, kuri parodoje dirbs keliose skirtingose zonose. Pirmiausia, turėsime 108 kv. m. stendą, kuriame komanda pristatys Lietuvoje sukurtus prekinius ženklus: augintinių kosmetiką „Tauro Pro Line“, „Nature‘s Protection Superior Care“ šunų maistas ir skanėstai šunims bei „Misoko“ priežiūros priemones“, – pristato verslininkė.

 

Kita komandos dalis priims svarbius svečius ne ką mažesnėje VIP zonoje, o likusieji dirbs ringuose, kuriuose šiemet varžysis trys veislės – Pomeranijos špicas, Maltos bišonas ir garbanotasis bišonas. Visi jie – „Tauro Kennel“ šunys. Šis veislynas pripažintas vienas geriausių pasaulyje.

 

„Iš anksčiau vykusių parodų parsivežėme jau 7 pasaulio čempionus ir 9 pasaulio vice čempionus. Vienas jų – Tauro Misoko, garbanotasis bišonas, kuris pasaulio čempionu tapo net du kartus – 2018 ir 2019 metais“, – džiaugiasi ilgametė veisėja.

 

KIKA įkūrėja Janita Plungė ir garbanotasis bišonas Tauro Misoko

Janita J. Plungė ir garbanotasis bišonas Tauro Misoko

 

Ji priduria, jog parodos lankytojai turės galimybę įsigyti specialiai šiai parodai sukurtą atributiką, išsiskiriančią violetine spalva, o nedalyvaujantys parodoje tai padaryti gali www.kika.lt internetinėje svetainėje: „Visi produktai – unikalaus dizaino ir kruopščiai atrinkti. Kadangi siekėme, jog viskas būtų ne tik gražu, bet ir kokybiška, tarnautų tiek augintiniui, tiek jo šeimininkui, viskas yra atsakingai ištestuota.“

 

Kataloge galima rasti ne tik augintiniams, bet ir jų šeimininkams ar gyvūnų entuziastams pritaikytus produktus, tokius kaip: rankšluostis, skanėstų dėklas, žaislai šunims, puodelis ir netgi drabužiai, telefono laikiklis ar smagios kojinaitės. Yra ir kirpėjams skirtų prekių, tokių kaip krepšiai bei prijuostės, o svarbiausia, jog raštas, atsikartojantis ant visų prekių, yra kurtas KIKA GROUP dizainerių mūsų šalyje.

 

Janita Plungė laiko riboto leidimo kirpėjų krepšį, sukurtą World Dog Show 2023 parodai

Janita J. Plungė laiko riboto leidimo kirpėjų krepšį, sukurtą World Dog Show 2023 parodai

 

Šiemet „World Dog Show“ dirbsianti komanda bus tarptautinė. Į ją jungiasi ne tik KIKA GROUP, UAB darbuotojai, bet ir prekių ženklų ambasadoriai.

 

20 proc. priežiūra + 80 proc. mityba = 100 proc. rezultato

 

Kaip teigia J. J. Plungė, ši paroda kartu yra puiki proga nešti svarbią žinutę, edukuoti šeimininkus apie jų augintinių sveikatą, pilnavertišką gyvenimą, laimę.

 

Pagrindiniai parodos rėmėjai – „Tauro Pro Line“ ir „Nature‘s Protection Superior Care“ – viso pasaulio šeimininkams padeda laikytis sveiko ir laimingo augintinio formulės, kurią sudaro 20 proc. kasdienė priežiūra ir 80 proc. subalansuota mityba.

 

Nedidelis baltakailis šunelis, šalia Nature‘s Protection Superior Care ir Tauro Pro Line produktai

Nature‘s Protection Superior Care ir Tauro Pro Line produktai

 

„Tauro Pro Line“ groomingo įrankiai ir produktai yra skurti Lietuvoje, pačios J.J. Plungės. Pastarieji yra skirti kasdienei augintinio priežiūrai, siekiant išlaikyti jo odą ir kailį, pirmiausia, sveiką, o tuo pačiu ir švelnų, žvilgantį. „Ilgametė patirtis man leido sukurti 3 žingsnių maudymo sistemą, kurią taikome savo „Tauro Kennel“ veislyno šunims ir kurios mokome viso pasaulio šeimininkus: pirmuoju žingsniu naudojamas giliai valantis šampūnas, šalinantis nešvarumus, riebalus; antruoju etapu naudojamas funkcinis šampūnas, pavyzdžiui, drėkinantis, maitinantis ar papildytas keratinu; trečiame etape naudojamas kondicionierius ar kaukė, kuri užfiksuoja rezultatą ir padeda „užrakinti“ naudingus ingredientus plauko viduje“, – pristato kinologė ir priduria, kad nenaudoti šios sistemos būtų tas pats, kas poliruoti automobilį prieš tai jo nenuplovus – „Visi žingsniai, net ir pasiruošimo, yra labai svarbūs ir negali būti praleisti“ – sako J.J. Plungė ir primena, kad šią sistemą gali taikyti kiekvienas augintinio šeimininkas net ir namų sąlygomis.

 

Pomeranijos špicai maudomi daugiafunkcinėje Tauro Pro Line ozono vonioje

Pomeranijos špicai Tauro Pro Line 6in1 vonioje

 

J. Plungė pažymi, jog augintinio sveikatai svarbūs ir kiti rutininiai higienos ritualai, tokie kaip kasdienis dantų, akių, ausų valymas, nagų trumpinimas, šukavimas, reguliarūs vizitai pas veterinarą.

 

Kaip atrodo subalansuota mityba?

 

Kalbant apie likusius 80 proc. – taisyklingą ir subalansuotą mitybą – jos piramidė atrodo taip: 80 proc. sauso, 10–12 proc. konservuoto pašaro, 3–5 proc. skanėstų ir 1–3 proc. papildų.

 

„Nature‘s Protection Superior Care“ liniją sudaro maistas šunims, funkciniai papildai-skanėstai šunims bei sriubos. „Visi šie produktai yra pagaminti iš aukščiausios rūšies baltymų šaltinių, tokių kaip balta žuvis, silkė, lašiša, vabzdžiai, taip pat kitų natūralių ingredientų – daržovių, supermaisto produktų, papildyti vitaminais ir  naudingomis medžiagomis. Taip pat produktų sudėtyje – unikalus ingredientas – „MicroZeoGen“ papildas. Visa tai padeda užtikrinti subalansuotą augintinių mitybą ir gerą sveikatą“, – pristato J. J. Plungė.

 

Verslininkė priduria, kad visai neseniai rinką papildė ir nauja, inovatyvi „Nature‘s Protection Superior Care All Life Stages“ pašaro linija: „Tai visų veislių augintiniams vienodai naudingos sudėties, tačiau universalaus dydžio granulių pasiūlymas. Svarbu tai, jog šis maistas šunims tinka visais augintinio gyvenimo etapais: jauniems, suaugusiems, senjorams.“

 

Nedidelis baltakailis šunelis sėdi vasariškoje pievelėje, šalia naujo Nature‘s Protection All Life Stages pašaro pakuotė

Lietuvoje sukurtas Nature‘s Protection Superior Care White Dogs All Life Stages pašaras

 

J. Plungė apibendrina, jog su komanda dalyvaudama „World Dog Show“ parodoje ji įgyvendina svajonę – tarptautiniu mastu pristatyti mūsų šalyje kurtus ir visame pasaulyje pamiltus produktus, kurie šiandien yra eksportuojami jau į daugiau kaip 60 pasaulio šalių.

 

„Gauti tokį šansą parodyti, ką išties galime ir darome, – tikra laimė! Esame tikri, jog parodos dalyviai džiaugsis mūsų šalyje kurtais produktais ir dovanomis. O svarbiausia, tai proga garsiai pasakyti pasauliui, jog gyvūnams yra reikalingi natūralūs, veikiantys produktai, kurie neša naudą, sprendžia problemas, o ne jas maskuoja. Ir būtent tokius mes kuriame čia, Lietuvoje“, – džiaugiasi KIKA GROUP, UAB įkūrėja.

 

Šiandien KIKA GROUP, UAB sudaro KIKA mažmeninės bei elektroninės prekybos tinklas Lietuvoje ir Estijoje, kuris turi daugiau nei 120 parduotuvių, taip pat viena moderniausių sausų pašarų gamyklų Šiaurės Europoje AKVATERA LT, UAB, „Tauro Kennel“ veislynas, gyvūnų SPA-kirpykla ir mokymų centras „Tauro Grooming Academy“ bei įmonės padalinys Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šiuo metu KIKA GROUP, UAB produkciją eksportuoja į daugiau nei 60 pasaulio šalių.

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!