Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Kuo skiriasi augintinių higiena vasarą?

2023-07-24
Kuo skiriasi augintinių higiena vasarą?

Ar žinojote, kad augintinio kailis yra itin lengvai paveikiamas aplinkos veiksnių. Žiemą – dideli temperatūriniai pokyčiai, drėgmė ir sniegas gali išsausinti kailį, jis tampa šiurkštus, pradeda veltis, skilinėti. Tačiau, tokį pat poveikį kailiui daro ir saulė bei vandens pramogos vasarą. Dalinamės TOP patarimais iš ko susideda augintinio priežiūra vasarą.

 

 

Apsauga nuo erkių

Tyliosios žudikės kelia pavojų mūsų augintiniams nuo pat ankstyvo pavasario iki pirmųjų šalnų. Būtent todėl svarbu, kad Jūsų augintinis nuo jų būtų apsaugotas kuo maksimaliau. Vienos priemonės, kuri apsaugos augintinį 100% nėra. Tam, kad suteikti kuo mažiau šansų erkei įsisiurbti - rekomenduojama naudoti 6 lygių apsaugą.

6 lygių apsaugą sudaro: eteriniai aliejai ir antiparazitinė kosmetika, antiparazitiniai antkakliai ir lašai, ultragarsiniai pakabukai bei antiparazitiniai purškalai ir aerozoliai.

Akių ir ausų priežiūra

Smėlis, žiedadulkės, vandens pramogos gali sukelti akių ar ausų sudirgimus, alergines reakcijas ar uždegimus. Būtent todėl rekomenduojama ryte bei vakare ar po pramogų valyti šunų akis Tauro Pro Line Pure Mist šarminiu vandeniu. 11pH šarminė terpė yra netinkama bakterijoms, todėl jos žūsta ir negali daugintis.

Tiesiog įpurkškite šarminio vandens tiesiai į akį ar ausį ir išvalykite naudodami vatos padelį.

Kailio bei odos priežiūra

Saulė ir drėgmė neigiamai veikia kailio bei odos kokybę. Karštuoju metų periodu kailis dažnai išsausėja, plauko galiukai suskilinėja, tad kailis pradeda labiau veltis, tampa šiurkštus. Augintinių oda, taip pat kaip ir mūsų oda, dėl karščių ir maudynių išsausėja, suskilinėja, ima niežtėti ir pleiskanoti. Būtent todėl, kailio bei odos priežiūrai rekomenduojama rinktis kuo natūralesnes priemones.

Rekomenduojame išbandyti Tauro Pro Line Ultra Natural Care šampūnus, kondicionierius bei kaukes šunims ir katėms. Šių priemonių sudėtyje iki 97% natūralių ingredientų, nėra SLS, parabenų, silikonų bei mineralinių aliejų. Unikalūs ingredientai, tokie kaip: šalavijų ekstraktas, pieno baltymai, kviečių baltymai bei šlapalas – maitina odą, glotnina kailį ir padeda užtikrinti, kad jis būtų ne tik žvilgantis bet ir sveikas.

Tauro Pro Line kosmetikos priemones rekomenduojama naudoti remiantis trijų žingsnių principu:

1 žingsnis – Valymas. Giliai valantis šampūnas pašalina nešvarumus, kosmetikos likutį bei paruošia plauką sekančiam žingsniui;

2 žingsnis – Funkcija. Drėkinantis, maitinantis ar puoselėjantis šampūnas, prisotinantis kailį bei odą naudingais ingredientais;

3 žingsnis – Fiksavimas. Kaukė ar kondicionierius, skirtas užfiksuoti antrame žingsnyje suteiktą funkciją ir užpildyti mikro įtrūkimus plauko struktūroje.

Tauro Pro Line prekinis ženklas ir 3 žingsnių sistema sukurta veisėjos, kinologės, groomer‘ės ir produktų kūrėjos Janitos J. Plungės jau yra pamilta, išbandyta ir patikrinta jau daugiau nei 60-tyje šalių.

Atminkite, kad 20% augintinio sveikatos sudaro kasdienė bei veterinarinė priežiūra, o likusius 80% - subalansuota, pilnavertė mityba. Laikydamiesi šios taisyklės galėsite džiaugtis laimingu, sveiku augintiniu dar ilgus metus.

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!