Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Kokybiškas augintinių pašaras už prieinamą kainą? Dabar tai įmanoma!

2022-02-04
Kokybiškas augintinių pašaras už prieinamą kainą? Dabar tai įmanoma!

Anksčiau, kol dar nebuvo išrastas sausas pašaras, naminių gyvūnų šeimininkai turėdavo nemažai vargo – kasdien virti maistą savo augintiniams. O ir tas maistas nepatenkindavo visų gyvūno organizmo poreikių, dirgindavo skrandį, sukeldavo alergijas ar kitus negalavimus. Ilgainiui šeimininkai išmoko, kad maistas nuo žmonių stalo nėra tinkamas gyvūnams. Tačiau, visuomenėje vis dar gajus mitas, kad kokybiškas gyvūnų pašaras – labai brangus.

 

Todėl turime jums gerą žinią – dėka visų Lietuvos keturkojų ir jų šeimininkų Lietuvos gamintojas AKVATERA net iki -45% sumažino kainas sausiems šunų ir kačių pašarams!

 

KIKA tinklas siekia kiekvienam šeimininkui suteikti galimybę įsigyti visavertį, sveiką ir subalansuotą aukščiausios kokybė pašarą, kuris yra gaminamas Lietuvoje ir pripažintas visame pasaulyje.

 

O tokie pašarai kaip Nature‘s Protection, Nature‘s Protection Superior Care, Nature‘s Protection Lifestyle, HiQ ir Oak‘s Farm, kurie yra eksportuojami į daugiau kaip 50 pasaulio šalių ir pamilti keturkojų tokiose šalyse kaip Amerika, Malaizija, Japonija ar P. Korėja, būtų prieinami ir visiems Lietuvos šunims bei katėms.

Kodėl verta rinktis specializuotą sausą gyvūnų pašarą?

 

Pirmiausia, reikia nepamiršti, kad mityba – visa ko pagrindas. Todėl labai svarbu yra laikytis taisyklingos formulės, kurią sudaro 95% pašaro ir iki 5% skanėstai/papildai.

 

Kitas svarbus dalykas, kad sausas gyvūnų pašaras yra ne tik patogus šeimininkui, bet ir naudingas augintiniui. Visi mylimi keturkojai yra skirtingi ir turi savo poreikių. Maistas, kuris tinka jaunam gyvūnui visai nebetiks senam. Maistas, kuris tinka juodos spalvos gyvūnui gali būti visiškai netinkamas baltakailiui. Sterilizuotai katei netiks įprastas kačių maistas. Aktyviam gyvūnui reikės kitokios sudėties maisto nei mažiau judančiam. Gyvūnui su sveikatos problemomis parinkti specialią mitybą irgi labai svarbu. Šeimininkas savo augintiniui gali išsirinkti tinkamą maistą pagal amžių, kailio spalvą, aktyvumą, veislę ar jo sveikatos būklę.

 

Todėl KIKA ir siūlo jums platų sauso pašaro asortimentą, kuriame rasite tai, kas tinkamiausia jūsų katei ar šuniui. Sausą pašarą galima prilyginti taisyklingai, subalansuotai mitybai, nes jo granulėse yra viskas, ko reikia gyvūnui: mėsa, vitaminai, mineralai ir visi kiti, papildomi, ingredientai jo gerai savijautai ir sveikatai palaikyti.

 

O be to, sausas pašaras šiuolaikiniam, nuolat skubančiam, šeimininkui yra patogus sprendimas, taupantis laiko, nes nereikia virti mėsų ar košių arba kitų, žmonėms skirtų, ir augintiniui visiškai netinkamų produktų. Sausą maistą rinktis verta, nes tai sveika ir patogu, o dabar dar ir už sumažintą kainą visose KIKA parduotuvėse.

Du šuniukai valgantys iš dubenėlių

 

Ar tiesa, kad kokybiškas pašaras kainuoja labai daug?

 

Aukščiausios klasės gyvūnų maistas vadinamas „Super Premium“. Tai reiškia, kad šis pašaras pasižymi inovatyviais ingredientais bei atspindi naujausiomis tendencijomis ir technologijomis grįstą sveiką augintinių mitybą. Tokių pašarų sudėtyje – tik aukščiausios kokybės ingredientai. Juose ne tik augintiniams būtina mėsa ar žuvis, bet ir įvairūs mūsų keturkojų sveikatai naudingi mineralai, vitaminai bei kiti natūralūs ir savijautą gerinantys priedai.

 

Nieko keisto, kad dauguma žmonių galvoja, jog maitinti savo augintinius aukščiausios kokybės maistu daug kainuos. Tačiau tiesa yra kiek kitokia – kokybiškas augintinių pašaras kainuoja mažiau nei kasdienis maisto su mėsa ruošimas.

 

Kokybiško pašaro reikia nedaug, todėl kasdienė jūsų augintinio mityba taip pat kainuos nedaug. Pavyzdžiui:

  • Mažų veislių šunų (nuo 1 kg) dienos normos kaina prasideda vos nuo 0,10 eur.
  • Vidutinio dydžio šunų (nuo 5 kg) nuo 0,28 eur.
  • Didelių veislių šunų (nuo 15 kg) nuo 0,93 eur.

  • Mažų veislių kačių (nuo 1 kg) – dienos normos kaina prasideda vos nuo 0,05 eur.
  • Vidutinio dydžio kačių (nuo 3 kg) nuo 0,30 eur.
  • Didelių veislių šunų (nuo 6 kg) nuo 0,48 eur.

 

Tad tam, kad visi augintiniai galėtų gauti sveiko ir subalansuoto maisto, KIKA kartu su AKVATERA dėl JŪSŲ augintinių sumažino kainas. Nuo šiol jūsų keturkojai šeimos nariai galės maitintis sveiku, subalansuotu pašaru ir JUMS nereikės išleisti daug pinigų.

Rainas kačiukas valgantis iš dubenėlio

 

Ar pigus maistas būtinai bus nekokybiškas?

 

Mitas yra dar tai, kad jei sauso pašaro kaina maža – jis bus nekokybiškas. Visi šunų ir kačių augintojai nori, kad jų augintiniai būtų sveiki, todėl maistą renkasi itin atidžiai, juk nuo jo priklauso gyvūno savijauta.

 

Šiuo metu gyvūnų maisto pasirinkimas – labai platus. Galima rasti įvairiausioms amžiaus ar svorio grupėms skirtus pašarus, taip pat galima rinktis ir pagal veisles ar sveikatos problemas. Todėl rinkdamiesi sausą pašarą visada žiūrėkite į jo sudėti, nes būtent ji, o ne kaina lemia maisto kokybę. Pasikonsultuokite su veterinarijos gydytoju ar pardavėju, nes teisingai parinktas augintinio sausas pašaras gali turėti skirtingas funkcijas ir padėti spręsti įvairias sveikatos problemas. Kokybiškas sausas pašaras gali netgi prailginti jūsų augintinio gyvenimo trukmę, o to juk ir trokšta visi šeimininkai.

 

KIKA – Lietuvos gamintojas dėl JŪSŲ augintinių!

 

Šuniukas laižantis merginai veidą

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!