Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Kokį narvelį išrinkti graužikui?

2014-12-30
Kokį narvelį išrinkti graužikui?

 

Jūsų rankytėse – mažas, švelnutis padarėlis, naujas šeimos narys. Ir jis turės kažkur gyventi. Sufleruojame, kaip derėtų įrengti gyvenamąją vietą graužikui.

Graužiko namai – graužiko tvirtovė. Tad augintiniui rekomenduojama parinkti kokybišką ir tvirtą narvelį. Pasistenkite, kad narvelyje būtų pakankamai erdvės.

Kai kurie graužikai, tokie kaip žiurkėnai, yra labai energingi gyvūnai, todėl jiems vertėtų įtaisyti besisukantį bėgimo ratą ir kitų priedų, skirtų laipioti. Metaliniai-plastikiniai narveliai – patys tinkamiausi. Pasirūpinkite, kad narvelyje būtų gertuvė – augintiniui bus patogu gerti ir jis neprilaistys vandens. Taip pat rekomenduojama turėti ir dubenėlį maistui.

Graužikai mėgsta pasislėpti ir patogiai įsitaisę miegoti, todėl augintiniui labai patiks turėti savo namelį. Į vidų įdėkite vatos ar kokį nors minkštą audinį – graužikas iš jo galės susisukti sau šiltą guolį ir niekieno netrukdomas miegoti. Taip pat galite įsigyti ir specialių medinių namelių ar iš šieno suformuotų landų.

Ką reikia žinoti: 

Kai kurie graužikai bando graužti grotas, todėl narvelis turi būti tvirtas. Nepamirškite reguliariai valyti augintinio narvelį ir namelį.

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!