Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

KIKA sveikina su gyvūnų globos diena ir primena, kad juos mylėti ir jais rūpintis turime kasdien!

2021-10-12
KIKA sveikina su gyvūnų globos diena ir primena, kad juos mylėti ir jais rūpintis turime kasdien!

Visas pasaulis kasmet spalio 4-ąją mini Pasaulinę gyvūnų dieną. Ši diena skirta pagerbti visus gyvūnus, padėkoti jiems už tai, kad jie kasdien šalia. Pasidžiaugti, kad gyvūnai užima tokią svarbią vietą mūsų gyvenime, kasdien suteikia džiaugsmo, gyvenimui prasmės ir daro mus pačius geresniais žmonėmis.

 

Kodėl spalis – gyvūnų mėnuo?

1931 m. Italijoje, tarptautinės gyvūnų globos konferencijos metu, buvo nuspręsta spalio 4-ąją, šv. Pranciškaus mirties dieną švęsti kaip Pasaulinę gyvūnų globos dieną. Krikščionys laiko šv. Pranciškų gyvūnų globėju, todėl ši diena buvo paskelbta ir Pasauline gyvūnijos diena.

Lietuvoje Pasaulinė gyvūnų diena oficialiai pradėta minėti nuo 2000 m. ir buvo įtraukta į minėtinų dienų sąrašą. Šios dienos paminėjimo proga rengiami įvairūs renginiai, skaitomos paskaitos, skatinama susimąstyti apie gyvūnijos apsaugą, gyvūnų teises, jų globą ir priežiūrą. Šią dieną šeimininkai stengiasi savo gyvūnus palepinti skanėstais, skiria jiems daugiau dėmesio.

 

Pasaulinė gyvūnų diena turėtų visiems priminti apie visų gyvūnų pagrindines teises ir laisves:

 

Turėti namus ir nekentėti dėl temperatūros pokyčių ar kitokio fizinio diskomforto;

Turėti galimybę natūraliai vystytis ir elgtis pagal prigimtį;

Nekęsti skausmo ir kančių nuo ligų ir žaizdų;

Nebadauti ir gauti kokybišką vandenį ir pašarą;

Gyventi be baimės ir baigti gyvenimą be kančių.

 

Ačiū, kad mylite silpnesnius už save

 

KIKA nori padėkoti visiems rūpestingiems ir atsakingiems gyvūnų šeimininkams už tai, kad jie turi didelę širdį atvirą savo keturkojams. Dėkojame už tai, kad kasdien jais rūpinatės ir juos mylite. Dėkojame už tai, kad leidžiate mums prisidėti prie jūsų augintinių gerovės KIKA produktais ir paslaugomis. Mes norime būti jūsų gyvūnų gero gyvenimo dalimi ir kasdien stengiamės tobulėti dėl jūsų ir jūsų keturkojų draugų.

Tačiau KIKA rūpinasi ne tik tais gyvūnais, kurie turi mylinčius šeimininkus, bet ir tais – kurie tokių dar tik laukia.

 

KIKA rado namus daugiau nei 2000 gyvūnų

Beglobiai augintiniai

 

2015 metais KIKA parduotuvių tinklas inicijavo Lietuvoje naują gyvūnų globos projektą ir savo parduotuvėse įrengė laikinus būstus beglobiams gyvūnams. Prie šio projekto prisijungė labai daug gyvūnų globos organizacijų įvairiuose miestuose.

KIKA parduotuvėse laikinuose namuose įsikūrė šuniukai ir kačiukai laukiantys savo šeimininkų ir kasdien juos pasitinkantys viltingomis akimis.

KIKA pasirūpino, kad visi į laikinus būstus atkeliaujantys gyvūnai būtų visiškai sveiki, neturėtų parazitų, būtų paskiepyti ir turintys mikroschemą. Visi šie gyvūnai yra draugiški ir visiškai pasiruošę keliauti į naujus namus.

KIKA stengiasi, kad su kiekviena diena beglobių gyvūnų skaičius mažėtų, o atradusių naujus namus – didėtų. Galime tik pasidžiaugti, kad skaičiai išties džiugina ir vis daugiau beglobių randa šiltus namus. Laikinų namų langelių dėka savo mylinčius šeimininkus jau surado net 2377 gyvūnas Lietuvoje ir 181 Estijoje!

Ir tai dar ne viskas, kiekvienoje KIKA parduotuvėje pirkėjai prie kasų gali rasti aukų dėžutę ir prisidėti prie beglobių gyvūnų gerovės, nes globos organizacijos, besirūpinančios gyvūnais, kasdien patiria labai daug išlaidų. Kiekvieną mėnesį KIKA aukoja po kelias tonas aukščiausios kokybės pašaro beglobiams gyvūnams – kad laukdami šeimininkų jie būtų sotūs ir sveiki.

 

Mes kviečiame visus mūsų draugus jungtis prie gražios iniciatyvos ir padėti beglobiams, maža auka, maistu, apsilankymu prieglaudoje ir šiltu dėmesiu – tiems, kurių širdys atviros ir kuriems labai reikia mūsų švelnaus paglostymo. Ir tai daryti ne tik spalį – gyvūnų mėnesį, bet ištisus metus.

 

Kartu su KIKA įžiebkime džiaugsmą liūdnose beglobių akyse.

 

Suaukoti produktai beglobiams augintiniams

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!