Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

KIKA įmonių grupės parama Ukrainai: 100 tonų pašarų į karo siaubiamą šalį ir nemokami būtinųjų prekių krepšeliai, atvykstantiems į Lietuvą su augintiniu

2022-03-22
KIKA įmonių grupės parama Ukrainai: 100 tonų pašarų į karo siaubiamą šalį ir nemokami būtinųjų prekių krepšeliai, atvykstantiems į Lietuvą su augintiniu

Padėtis Ukrainoje palietė viso pasaulio žmonių širdis. Nuo karo padarinių kenčia daugybė nekaltų civilių, tačiau be maisto, o kai kur ir be prieglobsčio, mylinčių rankų ar šiltų namų lieka ir augintiniai, kurie patys savimi pasirūpinti negali. Sekdama įvykius ir reaguodama į susiklosčiusią situaciją KIKA GROUP, UAB įmonių grupė skelbia apie paramą į Lietuvą atvykstantiems ukrainiečiams su augintiniais bei išvežamą humanitarinę paramą į Ukrainos gilumą.

 

Ukrainos augintiniams – 100 tonų sauso pašaro

 

Pirmąją kovo savaitę KIKA GROUP, UAB įmonių grupės komanda vyko teikti pagalbos į Ukrainos pasienius. Misijos tikslas – padėti kuo daugiau Ukrainos šeimų, su augintiniais kirtusių sieną ir paremti juos ne tik pašaru, bet ir kitomis būtiniausiomis priemonėmis, tokiomis kaip pledai bei transportavimo krepšiai. Lenkijos-Ukrainos ir Rumunijos-Ukrainos pasienių punktuose savanoriai išdalino 1 toną sauso šunų ir kačių pašaro bei beveik 200 būtiniausių priemonių.

 

Kika įmonių grupės komandos savanorės teikia pagalbą Ukrainos pasienyje ir demonstruoja Lietuvos vėliavą

 

„Gauname ypatingai daug užklausų ir dėl pašaro stygiaus pačiame Ukrainos viduje, ypač rytinėje šalies dalyje, karštuosiuose karo taškuose. Mums svarbi kiekviena gyvybė, todėl šiuo klausimu nuolatos dirba didelės mūsų komandos pajėgos, deriname logistiką šalies viduje, kad mūsų išvežama parama pasiektų kiekvieną keturkojį.

 

Šiuo metu į Ukrainą jau esame išvežę netoli 100 000 kg pašaro, kuris mūsų komandos ir savanorių pagalba pasiekė Lvovą, o iš čia traukiniais, autobusiukais ir lengvaisiais automobiliais buvo paskirstytas į Užhorodą, Odesą, Charkovą, Krivoj Rogą, Kijevą, Kropyvnią, Zaparožę, Žytomyrą, Dneprą, Vinicą, Kremenčiuką, Rivnę, Poltavą ir Nikolajevą. Šiuose miestuose pašarai yra dalinami prieglaudoms, veisėjams, kinologams ir, žinoma, augintinių šeimininkams.

 

Ir tai – ne pabaiga, pašaras ir toliau keliauja į kitus miestus, stengiamės pasiekti karščiausius karo paliestus taškus, kur tiek žmonės tiek ir gyvūnai beveik negauna jokios humanitarinės pagalbos jau keletą savaičių.

 

Esame dėkingi savanoriams, kurie aukodami savo laiką bei rizikuodami savo gyvybe, pristato pašarus tiems augintiniams, kuriems šiuo metu jo labiausiai reikia“ – apie vykdomą humanitarinę pagalbą Ukrainos pasieniuose bei šalies viduje pasakoja KIKA įmonių grupės įkūrėja Janita Januškauskaitė Plungė. 

 

Ukrainos pabėgėlė laiko rankose šiltai aprengtą prancūzų buldogų veislės augintinį

 

Ukrainos pabėgėlė glosto savo juodakailį didelės veislės šunį, šalia jų Kikos parama Lifestyle pašarai

 

Pagalba atvykstantiems į Lietuvą su augintiniais   

 

Nuo pat įsteigimo, KIKA GROUP, UAB įmonių grupė kuria ir dirba dėl Lietuvos augintinių gerovės bei sveikatos, o šiandien yra pasirengusi padėti bei užtikrinti gerovę ir Ukrainos augintiniams. Įmonių grupė atvėrė visų KIKA parduotuvių duris į Lietuvą bei Estiją atvykusioms šeimoms su augintiniais ir dovanoja būtiniausių prekių krepšelius:  

 

„Esame pasiruošę padėti kiekvienai šeimai, atvykstančiai į mūsų šalį su augintiniu, todėl suteikiame jiems nemokamą būtiniausių prekių krepšelį, kuriame – pašaras šunims ar katėms bei (turint katę) kraikas. Pašaru aprūpiname visus augintinius, ne tik šunis ir kates, bet ir smulkiuosius gyvūnus. Šiuos krepšelius jau atsiėmė beveik 400 atvykusių ukrainiečių su augintiniais.

 

Lietuvių vaikai Kikos parduotuvėje aukoja pašarus Ukrainos augintiniams

Lietuvos gyventojai Kikos parduotuvėje aukoja pašarus ir kraiką Ukrainos augintiniams

 

Be to, KIKA fizinėse parduotuvėse dirba per 30 veterinarijos specialistų, kurie ukrainiečiams teikia nemokamą apžiūrą ir konsultaciją visais augintinių klausimais. Taip pat, visi nuo karo nukentėjusių ukrainiečių augintiniai KIKA veterinarijos kabinetuose yra nemokamai čipuojami ir vakcinuojami nuo pasiutligės. Šiuo žingsniu norime užtikrinti, kad į Lietuvą, kartu su karo pabėgėliais atvykę augintiniai būtų sveiki ir apsaugoti nuo ligų“ – apie paramos teikimą Lietuvoje pasakoja J. J. Plungė.

 

Janitos ir Tauro Plungių Labdaros ir paramos fondas Ukrainos augintiniams

 

„Matydami didžiulę Lietuvos žmonių vienybę bei savo partnerių iš viso pasaulio norą prisidėti prie Ukrainos augintinių gerovės, kūrėme veiksmų planą, kaip visi KIKA klientai galėtų prisidėti prie šios iniciatyvos ir paremti nuo karo kenčiančius gyvūnus. Taip gimė idėja įsteigti „Janitos ir Tauro Plungių Labdaros ir paramos fondą“.

 

Karo siaubiamoje Ukrainoje yra milijonai augintinių, kuriems reikalinga pagalba, nepaisant to, kur jie šiuo metu yra su savo šeimininkais – apgriuvusiuose namuose, slėptuvėse, bunkeriuose ar metro stotyse. Jie yra šalia ir daugeliui Ukrainos gyventojų augintinis gali būti vienintelė gyvybė, vienintelė paguoda, vienintelis draugas.

 

Todėl suprasdami, kad pagalbos šaliai reikės dar ilgą laiką, įkūrėme tarptautinį fondą ir kiekvieną kviečiame prie jo prisidėti bei kartu išgelbėti kuo daugiau Ukrainoje esančių augintinių“ – apie iniciatyvą pasakoja fondo įkūrėja Janita J. Plungė ir primena, kad prisidėti prie fondo galima tiek internetu, paramos puslapyje, tiek ir visose KIKA fizinėse parduotuvėse.

 

Janitos ir Tauro Plungių labdaros paramos fondo reklama apipavidalinta ukrainos vėliavos spalvomis

 

Prieglobstis KIKA įmonių grupės darbuotojų šeimoms 

 

„Jau keleri metai mūsų įmonėje dirba apie 30 Ukrainos piliečių, pagrinde vyrai, kurių šeimos – žmonos ir vaikai – likę šalyje. Dalį jų jau pavyko atgabenti į Lietuvą, dirbame, kad visos šeimos saugiai pasiektų mūsų šalį.

 

Kalbame su savo darbuotojais, garantuojame kiekvienam iš jų, kad priimsime jų visų šeimas, suteiksime gyvenamą plotą, išlaikymą, jei reikės suteiksime ir darbo vietas. Kiekviena gyvybė mums yra be proto svarbi ir visa mūsų komanda už tai kovos“ – sako Janita J. Plungė ir priduria, kad įmonių grupės tikslas – padaryti viską, kad pavyktų padėti nors vienam, nors keliems ar keliasdešimčiai žmonių, vaikų ar jų augintinių, nukentėjusių nuo karo sukeltų padarinių. 

 

Vaikas Ukrainos pabėgėlis lauke su lagaminu, šildosi įsisupęs į Kikos komandos padovanotą medvilninį pledą

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!