Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Katės tualetas, nekeliantis rūpesčių šeimininkui? Taip, tai įmanoma!

2021-04-22
Katės tualetas, nekeliantis rūpesčių šeimininkui? Taip, tai įmanoma!

Auginantys kates dažnai susiduria su rūpesčiais susijusiais su augintinio kraiko dėžute. Nemalonus kvapas namuose, kraiko pėdsakai ant grindų, nepatogi kasdienė katės tualeto priežiūra. Ilgaplaukės katės kraiko gabalėlius išnešioja po visus namus, sterilizuotų kačių kraiko dėžutė skleidžia itin stiprų kvapą. O kur dar alergija, kurią kraikas gali sukelti jūsų augintiniui. Be to, besirūpindamas savo katės kraiko dėžute, dažnas sušokusio kraiko surinkimui naudoja plastikinius maišelius, taip kasdien darydamas žalą gamtai.

Susiduriate su panašiomis bėdomis? Viso to galima lengvai išvengti pasirinkus naują, visiškai natūralų Velvet Paw TOFU kraiką, kuris ne tik palengvins kasdienę jūsų katės tualeto priežiūrą, bet ir bus pritaikytas specialiai jūsų augintiniui.

 

Natūralus kraikas– saugus ir gamtai, ir katei

 

Kiekvienas šeimininkas nori geriausio savo gyvūnui, tačiau parinkdami aukščiausios kokybės maistą, žaislus ar skanėstus dažnai net nepagalvojame, kad ir katės tualeto reikalai gali turėti įtakos jos sveikatai. Dauguma kačių kraikų, pagamintų ne natūraliu pagrindu, gali sukelti alergijas, dulka, dirgina augintinio pėdutes. Velvet Paw TOFU kraiko sudedamoji dalis – žirnių ląsteliena. Jo sudėtyje nėra jokių sintetinių priedų ir dažiklių. Štai kodėl šis kraikas yra netoksiškas ir 100 % saugus katėms. Dėl natūralios sudėties kraikas biologiškai skaidus ir tirpus vandenyje, todėl jį galima visiškai saugiai nuleisti į tualetą̨. Taip išvengiate plastikinių maišelių naudojimo ir prisidedate prie ekologijos. Tačiau tai dar ne viskas, šis kraikas gali pasitarnauti net jūsų sode! TOFU kraikas yra biologiškai skaidus, todėl jį galima kompostuoti ir naudoti kaip natūralią trąšą. Šiam kraikui gaminti nenaudojama mediena, tad nekertami medžiai ir taip saugoma gamta.

 

Kraikas pritaikytas būtent jūsų katei

 

Parduotuvėse KIKA kačių šeimininkai gali rasti net 5 Velvet Paw TOFU kraiko naujienas ir iš jų išsirinkti būtent tą, kuri tinka jų katei. TOFU kraiko naujienos skirtos katėms linkusioms į alergijas, sterilizuotoms katėms, ilgaplaukėms katėms, jaunoms katėms ir kačiukams bei jautrioms katėms.

Auginate alergišką katę? Palengvinkite jos kasdienybę pasirinkdami Velvet Paw TOFU Hypoallergenic kraiką, kuris sukurtas patenkinti kačių, linkusių į alergijas poreikius. Smulkios kraiko granulės naudojimo ir valymo metu nedulka. Toks kraikas nedirgina kačių kvėpavimo takų mažomis dalelėmis. O ypač švelnus levandų aromatas palaikys malonų kvapą jūsų namuose ir neerzins jūsų katės.

Jūsų katė sterilizuota? Tada jums labiausiai tiks Natūralus Velvet Paw TOFU Sterilised kraikas sukurtas specialiai sterilizuotoms katėms. Sudėtyje esanti kokoso anglis puikiai sugeria nemalonius kvapus. O aktyvioji anglis veiksmingai dezodoruoja, valo orą ir tuo pačiu veikia antibakteriškai.

Ilgaplaukėms katėms TOFU sukūrė Long Hair kraiką. Šis kraikas visiškai neprilimpa prie katės pėdučių ir ilgo plauko, būtent dėl šios priežasties jūsų katės kailis ir pėdutės išliks švarios ir nepaliks pėdsakų po naudojimosi tualetu. O malonus persikų kvapas palaikys gaivų kvapą jūsų namuose.

Patiems mažiausiems kačiukams siūlome natūralų Velvet Paw TOFU Kitten kačių kraiką.  Švelnus ramunėlių kvapas nedirgins jaunų kačiukų uoslės. Taip kačiukas neišsigąs stipraus kvapo ir galėsite lengviau jį išmokyti atlikti gamtinius reikalus kačių tualete. Kraikas nelips prie kačiuko kojų ir namai taip pat liks švarūs.

Jautrioms katėms ir katinams TOFU sukūrė Sensitive kraiką. Ypatingai smulkių, vos 1,5 mm dydžio granulių dėka, kraikas yra labai švelnus ir nedirgins jūsų katės pėdučių. Švelnus alijošiaus ekstraktas suteiks malonių pojūčių jūsų katei ir palaikys malonų kvapą jūsų namuose.

 

Švarūs ir gaiviai kvepiantys namai

 

Šios penkios natūralaus Velvet Paw TOFU kraiko naujienos ne tik jūsų katės tualeto ritualą padarys malonesniu, bet ir padės namams likti idealiai švariems. TOFU kraiko granulės kačių šlapimą gali sugerti vos per 1,5 sekundės, taip neleisdamos drėgmei pasiekti kačių̨ tualeto dugno, ir užkirsdamos kelią bakterijų dauginimuisi. Namai kvepiantys ne kačių šlapimu, o persikais dabar tapo ne svajone, o realybe.

TOFU granulės puikiai sugeria blogus kvapus ir visiškai nelimpa prie katės pėdučių. Pamirškite nuolatinį šlavimą kaskart katei pasinaudojus tualetu. Pamirškite visur namie besimėtančias kraiko granules. Pamirškite erzinantį ir dulkantį kraiką. Su naujaisiais kraikais TOFU, rūpinimasis katės kraiko dėžute daugiau nebebus varginantis ir nemalonus darbas. Katei pasinaudojus tualetu jums tereikės samteliu iš dėžutės išimti sukietėjusias ir sulipusias granules ir saugiai nuleisti jas į unitazą. Rūpintis katės tualetu jau seniai nebuvo taip lengva ir paprasta.

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!