Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Kaip veikia ultragarsinis difuzorius?

2021-06-21
Kaip veikia ultragarsinis difuzorius?

Priėmus sprendimą įsigyti ultragarsinį difuzorių, internete galima rasti itin daug informacijos apie jų naudą, apie įvairius eterinius aliejus bei kitus aktualius dalykus, tačiau daugeliui kyla klausimas, kaip visgi veikia difuzorius ir kaip juo naudotis.

 

PASIRUOŠIMAS AROMATERAPIJAI

 

Pirmiausia svarbu paminėti, kad kiekvienas difuzorius gali veikti skirtingai, tačiau esminiai aspektai dažniausiai būna vienodi. Norint pasilepinti aromaterapija namuose, reikia pasirūpinti, kad difuzoriuje būtų tinkamas kiekis vandens. Talpoje, į kurią pilasi vanduo, būna pažymėta riba, iki kurios galima pilti vandenį. Pasirūpinus tinkamu kiekiu, kad vandens nebūtų nei per daug, nei per mažai, į tą pačia talpą reikia įlašinti 2-3 lašus pasirinkto eterinio aliejaus, priklausomai nuo Jūsų poreikių, skonio ir esamo vandens kiekio. Svarbu paminėti, kad, kalbant apie eterinius aliejus, galioja posakis „Mažiau yra daugiau“, todėl norėdami geresnių ar greitesnių rezultatų, nelašinkite didesnio aliejaus kiekio, kadangi tai nesuteiks norimo poveikio. Atlikus šiuos veiksmus suraskite difuzoriui tinkamą vietą, kad šis stovėtų netrukdydamas ir tuomet, prijungus prie elektros, belieka difuzorių įjungti ir stebėti, kaip pradeda kilti garai. Kad aromaterapija taptų dar malonesnė, įjungę difuzorių, patogiai įsitaisykite, pasidarykite puodelį karštos arbatos ir leiskite sau atsipalaiduoti bei pailsėti po ilgos dienos.

 

DIFUZORIAUS VEIKIMO LAIKAS

 

Difuzoriai dažniausiai turi skirtingas veikimo trukmes – pradedant nuo valandos laiko, baigiant šešiomis valandomis ar net visa diena. Taigi, prieš jungdami difuzorių, nuspręskite, kiek laiko norėsite, kad šis veiktų – nuo to priklausys, kiek kartų turėsite paspausti įjungimo mygtuką ir kiek laiko difuzorius nepertraukiamai garins eterinius aliejus.

 

DIFUZORIAUS APŠVIETIMAS

 

Kai kurie difuzoriai turi apšvietimo spalvos keitimo funkciją, kurią reikia įjungti paspaudus šalia įjungimo esantį mygtuką. Tuomet aromaterapija asocijuosis ne tik su maloniu kvapu ir skleidžiamu raminančiu garsu, lyg šalia tekėtų krioklys, bet kartu tai siesis su jaukiai apšviestu kambariu ir ramybe.

 

DIFUZORIAUS VEIKIMO PRINCIPAS

 

Pradėjus mėgautis aromaterapija, kyla klausimas – kaip veikia pats difuzorius? Įjungus difuzorių, viduje esanti plokštelė pradeda lengvai vibruoti, taip sukeldama ultragarsines bangas, kurios aliejų paverčia mikroskopinėmis dalelėmis, o šis taip patenka į orą kartu su vandeniu. Kalbant paprastai, difuzorius sukurtas taip, kad vandenį, kartu su įlašintais eteriniais aliejais, paverstų garais, kurie greitai pasiskirsto aplinkoje. Pasklidus šiems garams, naudingos dalelės kvėpuojant patenka į žmogaus ar gyvūno organizmą.

 

Taigi, pasiruošimas aromaterapijai yra itin paprastas ir greitas, todėl, norėdami atsipalaiduoti po ilgos darbo dienos ar tiesiog pailsėti, galite greitai ir nesunkiai įjungi difuzorių ir mėgautis maloniais pasklidusiais kvapais, jaustis tarsi ramybės oazėje.

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!