Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

„Juwel“ akvariumai: prestižas ir kokybė

2019-04-09

Akvariumus gaminanti firma „Juwel“ – Europos rinkos lyderis. Tai pati didžiausia akvariumų gamykla visoje Europoje. Visi akvariumai, turintys „Juwel“ vardą, jau daugiau kaip 40 metų gaminami Vokietijoje. Ypač kruopščiai tobulinami produktai, ilgametė patirtis ir žinios – tai šios firmos vizitinė kortelė.

„Juwel“ akvariumai

Visi „Juwel“ firmos akvariumai pagaminti iš aukščiausios kokybės stiklo, kuris įsigyjamas moderniausiose stiklo gamyklose. Akvariumai pasižymi tobula technika, kruopščia apdaila, moderniu dizainu, nepriekaištinga kokybe ir ilgaamžiškumu. Gamybos procese nuo kokybės standartų nukrypti neleidžia unikalūs robotai, užtikrinantys tikslumą. Prieš patekdamas į rinką kiekvienas akvariumas patikrinamas. Visi akvariumai atitinka griežtus Vokietijos teisės aktų reikalavimus, o jų saugumas patikrinamas daug kartų. Akvariumų šviestuvai, siurbliai ir šildytuvai pažymėti TUV/GS patikros ženklais. „Juwel“ firmos akvariumus rekomenduoja net profesionalūs žuvų augintojai.

Pirkdami bet kokį „Juwel“ firmos akvariumą, kartu jūs įsigysite visą sukomplektuotą sistemą. Šviestuvas, šildytuvas, filtravimo sistema su siurbliu ir filtruojamosiomis medžiagomis akvariume jau įrengti, belieka pasirinkti tinkamą vietą, kur stovės ši unikali namų ar biuro puošmena. 

Į visus „Juwel“ firmos akvariumų komplektus įeina: 

  • Visiškai sukomplektuota filtravimo sistema;
  • Vandeniui atspari apšvietimo sistema;
  • Vandens šildytuvas su termoreguliatoriumi;
  • Dangtis.

Visa akvariumo įranga ir galingumas parenkami atsižvelgiant į akvariumo dydį.

Filtravimo sistema

Gaminant „Juwel“ filtravimo sistemas taikoma pati saugiausia filtravimo technika – visas vanduo lieka akvariume ir nėra pavojaus, kad jis išsilies ant grindų. Iš kitų rinkoje siūlomų vidinių filtrų „Juwel“ produktai išsiskiria filtravimo apimtimi ir dvigubos srovės principu – vanduo per viršutinę ir apatinę kempines leidžiamas skirtingu greičiu. Moksliškai yra įrodyta, kad tik taip galima užtikrinti optimalų biologinį filtravimą. Naudojant šią filtravimo sistemą papildomai nebereikia naudoti oro pompų, vanduo cirkuliuoja ir deguonis akvariume pasiskirsto tolygiai, todėl neišnaikinamos reikalingos medžiagos bei bakterijos, o mažiau judinant vandenį lengviau ir gražiau auga augalai. Kita labai svarbi „Juwel“ filtro dalis – nitratinė kempinė, kuri užtikrina ypač žemą nitratų koncentraciją akvariumo vandenyje.
 
Apšvietimo sistema

„Juwel“ akvariumuose integruota naujoji LED apšvietimo sistema suteikia optimalų šviesos srautą, kartu sutaupo iki 50% elektros energijos palyginus su įprastomi lempomis. Be to, Jūs galėsite patogiai tvarkyti savo akvariumą net tada, kai apšvietimas yra įjungtas. Ultragarsu suvirinta apšvietimo sistema yra 100% atspari vandeniui, atitinka svarbiausius Europos saugumo standartus. 

Vandens šildytuvas

Kiekviename „Juwel“ akvariume, atsižvelgiant į jo dydį, įrengtas vandens šildytuvas. Jis pagamintas iš smūgiams ir karščiui atsparaus stiklo. Šildytuvas įrengiamas bendrame filtro korpuse, kur veikiamas vandens srovių tolygiai paskirsto šilumą visame akvariume. Visi „Juwel“ firmos šildytuvai yra su termoreguliatoriais, kurie, vandeniui pasiekus reikiamą temperatūrą, automatiškai išsijungia ir nustoja šildę. Tai ypač patogu, nes nebereikia jaudintis, jog laiku neišjungus šildytuvo akvariumo vanduo gali sušilti per daug. 

Dangtis

Visi be išimties „Juwel“ firmos akvariumai yra su specialiais patogiais dangčiais, kuriuose įmontuojama ir paslepiama vandeniui atspari apšvietimo sistema. Dangtis paslepia apšvietimo sistemą, tad ji negadina bendro akvariumo vaizdo. Specialiai akvariumui pritaikytas dangtis tarsi viršutinis rėmas sutvirtina viršutinę akvariumo dalį, dėl ko akvariumas tampa stabilesnis ir tvirtesnis. Dangtis užsidaro sandariai, todėl vanduo neišgaruoja. Nuo įrengtos apšvietimo sistemos dangtis neįkaista ir nesideformuoja. 

Labai svarbus ir naudingas „Juwel“ akvariumuose yra apatinis rėmas. Kiekvienas „Juwel“ firmos akvariumas turi tinkamos išvaizdos apsauginį apatinį rėmą. Jis užtikrina kampų apsaugą ir leidžia saugiai pastatyti akvariumą ant pagrindo. Nereikės naudoti jokių papildomų tarpinių patiesalų, išskyrus tuos atvejus, kai akvariumas statomas ant ne visiškai lygaus paviršiaus. Šis rėmas paslepia dvigubu apsauginiu sluoksniu padengto apatinio stiklo suklijavimus ir suteikia akvariumui puikų vaizdą. 

Akvariumų įvairovė

Pačių įvairiausių matmenų, dydžių, formų ir spalvų „Juwel“ firmos akvariumai suteiks gyvumo bet kuriai patalpai. „Juwel“ firmos akvariumų yra keturios skirtingos rūšys:

  • „Primo“ (serija pradedantiesiems);
  • „Vision“ (ekskliuzyvinė serija);
  • „Trigon“ (individualioji serija, kampiniai);
  • „Rio“ (klasikinė serija).

„Primo“ akvariumai

Ši „Juwel“ akvariumų linija skirta pradedantiesiems. Tai lengvas startas norint pasinerti į dar neatrastą akvariumistų pasaulį. Aukščiausios kokybės, optimalaus dydžio (63 l, 70 l, 110 l) akvariumas su visa reikiama įranga yra tai, ko reikia, kad sukurti nuostabų povandeninį pasaulį būtų paprasta ir malonu.

„Vision“ akvariumai

Pažvelkite į nuostabų akvariumo pasaulį kitomis akimis. Dėl išlenktos stiklų formos „Vision“ akvariumų serija optiškai paryškina bei padidina gylį ir leidžia pamatyti nuostabų povandeninį pasaulį neįprastoje perspektyvoje. Tai naujo stiliaus, modernaus, neįprasto dizaino ekskliuzyvinė akvariumų serija. Kadangi šie akvariumai yra gana dideli (180 l, 260 l arba 450 l), pasitelkiant į pagalbą lakią vaizduotę ir fantaziją, galima sukurti neišpasakyto grožio povandeninį pasaulį, kuris džiugins ne tik akį, bet ir širdį.

„Trigon“ akvariumai

„Trigon“ serijos akvariumai kiekvieną, net ir tamsiausią ar niūriausią kambario kamputį, gali paversti nepakartojamo grožio, gyvu ir patraukliu povandeniniu pasauliu, patrauksiančiu kiekvieno dėmesį. Atsižvelgiant į tai, kad šio tipo akvariumai yra kampiniai, nepaisant didelio tūrio, jie neužima daug vietos ir jiems nesunku surasti tinkamą vietą, nes toks akvariumas puikiai įsikomponuoja į bet kurį laisvą patalpos kampą. Kuriant povandeninį pasaulį tikrai bus pakankamai vietos kur pasireikšti fantazijai, nes šios serijos akvariumai būna 190 arba 350 l talpos.

„Rio“ akvariumai

Klasikinis dizainas – niekada nesenstantis stilius. Ypač tobula technika ir kruopšti apdaila – „Rio“ serijos akvariumai demonstruoja jūsų sukurtą povandeninį pasaulį su neįkyria elegancija. Pačių įvairiausių talpų: 125 l, 180 l, 240 l, 350 l bei 450 l. Šios serijos akvariumai pritaikomi bet kokio dydžio patalpose. Juos ypač gerai patalpinti įvairiose nišose, nes išvalyti ir pakeisti reikalingas detales nesunkiai galima per viršuje atsidarančią angą.

Papildomi „Juwel“ firmos priedai akvariumams

Galinių akvariumo sienelių dekoracijos. Įdomus gamtos motyvas papuoš jūsų akvariumo galinę sienelę, kad kiaurai nepersimatytų kambario siena. Reljefinė paviršiaus struktūra puikiai priglunda ir yra lengvai priklijuojama prie galinės akvariumo sienos, nes klijuojamoji pusė yra lygi, be tuščių ertmių. Prie jos nesunkiai galima prijungti papildomus elementus. Taip pat ji yra lengvai ir paprastai perpjaunama ir montuojama, todėl ją galima pritaikyti bet kokio dydžio akvariumui. Gerojoje pusėje esantys įvairūs reljefiniai nelygumai – puiki slėptuvė mailiui ir smulkioms žuvelėms. Reljefinis galinės sienelės paviršius sukuria trimatės erdvės pojūtį ir akvariumas optiškai atrodo daug gilesnis negu yra iš tikrųjų. 

Plakatai. Jie turi priekinę ir galinę puses su skirtingais piešiniais, todėl nusibodus vienam vaizdui, jį lengvai ir patogiai galima pakeisti kitu ir atnaujinti akvariumą. Tai ypač dailūs, akies nerėžiantys natūralios gamtos galinės akvariumo sienelės motyvai. Šie plakatai tinka visiems akvariumams – nuo 60 iki 150 l talpos. 

Filtravimo sistemos papildai

Visiems be išimties „Juwel“ akvariumų filtrams naudojamos vienokios ar kitokios filtravimo kempinės. Įvairių dydžių, rūšių ir paskirties kempinės į filtrus dedamos atsižvelgiant į filtro modelį, galingumą, akvariumo talpą ir pan. Iš viso yra penkių rūšių filtravimo kempinės.
Filtravimo vata. Vatos sluoksnis atlieka pirminio, mechaninio valymo filtro funkciją. Jis neleidžia stambiems nešvarumams patekti į filtrą. Filtravimo vata dedama į bet kurios rūšies „Juwel“ firmos akvariumos filtrus, tik priklausomai nuo filtro dydžio skiriasi jos matmenys.
Anglies kempinė. Ji padengta aktyvintosios anglies sluoksniu, kuris išvalo vandenį nuo sunkiųjų metalų ir organinių nešvarumų.

Nitratams šalinti skirta kempinė. Žalioje nitratus šalinančioje kempinėje yra naudingų bakterijų kultūrų, kurios suriša vandenyje esančius nitratus ir kartu sunaikina pagrindinę dumblių maitinimosi medžiagą.

Stambiai akytos filtravimo kempinės. Jos įtaisytos filtro viduryje, dėl įdiegtų į jas bakterijų kultūrų vanduo išvalomas biologiškai.

Smulkiai akytos filtravimo kempinės. Jos įtaisytos filtro apačioje, sulaiko smulkiausias rupios dispersijos priemaišas ir iš filtro išleidžia krištolo skaidrumo vandenį. 

Apšvietimo lempos ir reflektoriai

Apšvietimas ypač reikšmingas tiek žuvims, tiek akvariumo augalams, nes tik gaudamas reikiamą šviesos kiekį akvariumas išlaiko pastovią, nusistovėjusią biologinę pusiausvyrą, natūralų spalvų grožį, jame nustoja augti nepageidaujami dumbliai.

„Day-Lite“ lempos. Šviesi, šiek tiek melsvą toną turinti dienos šviesa suteikia natūralų spalvų vaizdą. Šio tipo lempų yra pačių įvairiausių galingumų (nuo 15 iki 38 W) bei ilgių (nuo 438 iki 1200 mm) ir jas galima pritaikyti bet kuriam firmos „Juwel“ akvariumui. Šias lempas taip pat galima kombinuoti kartu su „Warm-Lite“ tipo lempomis.

„Warm-Lite“ lempos. Jos skleidžia šiltą natūralią šviesą, kuria mėgaujasi tiek augalai, tiek žuvys. Šios rūšies lempų, kaip ir „Day-Lite“, yra pačių įvairiausių galingumų (nuo 15 iki 38 W) bei ilgių (nuo 438 iki 1200 mm), jas galima pritaikyti bet kuriam firmos „Juwel“ akvariumui. Šias lempas taip pat galima kombinuoti kartu su „Day-Lite“ tipo lempomis. 

Reflektoriai. Jie pagaminti iš specialios skardos, kuri 100 procentų atspindi šviesą, todėl bet kokio apšvietimo galia padidėja visu 100 procentų. Naudojant reflektorius akvariume atsiranda apsauga nuo akinimo tuo momentu, kai dangčio šviestuvas yra atidarytas. Reflektoriai pritaikyti įvairaus galingumo ir ilgio „Juwel“ firmos liuminescenciniams vamzdeliams, montuojamiems į akvariumus. 

Dekoravimas

 

Įsigijus „Juwel“ firmos akvariumą jums beliks malonus dekoravimo, apipavidalinimo ir žuvelių parinkimo rūpestis, nes viskuo kitu pasirūpino „Juwel“ akvariumų gamintojai. Kuriant povandeninį pasaulį dažnai pagelbsti burbuliatorius, kuris ne tik prisotina vandenį deguonies, bet ir yra puikus puošybos elementas. Tiesa, norint, jog akvariume būtų daugiau deguonies, gali tekti papildomai statyti oro pompą.

Komponuojant įvairiaspalvį, įvairaus stambumo gruntą, nepakartojamų formų akmenis, medžio šaknis, augalus ir dirbtines dekoracijas, galima susikurti unikalų, nepakartojamą, dėmesį patraukiantį ir kartu paslaptingą povandeninį pasaulį.

 

Nuotraukų galerija

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!