Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: +370 7 00 66066

Nukąstos kainos

 

 

Nuo šiol parduotuvėse KIKA ir internetinėje svetainėje www.kika.lt ieškokite prekių su specialiu žymėjimu „Nukąsta kaina“. Žinome, kad jūs mėgstate lepinti savo augintinius, mes – taip pat, štai kodėl daliai populiariausių prekių nukandome kainas – sausi pašarai, priežiūros priemonės, kraikai ir kitos jūsų gyvūnų taip mylimos prekės – kiekvieną mėnesį ženkliai pigiau!

 

TAISYKLĖS:

  • Prekių asortimentas gali nuolat keistis, tad naudingų pasiūlymų sulauks visi, kuriems svarbu, kad gyvenimas su augintiniu teiktų džiaugsmą ir kiek įmanoma mažiau rūpesčių.
  • „Nukąstoms kainoms“ negalioja jokios papildomos nuolaidos ar akcijos, nes mes jau pasirūpinome, kad šių produktų kainos būtų geriausios savo prekių segmente.
  • Prekės, kurioms galioja „Nukąstos kainos“, www.kika.lt ir parduotuvėse KIKA gali skirtis priklausomai nuo asortimento, tačiau, kad kur beapsilankytumėte, jūs visada rasite kuo pradžiuginti augintinį.
  •  „Nukąstų kainų“ prekių kiekis ribotas, tad turite būti vikrūs ir sumanūs kaip ir jūsų žavieji pūkuoti, sparnuoti, keturkojai draugai, visada sugebantys gauti tai, ko jiems norisi.
  • „Nukąstoms kainoms“ negalioja lojalumo kortelės sukaupta nuolaida, tačiau už pirkinius, pažymėtus „Nukąstos kainos“ ženkliuku ir įsigytus parduotuvėse KIKA, nuolaida kaupiasi.
  • Šias taisykles bet kada galime keisti, atnaujinti, tačiau apie tai jus informuosime internetinėje svetainėje www.kika.lt ir parduotuvėse KIKA, tam, kad apie geriausius jūsų augintiniams paruoštus pasiūlymus sužinotumėte pirmieji. 

Nukąstos kainos -  nustebink augintinį!

 

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas.