Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai:+370 700 66066

FYRPRYST Fypryst Odos purškalas,

VET. Antiparazitinis odos purškalas-tirpalas katėms ir šunims.
Pakuotė
Kaina
Kiekis
100 ml *VET*
14,99 €
1

Šis antiparazitinis odos purškalas skirtas katėms ir šunims, užsikrėtusiems blusomis ir erkėmis, gydyti ir užsikrėtimo profilaktikai.

  • Gali būti naudojamas kaip blusų sukelto alerginio dermatito gydymo strategijos dalis.
  • Veikia Ixodes spp., įskaitant Ixodes ricinus, kurios yra svarbios Laimo ligos pernešėjos.
  • Kontroliuoja šunų užsikrėtimą Trichodectes canis plaukagraužiais ir kačių užsikrėtimą Felicola subrostratus plaukagraužiais. Vaistas šunis nuo užsikrėtimo blusomis apsaugo iki 3 mėnesių, kates – iki 2 mėnesių, priklausomai nuo aplinkos veiksnių. Vaistas šunis ir kates nuo erkių veiksmingai apsaugo iki vieno mėnesio, priklausomai nuo aplinkos veiksnių.

Gamintojas: „KRKA“, Slovėnija.

Registro žymuo: LT/2/12/2140/001
----------------------------------------------
Vet. vaistinių sąrašą ir darbo laikus rasite čia:

Prieš naudojimą būtina perskaityti informacinį lapelį ir pasitarti su veterinarijos gydytoju ar vaistininku.

Sudėtis: 1 ml yra: veikliosios medžiagos: fipronilo 2,5 mg.

Naudojimas ir dozės: naudoti užpurškiant mechaniniu purkštuku. Vienu papurškimu išpurkšti 0,5 ml (iš 100 ml buteliuko). Išpurkšti visą gyvūno kūno paviršių. Purkšti maždaug 10–20 cm atstumu prieš plauką, kad sudrėktų visas kailis. Pamasažuoti kailį, ypač ilgaplaukių gyvūnų, kad preparatas pasiektų odą. Galvos srityje ir gydant jaunus ar nervingus gyvūnus, preparato galima užpurkšti ant rankos užmautos pirštinės ir įtrinti į kailį. Kailį reikia palikti išdžiūti natūraliu būdu. Negalima sausinti rankšluosčiu. Dozavimas: kad gyvūno kailis sudrėktų iki odos, naudoti 3–6 ml preparato 1 kg kūno svorio (7,5– 15 mg veikliosios medžiagos), priklausomai nuo plaukų ilgio. Iš 100 ml talpos buteliuko purkšti 6–12 kartų 1 kg kūno svorio. Naudojant 100 ml buteliuką, trumpaplaukę vidutinio dydžio (4 kg) katę galima gydyti maždaug 8 kartus. 

Kontraindikacijos: negalima naudoti sergantiems (sisteminėmis ligomis, karščiuojantiems) ar sveikstantiems gyvūnams. Negalima naudoti triušiams, nes gali sukelti nepalankias reakcijas ar net mirtį. Negalima naudoti, jei yra padidėjęs jautrumas veikliajai ar bet kuriai iš pagalbinių medžiagų.

Šalutinis poveikis: jei gyvūnas nulaižo gydomą vietą, dėl vaisto sudėtyje esančių pagalbinių medžiagų pobūdžio trumpą laiką gali pasireikšti stiprus seilėtekis. Tarp pranešimų apie labai retai po vaisto naudojimo pasireiškusias nepalankias reakcijas gauta duomenų apie laikinas odos reakcijas: eritemą, niežulį bei plaukų išslinkimą. Išimtiniais atvejais po vaisto naudojimo pastebėtas stiprus seilėtekis, grįžtamieji neurologiniai požymiai (hiperestezija, depresija, nervingumo požymiai), vėmimas ar kvėpavimo sutrikimas. Vengti perdozavimo.


Panašios prekės

57,75 € 77 €
FERPLAST MILOS FAR WEST Narvas graužikams,, 58x38x30,5 cm *SPEC.
Į krepšelį
5,24 € 6,99 €
TRIXIE Žaislais paukščiams,, 1 vnt., 30 cm
Į krepšelį
2,09 € 2,99 €
HIPPIE PET Žaislas šunims,, 6.35 cm
Į krepšelį
4,39 €
NATURE'S PROTECTION All breeds Adult Lamb Sausas pašaras šunims,, 500 g
Į krepšelį
Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas.