Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

Juwel Vision 260 akvariumas

*ТIESIAI IŠ GAMINTOJO!* 260 litrų lenktas akvariumas su dangčiu, 121x46x64 cm.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

260 l, baltas

-40%
e‑akcija
368,74 € 614,57 €

„Juwel Vision 260“ – elegantiškas akvariumas išlenktu stiklu. Dėl išlenktos stiklų formos akvariumas optiškai paryškina bei padidina gylį ir leidžia pamatyti nuostabų povandeninį pasaulį. Tai naujo stiliaus, modernaus, neįprasto dizaino akvariumas. Akvariumas parduodamas su juodos, baltos, buko ar tamsaus medžio spalvos apdailos juostele. Dangčio viršutinė dalis, kurioje įmontuotos specialios lempos, yra juodos spalvos. Į dangtį nesunkiai įstatomos apšvietimo lempos. Dėl specialaus rėmo nereikės specialių atramų akvariumo vidaus dizainui sukurti. Aukšta akvariumams gaminti naudojamų medžiagų kokybė, kruopštus darbas ir ištobulinta gamybos technologija garantuoja Jums puikios kokybės akvariumą. Be dangčio į komplektaciją įeina: apšvietimo sistema, filtras su siurbliu ir filtruojamosiomis medžiagomis bei šildytuvas.

  • Vandeniui atspari apšvietimo sistema. Ši specialios technologijos „High-Lite T5“ sistema padės palaikyti reikiamą apšvietimą, reikalingą žuvims ir akvariumo augalams. Fluorescencinių lempų ilgis yra parenkamas specialiai pagal akvariumo dydį, todėl palaikomas tolygus apšvietimas su dviem 54 W galios T5 lempomis. Be to, Jūs galėsite patogiai tvarkyti savo akvariumą net tada, kai  apšvietimas yra įjungtas. Ultragarsu suvirinta apšvietimo sistema yra 100 % atspari vandeniui, atitinka svarbiausius Europos saugumo standartus ir yra TÜV/GS sertifikuota.
  • Visiškai sukomplektuota filtravimo sistema. Optimaliam filtravimui integruotas „Bioflow 6.0“ filtras. Šis vidinis filtras yra efektyvus ir saugus. Filtre yra aukštos kokybės filtravimo medžiaga ir tylus, bet galingas „Eccoflow 1000“ cirkuliacinis siurbliukas. Speciali filtravimo sistema užtikrins reikiamą temperatūrą.
  • Vandens šildytuvas su termoreguliatoriumi. Su 300 W reguliuojamu šildytuvu, kuris akvariume padeda palaikyti reikiamą temperatūrą. Jis atitinka aukščiausius veikimo ir saugos standartus ir yra TÜV/GS sertifikuotas. Akvariumo sienelės iš borosilikatinio stiklo.

Gamintojas: „Juwel“, Vokietija.

*Spintelė į akvariumo kainą neįeina.

Matmenys: ilgis – 121 cm, plotis – 46 cm, aukštis – 64 cm.

Tūris: 260 l.

Filtro tipas: „Bioflow 6.0“.

Apšvietimas: 2x54 W.

Šildytuvas: 300 W.

KLIENTAI, KURIE PIRKO ŠIĄ PREKĘ, TAIP PAT ŽIŪRĖJO

Apdorojama...