Juwel Vision 180 akvariumas

*ТIESIAI IŠ GAMINTOJO!* 180 litrų lenktas akvariumas su dangčiu, 92x41x55 cm.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

180 l, tamsaus medžio *SPEC.

462,81 €

180 l, juodas *SPEC.

462,81 €

„Juwel Vision 180“ – elegantiškas nedidelis akvariumas išlenktu stiklu. Išlenktas stiklas suteikia akvariumui įspūdingą išvaizdą ir didesnį tūrį. Su dangčiu, į kurį nesunkiai įstatomos apšvietimo lempos. Akvariumas parduodamas su juodos ar tamsaus medžio spalvos apdailos juostele. Dangčio viršutinė dalis, kurioje įmontuotos specialios lempos, yra juodos spalvos. Dėl specialaus rėmo nereikės specialių atramų akvariumo vidaus dizainui sukurti. Aukšta gamyboje naudojamų medžiagų kokybė, kruopštus darbas ir ištobulinta gamybos technologija garantuoja Jums puikios kokybės akvariumą. Be dangčio į komplektaciją įeina: apšvietimo sistema, filtras su siurbliu ir filtruojamosiomis medžiagomis bei šildytuvas.

Gamintojas: „Juwel“, Vokietija.

*Spintelė į akvariumo kainą neįeina.

* Pristatymo terminas – iki 6 savaičių.

  • Vandeniui atspari apšvietimo sistema. Ši specialios technologijos „High-Lite T5 “sistema padės palaikyti reikiamą apšvietimą reikalingą žuvims ir akvariumo augalams. Fluorescencinių lempų ilgis yra parenkamas specialiai pagal akvariumo dydį, todėl palaikomas tolygus apšvietimas su 2x35 W galia. Be to, Jūs galėsite patogiai tvarkyti savo akvariumą, net kai apšvietimas yra įjungtas. Ultragarsu suvirinta apšvietimo sistema yra 100 proc. atspari vandeniui, atitinka svarbiausius Europos saugumo standartus ir yra TUV/GS sertifikuota.
  • Visiškai sukomplektuota filtravimo sistema. Optimaliam filtravimui integruotas „Bioflow 3.0“ filtras. Šis vidinis filtras yra efektyvus ir saugus. Filtre yra aukštos kokybės filtravimo medžiaga ir tylus, bet galingas „Eccoflow 600“ cirkuliacinis siurbliukas. Speciali filtravimo sistema užtikrins reikiamą temperatūrą.
  • Vandens šildytuvas su termoreguliatoriumi. 200 W reguliuojamas šildytuvas, kuris padeda palaikyti reikiamą temperatūrą akvariume. Jis atitinka aukščiausius veikimo ir saugos standartus ir yra TÜV/GS sertifikuotas. Akvariumo sienelės iš borosilikatinio stiklo.

Matmenys: ilgis – 92 cm, plotis – 41 cm, aukštis – 55 cm.

Tūris: 180 l.

Spalva: tamsaus medžio, buko, juodas.

Filtro tipas: „Bioflow 3.0“.

Apšvietimas: 2x35 W.

Šildytuvas: 200 W.

KLIENTAI, KURIE PIRKO ŠIĄ PREKĘ, TAIP PAT ŽIŪRĖJO

Apdorojama...